• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Car Star Praha - Dolní Počernice

Zkušenost se servisem Car Star Praha mám


  • Celkem voličů
    62
napísal som do Carstar nech mi pošlú aktuálnu hodinovku na mazdu 3. Poslali toto:

"Hodinová sazba je 1330,-Kč s DPH. Servis 7. rok vychází na 7000,-Kč. Obsahuje celkovou prohlídku karoserie a výměnu oleje (těsnění, olejový filtr)."

je to vraj plná cena, čiže ako majiteľ auta staršieho než 5 rokov je ešte navyše zľava 15% na prácu a 20% na materiál.
Těch 5 let se počítá od data výroby, nebo data prvního prodeje?
 
Včera jsem poptal 1.garanční prohlídku, s vlastním olejem mě poslali do...., takže jinam :)

Servis 1. rok obsahuje celkovou prohlídku vozu, výměna motorového oleje, těsnění, olejový filtr. Celková cena je 6200 Kč vč. DPH. Pokud budete mít zájem o geometrii +900 Kč.
Nyní objednáváme od 15.7. Pokud budete mít zájem o objednání, neváhejte mne kontaktovat.
Bohužel není možné mít vlastní olej.
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Nollová
Asistentka servisu a prodeje

Car Star Praha
 
Včera jsem poptal 1.garanční prohlídku, s vlastním olejem mě poslali do...., takže jinam :)

Servis 1. rok obsahuje celkovou prohlídku vozu, výměna motorového oleje, těsnění, olejový filtr. Celková cena je 6200 Kč vč. DPH. Pokud budete mít zájem o geometrii +900 Kč.
Nyní objednáváme od 15.7. Pokud budete mít zájem o objednání, neváhejte mne kontaktovat.
Bohužel není možné mít vlastní olej.
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Nollová
Asistentka servisu a prodeje

Car Star Praha
Ono už je to Loudovo a je zakázáno použití vlastního materiálu. Mělo by to platit pro všechny pobočky. Takže bohužel :-/
 
nerad to píšu, ale moje zkušenost je bohužel dost katastrofální - při návštěvě servisu mi byly doporučeny dvě věci :
1. at s autem radeji nejezdim, mohl by kazdou chvili zdechnout (chtělo by to vyměnit vstřiky) - motor od te doby stale slape cely 4 roky jako hodinky, ja jsem ale bohužel na zaklade teto informace rozjel dvoulety naprosto zbytecny boj s bazarem, s autem ty dva roky radeji skoro nejezdil, diky tomu odesel alternator, ktery mi stal zbytecne 5tis.
2. nechal jsem zkotrolovat klimu, kudy tece chladivo. bylo mi receno, ze je to urcite chladic klimatizace. vymenil jsem ho tedy, stal 5tis + 3,5tis doplneni chladiva atd., chladivo ovsem okamzite znovu uteklo, zbytecne vyhozenych tedy opet asi 8,5tis.
suma sumarum, navsteva v tomto servisu me naprosto zbytecne stala asi 13,5tis, a dva roky nervu, aniz by se cokoli vyresilo.....neda se popsat jak lituji, ze jsem tam vubec vlezl :-((((
 
Včera jsem poptal 1.garanční prohlídku, s vlastním olejem mě poslali do...., takže jinam :)

Servis 1. rok obsahuje celkovou prohlídku vozu, výměna motorového oleje, těsnění, olejový filtr. Celková cena je 6200 Kč vč. DPH. Pokud budete mít zájem o geometrii +900 Kč.
Nyní objednáváme od 15.7. Pokud budete mít zájem o objednání, neváhejte mne kontaktovat.
Bohužel není možné mít vlastní olej.
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Nollová
Asistentka servisu a prodeje

Car Star Praha

Nějaká levná geo ...
 
Loni (tedy ještě Car Star), 07/2021 byla geometrie na FA v sazbě 901,- Kč, vyměřeno 1,4 času, daná 42% sleva = 732,- Kč a 21% DPH = 886,- Kč.
Možná to LOUDA zachoval (?), ale letos jsem ještě nezadával.
 
