• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Autocentrum Král - Dobelice

Zkušenost se servisem Autocentrum Král mám

  • jen pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    0

shr3k

správce
Člen týmu
6 210
Zkušenosti se servisem, pište pouze konkrétní poznatky a příslušně ohodnoťte hlasování v anketě, svůj hlas můžete později měnit podle toho, jak se vaše zkušenosti budou případně vyvíjet.

Vidím, že jsme tu zapomněli na známého mazdaře Milana Krále, který sídlí v Dobelicích hned vedle Moravského Krumlova.

www.autocentrumkral.cz
67201 Dobelice 52
Tel.: +420 515 320 020, +420 777 666 626, +420 736 625 252
 
Ahoj,nekde jsem cetl,ze primo pan Milan Král,co za tim stal konci.Videl jsem fotky,ze prodává díly, co mu tam leželi a tak, ale psal u toho,ze servis bude pokračovat nezávisle na nem dale..Ale kde ja to cetl sakra..Kdyz jsem jel nedávno kolem,tak pred servisem stala jedna mazda a zbytek obyčejné koncernové vozy. Tak nevim jak to kluci vedou, zda je to stále specialka na Mazdy,nebo se z toho stal obycejny servis.. Stránky nemaji,clovek najde jen mobil..Na Brněnsku je to hrozna bida se slusnym a spolehlivym servisem na Mazdy:(
 
@Maty taky jsem nic nenašel.Volal jsem (patrně do servisu) na číslo co jsem našel na bazoši.Potřebuju zrepasovat motor a z maníkem co jsem mluvil jsem celkem dobře pokecal.Vypadalo to, že ví o čem mluví a prej jejich mechanik je MX5kař tělem i duší.?Tak mě zajímalo jestli někdo nemá osobní zkušenost.
Díky
 
Ahoj Mazdaři,
Vaše dedukce jsou správné, Milan Král uz servis Mazdy v Dobelicich nevede. Nicméně nám servis přenechal a my pokračujeme dal, troufám si říct, že úspěšně. Nic se tedy nezměnilo a Mazdy děláme pořád, samozřejmě i jiné značky aut. Webovky jsou v průběhu vývinu a makáme na nich. Kdyby jste kdokoliv, cokoliv potřeboval ozvěte se na telefonní číslo 736625252 a nebo email: autocentrum.dobelice@seznam.cz
Mějte se fajn, zdraví Lukáš a Pavel Dobelice
 

Podobná vlákna

Back
Top