• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé 20 let s MX-5 - 21. - 23. června 2019, ATC Rozkoš

Dorazíte na sraz 20 let s MX-5?

  • ANO

    Hlasy: 1 14,3%
  • NE

    Hlasy: 4 57,1%
  • MOŽNÁ

    Hlasy: 2 28,6%

  • Celkem voličů
    7

Jirka_MN

výkonný člen KLANu
150
Ahoj Klaňáci :),

předem se velmi omlouvám, že jsem téma o velkém MX-5 srazu nezaložil dříve, ale znáte to, osobní starosti a povinnosti jsou vždy prim.

Každopádně, jelikož kluci, co pořádají tuto akci, nejsou zde na MK, tak s jejich svolením Vás tímto zvu na jedinečný sraz Mazd MX-5 všech generací, který se bude konat již za necelé dva týdny v krásném kempu Rozkoš u České Skalice. Téma srazu je jasné - 20 let od založení českého Fanklubu MX-5 a zároveň 20 let od uskutečnění vůbec prvního srazu MX-5 v ČR. A pochopitelně se pamatuje i na 30. výročí Mazdy MX-5.

Čeká Vás bohatý program, zajímaví hosté, opravdu nadupaná tombola v hodnotě přes 200 tisíc korun, úžasné ceny a především minimálně stovka roztomilých Miatek :D. I když je sraz primárně pro MX-5, organizátoři se rozhodli zpřístupnit vjezd všem Mazdám - jsme přece jen stále jedna rodina, ne?

Pokud Vás zajímá více informací, ať už rozepsaný program, vstupné, sponzorské dary a mnoho dalšího, doporučuji si přečíst mnou sepsaný článek na MazdaNews.cz - http://www.mazdanews.cz/2019/06/20-let-s-mx-5-aneb-co-byste-meli-vedet.html

Děkuji za Vaši pozornost a budeme se na Vás těšit! :cool:

ODKAZ NA FACEBOOKOVOU UDÁLOST!

PS: Téma ohledně srazu na Vysočině přidám ještě tento týden!
 
Jojo, fotka je cerstve po prijezdu. My jsme byli v ATC Rozkos bohuzel jen do dnes. Kdyz jsme to planovali, tak jsme o srazu jeste nevedeli a terminove nam ubytovani nabidli prave jen do 21., coz nejspis bylo prave z duvodu rezervaci na sraz.

Ale aspon jsem jednu MX-5 teda videl :D. A nejspis jsem mel i tu cest s par organizatorama, protoze jsem jim musel jit po pulnoci "domluvit", ze vedle nich (v dvojchaticce) take nekdo bydli a spi :rolleyes:.
 
Jasný, tomu rozumím, ono právě pro sraz je zřejmě celý kemp zabrán. Joo, tak to byli určitě oni :D, ale vše proběhlo v pohodě ne?
 
Jo, omluvili se a sli debatovat do jine chaticky. Ja samozrejme chapu, ze tam neprijeli den dopredu v tichosti meditovat, ale kdyz cloveka probudi v noci hulakani od vedle, tak nic prijemneho, co budu povidat :confused:.

Kazdopadne jim/vam preju pekny srazik ;). Treba nam to priste terminove vyjde lepe a budu se moct zucastnit, byt teda bez MX-5 ... teda idealne i s, ale to bych musel jeste vyhrat tu Sportku :D.
 
Back
Top