• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Algon Plus - Karlovy Vary

Zkušenost se servisem Algon Plus - Karlovy Vary mám

  • jen pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    2

Bouu

výkonný člen KLANu
602
Zkušenosti se servisem, pište pouze konkrétní poznatky a příslušně ohodnoťte hlasování v anketě, svůj hlas můžete později měnit podle toho, jak se vaše zkušenosti budou případně vyvíjet.
 
Před čtyřmi roky jsem koupil v servisu Mazda Algon Plus v Karlových Varech Mazdu 2.Už na první garanční prohlídce jsem upozornil na pískající přední brzdy, když jsem nebrzdil.Přijímací technik to odbyl,že mám málo najeto.To samé se opakovalo na druhé a třetí garanční prohlídce.Jezdím často,ale jenom krátké trasy,je mě 74 roků,tak už dlouhé trasy nejezdím.Před čtvrtou garanční prohlídkou jsem byl v pneuservisu,tam mě upozornily na přední kola která se ztuha otáčejí,protože brzdy stále částečně drzdí a jsou od nich brzdové kotouče hodně vydřené.Při čtvrté garanční prohlídce,jsem upozornil na stále částečně brzdící brzdy a vydřené brzdové kotouče,jak mě ukázaly v pneuservisu.Po garanční prohlídce mě technik ujistil vše je v pořádku,brzdy vyčistily a promazaly.Já jsem ale zjistil,že v servisu opracovaly vnitřní kotouče soustruhem,aby zahladily hodně vydřené brzdové kotoče.Druhý den jsem byl na Technické kontrole,upozornily mě na brzdové destičky,které jsou na doraz a mám je vyměnit.Potvrdily,že brzdové kotouče jsou opracované soustruhem.Reklamoval jsem vše na Mazda.cz.Telefonem mě kontaktoval After seles manažer od Algon Mazda servisu pro Karlovarský kraj a navrhl vyřešit reklamaci za 18 dnů v Mazda servisu v Chebu.
 
Pokračování

Čekal jsem 18 dnů a jel 50km na sjednaný termín do Chebu, v Mazda servisu jsem se dozvěděl,že manažer telefonoval je na masážích a neví kdy přijde.Přesto jsem nechal brzdy v Mazda servisu prohlédnout a mechanik potvrdil,osoustruhované brzdové kotouče a hodně opotřebované brzdové destičky.Manažer se pořád nedostavil tak jsem jel domů. Reklamace se neřešila a na mé emaily manažer neodpovídal.Mezitím začaly na brzdových destičkách drnčet plíšky tak jsem je nechal vyměnit.Po dvou měsících jsem dstal od manažera email,brzdy odpovídají počtu ujetých kilometrů.V 18400km osoustruhované brzdy a v 19200km vyměnit brzdové destičky.
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top