• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Zvláštní krabice

Hugo71

nový člen
18
Mazdár lidičky.Chystám se již dýl napsat,co mi v prostoru motoru nedá spát.
Na pravé straně motoru je krabice s vypínačem(momentálně vypnutý) a neodvážím se ho zapnout,abych zjistil co to je.Nesetkal se s tím někdo??Díky

1.jpg 2.jpg
 
To je vynález MADE IN DOMA. Kdybych si měl tipnout sportku, tak to bude nějaký "kill switch" neboli tajné vypínací tlačítko.
A nebo jestli auto je nafta tak to může být taky tajně udělaný, stupidně přístupný "EVRY" - :joy:
 
Poslední úprava:
Môj tip je plašič na hlodavce/kuny s manuálnym vypínačom.
Ak to zapneš, bude to pípať,... alebo to rovno vybuchne, podľa šikovnosti elektromajstra.
 
Ne!! Když už jsi to nakousnul musíš se dopátrat o co jde ? jsem zvědavej a napnutej. Otevři ty pojistky a zjisti na co je vypínač napojený

Skoro v každým autě jsem měl tajný vypínač na palivové čerpadlo ale v interiéru a schovaný.

Toto by se mě hodilo na letní vypínání ostřiku světlometů ?
 
Příteli,zatím nic.Jsem na tom momentálně zdravotně dost špatně,ani ted nejezdím,zatímm jsem se nepídil :sob:
 
Back
Top