Loni (tedy ještě Car Star), 07/2021 byla geometrie na FA v sazbě 901,- Kč, vyměřeno 1,4 času, daná 42% sleva = 732,- Kč a 21% DPH = 886,- Kč.
Možná to LOUDA zachoval (?), ale letos jsem ještě nezadá
Já letos platil 2000,-, viz můj příspěvek dvě strany zpět. Možná dávají slevu, když to je součást pravidelně prohlídky. ?
 
Já letos platil 2000,-, viz můj příspěvek dvě strany zpět. Možná dávají slevu, když to je součást pravidelně prohlídky. ?
Příspěvek i scan Tvé faktury 01/2022 jsem našel... položka geometrie tam je v sazbě 736, čas taky 1,4 a DPH 21% = 1.247 Kč. Sleva žádná. Na ty dva tisíce to nakopla další kontrola podvozku/náprav a zkušební jízda.
Já to skutečně t. č. měl jako proaktivní add-on k servisní prohlídce a jen položku geometrie: "... doporučujeme a máme v akci." Uvidím příště.
 
Mám tady jedno velký špatný...
Velice negativní zkušenost s carstar !!!

Jak začít, loni na podzim jsem si vyměnil destičky a kotouče brzd,, bylo před technickou,, tak ať Mazda vypadá k světu..
To bylo vše co jsem potřeboval opravdu urgentně udělat.
V mazdě vše proběhlo v pořádku.
Technickou prošla.

Letos na jaře prohlídka...
Dostal jsem Mazda záznam, vše v pořádku, samé OK, jak říkám vše v pořádku. Jen mi tvrdili že bude vzadu potřeba vyměnit brzdiče, že prý již nejde nastavit ruční brzda?? Něco o posledním závitu. Doporučená výměna... No kašlu na to, nebudu měnit brzdič který excelentně funguje.


Dnes jsem měnil pneu na zimáky a nechal jsem si po dlouhé době zvednout auto na prohlídku...
TOTÁLNÍ ZDĚŠENÍ, čím začít.....

přední náprava
-obě pružiny jsou mimo doraz (pootočené - nechápu jak se stalo, ale nikdo si toho doposud nevšiml, přesto že vše má být OK)
-vnitřní uložení ramene na srajdu - žvýkačka
-tyčky stabilizátoru total, lze s nimi hýbat jako lžičkou v jogurtu
-levé přední kolo, horní uložení pružiny KO, lze s ním pohnout
-levé přední kolo, kloub načatej

zadní náprava
-je komplet na výměnu, opět lze s ní jednoduše pohnout rukou, není třeba ani páčit
-komplet uložení (lze vidět skrz gumy na kov, jak jsou „shrnuté“)
-tečou zadní tlumiče

-geometrie je taky KO / ale na tu jsem se v carstaru dotazoval a prý nemám řešit / že je to OK
________________________________
-letos jsem najezdil jen zhruba 5000km, to si myslím nejde stihnout všechno tohle dobít za tak krátkou dobu, aby u všeho bylo od Carstar napsáno OK...



Resumé
- jo brzdiče zadní by chtěli měnit?????
Na mém autě už nevymění nic, momentálně začínám přemýšlet jestli vůbec vyměnili olej..

Tímto s Carstarem / dnes Louda auto, nadobro končím !!
Dávejte si pozor, začínám si připadat jako v těch videích z ameriky, kde natočej jak jim mechanik nevymění díl a pak si ho naúčtuje !!!

Pointa je
Jestli byl načatý nějaký díl, stačila třeba (třeba) jeho výměna a neodnesl by to prakticky komplet podvozek.. Teď je zralej na generálku ... a to mělo být vše dle záznamu OK
 
Poslední úprava:
Mám tady jedno velký špatný...
Velice negativní zkušenost s carstar !!!

Jak začít, loni na podzim jsem si vyměnil destičky a kotouče brzd,, bylo před technickou,, tak ať Mazda vypadá k světu..
To bylo vše co jsem potřeboval opravdu urgentně udělat.
V mazdě vše proběhlo v pořádku.
Technickou prošla.

Letos na jaře prohlídka...
Dostal jsem Mazda záznam, vše v pořádku, samé OK, jak říkám vše v pořádku. Jen mi tvrdili že bude vzadu potřeba vyměnit brzdiče, že prý již nejde nastavit ruční brzda?? Něco o posledním závitu. Doporučená výměna... No kašlu na to, nebudu měnit brzdič který excelentně funguje.


