• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Algon Plus - Cheb

Zkušenost se servisem Algon Plus - Cheb mám

  • jen pozitivní

    Hlasy: 1 33,3%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 1 33,3%
  • neutrální

    Hlasy: 1 33,3%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    3

Bouu

výkonný člen KLANu
602
Zkušenosti se servisem, pište pouze konkrétní poznatky a příslušně ohodnoťte hlasování v anketě, svůj hlas můžete později měnit podle toho, jak se vaše zkušenosti budou případně vyvíjet.
 
CX7 2.2 127kw.....V Chebu výměna komplet spojky(Luk repset) i setrvačník(donesl jsem svůj nový setrvak LUK bez šroubů), ložisko orig.mazda, druhý den malinko slyším za studena asi rachtat setrvak a teď cca po týdnu je to slyšet stále víc????reklamace? Výměna všech olejů motor, převodovka rozvodovka a diferak...odjíždím z mazdy a rezonance 1500-2000otacek od čtvrtého rychlost.stupne...rezonace kardanu?že prý udělali vše správně...pro jistotu kouknu na olej v motoru a olej nad maximem...na seznamu práci je výměna spojky ale setrvačník už tam napsán není....je možné reklamovat na jiné pobočce?díky
 
CX7 2.2 127kw.....V Chebu výměna komplet spojky(Luk repset) i setrvačník(donesl jsem svůj nový setrvak LUK bez šroubů), ložisko orig.mazda, druhý den malinko slyším za studena asi rachtat setrvak a teď cca po týdnu je to slyšet stále víc????reklamace? Výměna všech olejů motor, převodovka rozvodovka a diferak...odjíždím z mazdy a rezonance 1500-2000otacek od čtvrtého rychlost.stupne...rezonace kardanu?že prý udělali vše správně...pro jistotu kouknu na olej v motoru a olej nad maximem...na seznamu práci je výměna spojky ale setrvačník už tam napsán není....je možné reklamovat na jiné pobočce?díky
Studený start rachta, po sešlápnutí spojky je ticho, po vypnutí motoru je slyšet nepatrne poklepnuti, a vypnutí motoru + sešlápnutí spojky a je ticho bezpazvuku...setrvačník či staré šrouby ?
 
Back
Top