• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Auto Palace Spořilov - Praha

Zkušenost se servisem Auto Palace Spořilov - Praha mám


  • Celkem voličů
    28
Vedoucí servisu Lukáš Marek postrádá jakoukoliv vstřícnost k zákazníkovi - naprosto katastrofální negativní zkušenost a nezájem závadu řešit ! Závadu na mém dva roky starém a opečovávaném vozidle ani po 29 dnech neodstranili a navíc mě poškrábali karosérii cca na 107 místech ! Prý od ochranné deky. Stranou sem se dozvěděl toto: "to víte, na dílně se práší, tak ta deka je plná bordelu, to se ten lak odře .... " A závada ? Sice jejich nejzkušenější automechanik pan Pojer rozhodně prohlásil hned po zkušební jízdě, že je to jednoznačně závada, ale když později nepřišel na příčinu, tak jsem se od vedoucího servisu dozvěděl, že to není závada ale jen nepříjemný jev. A to nebudou přece opravovat...
A jaky problem si na aute resil/resis? Jakou zavadu?
 
Řeším chrčení od podvozku na MX 5 Nd, které se ozývá při kazdem brzdění motorem při otáčkách 2500 až 3100. Závada je to všeobecně známá již spoustu let, na internetových fórech a YouTube jsou videa s tímto zvukem. Jedno video jsem uložil i zde v rubrice se závadami. Dovozce Mazda ČR odmítá tuto závadu se mnou dál řešit a na me nove poznatky přestali reagovat....
 
Řeším chrčení od podvozku na MX 5 Nd, které se ozývá při kazdem brzdění motorem při otáčkách 2500 až 3100. Závada je to všeobecně známá již spoustu let, na internetových fórech a YouTube jsou videa s tímto zvukem. Jedno video jsem uložil i zde v rubrice se závadami. Dovozce Mazda ČR odmítá tuto závadu se mnou dál řešit a na me nove poznatky přestali reagovat....
To znám, to je jako moje navigace ( a nejen moje). Viz. vlákno Mazda 6 GL.... Přijdou tvrdé časy a tahle nabubřelost p. Kiriakovského a jeho týmu sklapne. Už teď věřím, že s jejich "NEprozákznickým" přístupem přemýšlejí, co budou dělat! Alespoň v ČR pohřbili skvělou značku! Je jen otázkou času, kdy tu skončí jako například INFINITI !
 
Mám dotaz na klempírnu / lakovnu v AP. Potřebuji opravit promáčklé dveře. Oprava bude probíhat z havarijní pojistky, bohužel musím vybrat smluvní servis České pojišťovny. Jedním z nich je i AP v Praze. Nemáte někdo zkušenost s opravou karoserií? Případně jaký servis v Praze, který ale je smluvním partnerem České pojišťovny. Bohužel Carstar to není.
diky
 
@Jakub7 Ahoj, dá se říci, že celkem dobrou. Na auto mi koncem února spadly plechy ze sousedovic domu. Auto bylo 3 měsíce staré. Opraveno bezvadně, je na spoileru pátých dveří je vidět, kde byla maskovací páska a to jen, pokud to místo budeš cíleně hledat.

65b8315ce7ced15816ccedca24e615d3.jpgf9dcc573dca25f5506993705559b9577.jpg

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 
Poslední úprava moderátorem:
Mám také dobrou zkušenost, opravili rychle a dobře, byť u šedostříbrné nedokázali trefit barvu na nárazníku zcela přesně. Ale jak potvrzují i jiní, je to normální. Je to vidět jen při osvětlení sluncem. CARSTAR mi tehdy řekl, že u nich budu čekat na opravu 6 týdnů! Z povinného ručení viníka se uhradilo i náhradní auto na asi 12 dní.
 
Mám dotaz na klempírnu / lakovnu v AP. Potřebuji opravit promáčklé dveře. Oprava bude probíhat z havarijní pojistky, bohužel musím vybrat smluvní servis České pojišťovny. Jedním z nich je i AP v Praze. Nemáte někdo zkušenost s opravou karoserií? Případně jaký servis v Praze, který ale je smluvním partnerem České pojišťovny. Bohužel Carstar to není.
diky
S predchozi sestkou jsem tam nechaval opravovat bourany zadni naraznik, takze vymena a lakovani. Nakonec netrefili uplne na 100% odstin (Soul Red Crystal - asi se zrovna s timhle odstinem nepracuje zrovna nejlepe, na druhou stranu, kdo jiny, nez atorizovany servis by si s tim mel poradit...), na par mistech zastrikane drobne hrube castecky a novy naraznik mizerne spasovany - to jsem hned pri prebirce reklamoval. Nechci hodnotit, posud sam... Bohuzel se obavam, ze je to jakysi standard :confused:
 
Ve vedlejším vlákně řešíme ceny autorizovaných servisů. Tady je aktuální nabídka na 6 letou prohlídku v Autopalace Spořilov. Vyplývá z ní cena za hodinu 1200,- s DPH. Za stejnou prohlídku chtějí v Carstaru přes 16.000 Kč.

IMG_20220127_164346.jpg
 
to @Slayer.CZ Dívám se na odhad ceny, a u položky za olej se mi nezdá, že za 4,5 l chtěli cca 1000 Kč. To bude cena za 1l, takže x4,5, tudíž výsledná cena cca stejná jak v Carstaru.Nebo se pletu ,
 
Dívám se na odhad ceny, a u položky za olej se mi nezdá, že za 4,5 l chtěli cca 1000 Kč
Myslím, že zbytečně spekulujete. Ta cena 1017 Kč je prostě za 4,5 l. Stačí si to sečíst. Přece si nemůžou dovolit nakonec zdražit skoro o 4 tisíce. Až nepochopitelně málo. V CS stával litr 450 Kč. Ale už 2 roky tam olej i z tohoto důvodu neměním.
 
Moje první zkušenost s Auto Palace a za mě na výbornou. Měl jsem tam Mazdu na opravě po nehodě a odvedli pěknou práci, zpět jsem dostal komplet vyčištěné auto jak zvenčí, tak zevnitř. Stejně tak chválím i jednání lidí, které je příjemné a takové přátelské, za mě vážně super. Dokonce i moje prosba navíc úplně mimo opravu byla vyslyšena a udělána zdarma, takže i ukázková ochota.
 
Teď mám novou zkušenost - dvojitou:
Při pravidelné prohlídce a výměně oleje mi nevyměnili filtr. Zjištěno po cca. měsíci a půl, kdy jsem si nechal vyměnit olej znovu za lepší než standardní co dávají v servisu (takže výměna v servisu byl takový delší výplach motoru olejem), Na facku, ale těžko prokazatelné.
Druhá zkušenost - výměna mechanismu obou zrcátek - naprosto bez problémů, vstřícný přístup přejímacího technika, dobrá domluva.
 
Prvá vec s olejom naozaj na facku a možno aj dve. Toto by sa nemalo stávať v autorizáku. Nový olej znehodnotiť starým olejom vo filtri kde je toho aj pol litra je neseriózne.

Za socíku sme si značili filtre a šróby pred návštevou servisu a je neuveritelné že ta potreba sa v tejto dobe vracia.
 
Back
Top