Dnes jsem měnil pneu na zimáky a nechal jsem si po dlouhé době zvednout auto na prohlídku...
TOTÁLNÍ ZDĚŠENÍ, čím začít.....

přední náprava
-obě pružiny jsou mimo doraz (pootočené - nechápu jak se stalo, ale nikdo si toho doposud nevšiml, přesto že vše má být OK)
-vnitřní uložení ramene na srajdu - žvýkačka
-tyčky stabilizátoru total, lze s nimi hýbat jako lžičkou v jogurtu
-levé přední kolo, horní uložení pružiny KO, lze s ním pohnout
-levé přední kolo, kloub načatej

zadní náprava
-je komplet na výměnu, opět lze s ní jednoduše pohnout rukou, není třeba ani páčit
-komplet uložení (lze vidět skrz gumy na kov, jak jsou „shrnuté“)
-tečou zadní tlumiče

-geometrie je taky KO / ale na tu jsem se v carstaru dotazoval a prý nemám řešit / že je to OK
________________________________
-letos jsem najezdil jen zhruba 5000km, to si myslím nejde stihnout všechno tohle dobít za tak krátkou dobu, aby u všeho bylo od Carstar napsáno OK...



Resumé
- jo brzdiče zadní by chtěli měnit?????
Na mém autě už nevymění nic, momentálně začínám přemýšlet jestli vůbec vyměnili olej..

Tímto s Carstarem / dnes Louda auto, nadobro končím !!
Dávejte si pozor, začínám si připadat jako v těch videích z ameriky, kde natočej jak jim mechanik nevymění díl a pak si ho naúčtuje !!!

Pointa je
Jestli byl načatý nějaký díl, stačila třeba (třeba) jeho výměna a neodnesl by to prakticky komplet podvozek.. Teď je zralej na generálku ... a to mělo být vše dle záznamu OK
Buď v klidu. Od doby, co mi na garančce vyměnili spojku za horší, aniž bych o to žádal, na žádné takové chujoviny nejezdím. Když už něco nutně, tak ke spolehlivému mechanikovi a nebo si to udělat sám.
 
Mám tady jedno velký špatný...
Velice negativní zkušenost s carstar !!!

Jak začít, loni na podzim jsem si vyměnil destičky a kotouče brzd,, bylo před technickou,, tak ať Mazda vypadá k světu..
To bylo vše co jsem potřeboval opravdu urgentně udělat.
V mazdě vše proběhlo v pořádku.
Technickou prošla.

Letos na jaře prohlídka...
Dostal jsem Mazda záznam, vše v pořádku, samé OK, jak říkám vše v pořádku. Jen mi tvrdili že bude vzadu potřeba vyměnit brzdiče, že prý již nejde nastavit ruční brzda?? Něco o posledním závitu. Doporučená výměna... No kašlu na to, nebudu měnit brzdič který excelentně funguje.


Dnes jsem měnil pneu na zimáky a nechal jsem si po dlouhé době zvednout auto na prohlídku...
TOTÁLNÍ ZDĚŠENÍ, čím začít.....

přední náprava
-obě pružiny jsou mimo doraz (pootočené - nechápu jak se stalo, ale nikdo si toho doposud nevšiml, přesto že vše má být OK)
-vnitřní uložení ramene na srajdu - žvýkačka
-tyčky stabilizátoru total, lze s nimi hýbat jako lžičkou v jogurtu
-levé přední kolo, horní uložení pružiny KO, lze s ním pohnout
-levé přední kolo, kloub načatej

zadní náprava
-je komplet na výměnu, opět lze s ní jednoduše pohnout rukou, není třeba ani páčit
-komplet uložení (lze vidět skrz gumy na kov, jak jsou „shrnuté“)
-tečou zadní tlumiče

-geometrie je taky KO / ale na tu jsem se v carstaru dotazoval a prý nemám řešit / že je to OK
________________________________
-letos jsem najezdil jen zhruba 5000km, to si myslím nejde stihnout všechno tohle dobít za tak krátkou dobu, aby u všeho bylo od Carstar napsáno OK...



