• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Auto Hruška - Ostrava

Kupoval jsem 4.4.2022 u Auto Hruška novou Mazdu 6 a naprostá spokojenost.. Dokonce mi udělali i kompletní pojištění a jejich nabídku mi můj finanční poradce doporučil, byla hodně dobrá. Nemůžu si na nic stěžovat.

IMG_20220410_033122.jpg
 
To je fajn, gratuluji, ale já bych tam po reportáži v Černých ovcích asi nešel...
 
To je fajn, gratuluji, ale já bych tam po reportáži v Černých ovcích asi nešel...
Reportáž jsem neviděl, ale stačila mi má zkušenost. Za mé starší auto mi nabídli podstatně méně, než mělo hodnotu a prodalo se. Nakonec jsem si vybral jinde a spokojenost.
 
Reportáž jsem neviděl, ale stačila mi má zkušenost. Za mé starší auto mi nabídli podstatně méně, než mělo hodnotu a prodalo se. Nakonec jsem si vybral jinde a spokojenost.
To je přece standardní, že v salonech za auto nabízejí podstatně méně, než za kolik si ho člověk prodá sám ne?
 
To asi ano, ale odhad na skoro polovinu ceny mi standardní nepřijde.
Já to zkoušel asi třikrát v různou dobu, s různými auty a u různých prodejců (BMW, Škoda, Audi) a vždy to ta +-polovina bohužel byla. Pak už jsem se nikdy ani neptal a auto si prodával sám. Ale samozřejmě jsem z toho taky měl pocit, že mě chtějí vzít na hůl.
 
Back
Top