• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Car Star Praha - Dolní Počernice

Zkušenost se servisem Car Star Praha mám


  • Celkem voličů
    62
Mám tady jedno velký špatný...
Velice negativní zkušenost s carstar !!!

Jak začít, loni na podzim jsem si vyměnil destičky a kotouče brzd,, bylo před technickou,, tak ať Mazda vypadá k světu..
To bylo vše co jsem potřeboval opravdu urgentně udělat.
V mazdě vše proběhlo v pořádku.
Technickou prošla.

Letos na jaře prohlídka...
Dostal jsem Mazda záznam, vše v pořádku, samé OK, jak říkám vše v pořádku. Jen mi tvrdili že bude vzadu potřeba vyměnit brzdiče, že prý již nejde nastavit ruční brzda?? Něco o posledním závitu. Doporučená výměna... No kašlu na to, nebudu měnit brzdič který excelentně funguje.


Dnes jsem měnil pneu na zimáky a nechal jsem si po dlouhé době zvednout auto na prohlídku...
TOTÁLNÍ ZDĚŠENÍ, čím začít.....

přední náprava
-obě pružiny jsou mimo doraz (pootočené - nechápu jak se stalo, ale nikdo si toho doposud nevšiml, přesto že vše má být OK)
-vnitřní uložení ramene na srajdu - žvýkačka
-tyčky stabilizátoru total, lze s nimi hýbat jako lžičkou v jogurtu
-levé přední kolo, horní uložení pružiny KO, lze s ním pohnout
-levé přední kolo, kloub načatej

zadní náprava
-je komplet na výměnu, opět lze s ní jednoduše pohnout rukou, není třeba ani páčit
-komplet uložení (lze vidět skrz gumy na kov, jak jsou „shrnuté“)
-tečou zadní tlumiče

-geometrie je taky KO / ale na tu jsem se v carstaru dotazoval a prý nemám řešit / že je to OK
________________________________
-letos jsem najezdil jen zhruba 5000km, to si myslím nejde stihnout všechno tohle dobít za tak krátkou dobu, aby u všeho bylo od Carstar napsáno OK...



Resumé
- jo brzdiče zadní by chtěli měnit?????
Na mém autě už nevymění nic, momentálně začínám přemýšlet jestli vůbec vyměnili olej..

Tímto s Carstarem / dnes Louda auto, nadobro končím !!
Dávejte si pozor, začínám si připadat jako v těch videích z ameriky, kde natočej jak jim mechanik nevymění díl a pak si ho naúčtuje !!!

Pointa je
Jestli byl načatý nějaký díl, stačila třeba (třeba) jeho výměna a neodnesl by to prakticky komplet podvozek.. Teď je zralej na generálku ... a to mělo být vše dle záznamu OK
Sebereflexně se omlouvám,
jedinej kdo je šmelin je pneuservisák, kterej mě přesvědčoval jak nechat vyměnit podvozek :/


Vyměnil jsem si pár emajlů se servisním v Louda Auto a domluvil se, že přijedu na prohlídku.
Mezitím jsem to ještě okecal s dalším mechanikem, tomu se to moc nezdálo, a na oko nenašel nic špatně.
Dneska mi tedy ukázali bezvadnou geometrii a že podvozek nemá žádný nedostatek...
- jediné co bylo špatně, tak byly tlaky v pneumatikách. . .
Samozřejmě naplněn pocitem, že je vše v cajku jsem ihned zaohýbal autem na prázdných kruháčích,, a výsledek?
Jo,, je to tam, ten geniální podvozek je fakt v pořádku...
Na zimácích jsem proletěl pár prázdných kruháčů :)

Takže jsem celou zimu kvůli pneuservisákovi zajeb***mu jezdil opatrně (a to mu neodpustim)


Ještě jednou tedy beru svůj negativní koment. za neplatný a prosím o ignoraci !!


... mám prostě jen špatné zkušenosti se servisy a auto mám tak nějak rád no :(


Tak jsem tam byl naposled !

Zase jsme se dostali k tématu zadních brzd, nicméně pár dní před technickou, s usměvem mi rekli ze musim koupit komplet třmeny za 20000,- jinak neprojdu, a že mám pár dní do technický, tak ať si to rychle rozmyslím...

Provedl jsem, technickou jsem prošel, a ted uvažuji nad reklamací, protože bylo přez rysku brzdové kapaliny a písklá mi brzdový pedál...

Já to beru nyní jako podvod, protože jsem se vymezil vůči problému, nechal jsem se oblbnout kecama jak je vše v pořádku..
A milé brzdy které byly před 4 měsícema OK, že neví co mi kdo o nich říkal, mi ted měnili za 20000,-
A ještě ke všemu mám nový neduh ... hurááá, když vomr... tak pěkně do všech děr :(
 
Back
Top