Resumé
- jo brzdiče zadní by chtěli měnit?????
Na mém autě už nevymění nic, momentálně začínám přemýšlet jestli vůbec vyměnili olej..

Tímto s Carstarem / dnes Louda auto, nadobro končím !!
Dávejte si pozor, začínám si připadat jako v těch videích z ameriky, kde natočej jak jim mechanik nevymění díl a pak si ho naúčtuje !!!

Pointa je
Jestli byl načatý nějaký díl, stačila třeba (třeba) jeho výměna a neodnesl by to prakticky komplet podvozek.. Teď je zralej na generálku ... a to mělo být vše dle záznamu OK

Sebereflexně se omlouvám,
jedinej kdo je šmelin je pneuservisák, kterej mě přesvědčoval jak nechat vyměnit podvozek :/


Vyměnil jsem si pár emajlů se servisním v Louda Auto a domluvil se, že přijedu na prohlídku.
Mezitím jsem to ještě okecal s dalším mechanikem, tomu se to moc nezdálo, a na oko nenašel nic špatně.
Dneska mi tedy ukázali bezvadnou geometrii a že podvozek nemá žádný nedostatek...
- jediné co bylo špatně, tak byly tlaky v pneumatikách. . .
Samozřejmě naplněn pocitem, že je vše v cajku jsem ihned zaohýbal autem na prázdných kruháčích,, a výsledek?
Jo,, je to tam, ten geniální podvozek je fakt v pořádku...
Na zimácích jsem proletěl pár prázdných kruháčů :)

Takže jsem celou zimu kvůli pneuservisákovi zajeb***mu jezdil opatrně (a to mu neodpustim)


Ještě jednou tedy beru svůj negativní koment. za neplatný a prosím o ignoraci !!


... mám prostě jen špatné zkušenosti se servisy a auto mám tak nějak rád no :(
 
Dobrý den pánové, chci se podělit o trošku nepříjemnou zkušenost s Louda auto mazda Praha (původně carstar) , Minulý týden, jsem dal auto na kontrolu.
auto má 7 let. měla by se na něj vztahovat 20% sleva. Při placení mě to zarazilo, protože žádná sleva v také výši nebyla. Dali mi 5% na díly a 15% na práci.
Hodinova sazba na mazdu 6 je 1450,- se slevou to bylo 1232,- takže když mate hodně peněz klidně tam zajeďte. (před rokem jsem tam měl hodinovou sazbu 690,-) Moje chyba, že jsem si nezjistil nový ceník, důvěřoval jsem po telefonické domluvě. přikládám i fakturu. Na stránce mazda mají reklamu na fair service že 20% sleva na práci i díly na stáří mého vozu. Při tyhle cenové relaci tam už nepůjdu.
Přeji hezký den

SKM_C250i23040307010.jpg
 
Poslední úprava:
Podle faktury výměna jednoho vadného vstrikovace za 46 tisíc? ?
Opravdu není nad to, když máte známého mechanika, co vám tyhle věci vykouzlí za zlomek takové ceny. Bývalý Carstar mám asi 500metru od baráku a v rámci záruky jsem tam jezdil pouze proto, že mi několik dílů vyměnily v rámci tolerance opotřebení (přední chrom gril, volant, bulva).
Pro takovýto mechanicky servis bych se snažil oslovit třeba zdejšího mistra @Max6.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Zdravim,
Na servise som nebol, ale nechal som si spravit v CarStar cenovu kalkulaciu s tym, ze by som si priniesol vlastny olej a olejovy filter.
(Vzduchovy a Pylovy filter uz mam vymeneny)
A dostal som odpoved:

Servisní prohlídka 7. rok obnáší:

- Kontrola karosérie
- Seřízení geometrie
- Výměna mot. oleje vč olejového filtru

Celková cena jen za servisní prohlídku 7.rok je vč DPH 5 500 Kč.

+ Dezinfekce klimatizace je vč DPH za 1000 Kč
+ Doplnění tekutin

Celková cena za servisní prohlídku je přibližně 7 000 Kč vč. DPH


Trosku zdieranie :)
 
Back
Top