• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Autíčkář.cz - Mazda 2 patří k nejlepším

S tím se dá pouze souhlasit. Na tom článku je krásně vidět, jak se ta výbava přesouvá. Co bylo dřív ve 2. až 3. stupni výbavy je už kolikrát v základu. Ještě pět let, a moje Revolution Top bude na úrovni 2. stupně výbavy. Pokrok nijak nezastavíš.
 
Konečně M2 zlevnily a je to hned vidět na cestách,už jich jezdí více.Za 300 000 kč solidní výbava .Jen škoda že za mě nebyla výbava Takumi,určitě bych jí bral.Je jen o málo dražší než moje výbava chalenge .Auto na 16-náctkách vypadá o dost lépe.
 
Vždycky mě pobaví ty diskuze pod článekm, kdy se tam vyrojí spousta znalců, kteří auto poplivou v tom, v čem je nejvíc chváleno. :D
 
No jo no. Ortodoxní koncernista jako obvykle se potřeboval vyblít. Je hrdý na svou fabku v kombajnu :D
 
Mě jen udivilo, jak toto mohl napsat, když tu Mazdu nikdy neřídil, zřejmě v ní ani nejel, a dokonce to vypadá, že se do ní ani neposadil. Ti lidé dnes kolikrát nemají žádnou objektivitu v posuzování.
 
U nekterych zaritych Skodovkaru neni treba ridit nic jineho, nebot jejich Fabka ci Oktavka se zakrytym chladicem v zimnich mesicich je vrchol svetoveho automobilismu :)
 
Zdravim od palubovky od ventilatora ide divny pravidelny zvyk..ked vypnem ventilator tak to prestane...ked zapnem tak zase...viete poradit o co ide ?ma niekto skusenosti ? Diky moc
 
Back
Top