• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Car Star Praha - Dolní Počernice

Zkušenost se servisem Car Star Praha mám


  • Celkem voličů
    62
Možná to jen blbě rozepsali, ale ta cena zkušební jízdy, odvozena z hodinovky, mě trochu zarazila...
Prostě z účtu jasně vyplývá, že za hodinu práce si účtují 1450 + DPH - 10%. CarStar si ještě loni v červnu účtoval základ tuším 950, určitě to nebylo přes 1000. Kdyby kvůli inflaci a zvyšování mezd zvedli o 10%, tedy 1050, ať nežeru i 1100, tak to beru, ale Louda evidentně najel na prémiové ceny. Asi mě tam už neuviděj. Začnu se zajímat, co Mazda Tábor a jiné?
 
Prostě z účtu jasně vyplývá, že za hodinu práce si účtují 1450 + DPH - 10%. CarStar si ještě loni v červnu účtoval základ tuším 950, určitě to nebylo přes 1000. Kdyby kvůli inflaci a zvyšování mezd zvedli o 10%, tedy 1050, ať nežeru i 1100, tak to beru, ale Louda evidentně najel na prémiové ceny. Asi mě tam už neuviděj. Začnu se zajímat, co Mazda Tábor a jiné?
Tam jsem mazdici koupil a možná se tam s ní nakonec i budu vracet. ?
 
Tak to koukám, že jsme servis v Car Star stihli ještě včas, v prosinci byla hodinovka 653 Kč + DPH, ceny dle očekávání a slevy nám napočítali všechny. Příště se asi holt zase projedeme do Tábora.
 
No to se musím doma podívat na poslední účet od nich. Vsadil bych se, že to bylo přes 900. Nebo ještě mají různé sazby podle činnosti dané různou režií kvůli amortizaci drahých měřáků. Když jen lejí olej a okukují karoserii, může být sazba menší.
 
Tady se člověk v detailu dozví věci, které ani nechce vědět ;)
Přikládám své fragmenty operace/práce pod CarStar (07/2021) a čerstvě i pod Louda (01/2022).
Na závěry je asi brzo, uvidíme, co ukáže další vzorek...

07-2021_CarStar_.jpg 01-2022_Louda_již_.jpg
 
Poslední úprava:
vzal jsem si Uber na vlak do Prahy. Přijedu na nádraží v Počernicích, koupím si jízdenku a najednou telefon, že je prý hotovo. Takže zase Uber zpět.

Bez ohľadu že je to asi 700m peši a fakt by ma Uber nenapadlo volať a čakať.. mne vždy aspoň ponúkli, že ma na vlak odvezú.
 
No to se musím doma podívat na poslední účet od nich. Vsadil bych se, že to bylo přes 900. Nebo ještě mají různé sazby podle činnosti dané různou režií kvůli amortizaci drahých měřáků. Když jen lejí olej a okukují karoserii, může být sazba menší.
Měla jsem tehdy slevu 25% na servis, takže to už je asi po odečtení.
 
to @MichalP . No a když ne Carstar tak co jezdit třeba k @Max6 ? Jistota kvalitně odvedené práce ;)
No to jistě, byl jsem u něj již několikrát :) Ale měl jsem ještě prodlouženou záruku, tak tu periodickou prohlídku kvůli jistotě záruky jsem ještě absolvoval v CS. Teď už nemám důvod. Musím se rozmyslet, jestli to má smysl třeba kvůli zápisu do el. knížky.
Přikládám své fragmenty operace/práce pod CarStar (07/2021) a čerstvě i pod Louda (01/2022).
Tam je jasně vidět loňská sazba 901 Kč, letošní 1299 Kč. Zdražení o 44 % :mad:
 
to @MichalP . já ti nevím,ale mám dojem že jsem tu někde kdysi četl, že možná dělá i zápis do elektronické knížky. Napiš mu.
 
No to jistě, byl jsem u něj již několikrát :) Ale měl jsem ještě prodlouženou záruku, tak tu periodickou prohlídku kvůli jistotě záruky jsem ještě absolvoval v CS. Teď už nemám důvod. Musím se rozmyslet, jestli to má smysl třeba kvůli zápisu do el. knížky.

Tam je jasně vidět loňská sazba 901 Kč, letošní 1299 Kč. Zdražení o 44 % :mad:
Raději ještě jukněte na někoho dalšího, protože je zde pořád varianta, že práce na druhé prohlídce (40kkm) mají jinou sazbu než na třetí (60kkm).
Ale to se jen snažím být maximálně korektní :innocent:
 
Otázkou je, co udělají hodinovky u ostatních autorizáků. Možná si prostě spočítali, kolik je budou stát energie a mzdy navíc. Držte si klobouky, přátelé, jedeme s kopce.
 
Poslední úprava:
Bez ohľadu že je to asi 700m peši a fakt by ma Uber nenapadlo volať a čakať.. mne vždy aspoň ponúkli, že ma na vlak odvezú.
Je to 1,3 km. Tohle ale jde za mnou. Kdybych jim řekl, že chci zpět do Prahy, tak mi to snad nabídli. Já se původně rozhodl počkat, ale pak mi došlo, že čekat 3 hodiny jen tak je blbost a beze slova jsem odešel. Nicméně kdyby mi dali reálný odhad, tak nikam nejdu a ušetřím si cestu. To je asi fuk. Horší je to, že neudělali to, co jsem si zaplatil a to je zjištění závady.
 
napísal som do Carstar nech mi pošlú aktuálnu hodinovku na mazdu 3. Poslali toto:

"Hodinová sazba je 1330,-Kč s DPH. Servis 7. rok vychází na 7000,-Kč. Obsahuje celkovou prohlídku karoserie a výměnu oleje (těsnění, olejový filtr)."

je to vraj plná cena, čiže ako majiteľ auta staršieho než 5 rokov je ešte navyše zľava 15% na prácu a 20% na materiál.
 
Back
Top