• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Benzín - výfuk duplex

Já osobně bych vybral první variantu - kulatý se zaoblením, bude to kopírovat zaoblení nárazníku
 
A ja jsem si rikal , ze sehnat dily na Mazdu bude urcite snadnejsi nez na Alfu Romeo...a ono ne...ja vubec nenasel eshop, kde by prodavali vyfuk na M6 GH 2.5 ...to jde koupit akorat nejaky znackovy ladak ?
Na kolik takova sranda vyjde v autorizaku ?

Když jsem řešil výfuk tak jsem se na original ani neptal - falešné koncovky-2.3disi
Řekl bych že cenově si to bude podobné
 
Zdarec ma tady nekdo nainstalovanej duplex nez origo? 2.5 GH
Zajimala by me cena i s montazi a jak to vypada s emisema, jestli jsou problemy ci ne plus jak jste spokojeni se zvukem, danke

Jinak kulate koncovky top
 
Zdravím pánové,
Má tu někdo na své GH něco na způsob takového https://www.remus-vyfuky.cz/Remus-profesionalni-ladeni-zvuku
Chtěl bych napsat Ježíškovi a chtěl bych být trošku konkrétní.Nevím a nechci jít do něčeho po čem mě bude po ujetí 50 km bolet hlava, tak bych rád vsadil na jistotu, decentnost a úžasný zvuk. Pokud někdo máte přímý kontakt na někoho, kdo ví co dělá, tak předem děkuji.:)
 
Zdarec, díky @Vitus za mention. Já jsem si nechal vyměnit trubky z výroby za duplex od značky Ulter.

Myslím, že to byly tyhle: http://www.spoilercentrum.cz/produkty/sportovni-ladeny-vyfuk-ulter-567/

Dělají řekl bych středně hluboký bručivý zvuk. Je to slyšet, ale IMHO to není extrém. Já si na to zvykl hodně rychle, hlava mě z toho rozhodně nebolí, ani po delší cestě po dálnici. Pokud bys @pvmichal chtěl, tak není problém se domluvit a můžeš je omrknout a hlavně poslechnout klidně i za jízdy.
 
@Alamaster díval jsem se a ono není moc z čeho vybírat. Nebo vyloženě hledal jsi tak aby ti sedli rozměrově?

Ten link co si poslal na ty výfuky jsou docela drahé. Jak je to potom při TK? Projdou?

Má ještě někdo něco? Strašně bych chtěl změnit trošku zvuk za sportovnější.

Díky za info.
 
Ještě je tu další možnost.....
Můžeme vám nabídnout sportovní nerezový výfuk od německé společnosti FOX s homologací:
Koncový tlumič má dostupnost 10 týdnů a stojí 17.500 Kč a má tři různá provedení koncovek, dvoje oválné zkosené (v rozměrech 115*85 nebo menší 106*71), kulaté rovné. Pro představu jak vypadají 115*85 posílám obrázek zde:
Výfuk 1.jpg
výfuk 2.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
@Alamaster díval jsem se a ono není moc z čeho vybírat. Nebo vyloženě hledal jsi tak aby ti sedli rozměrově?

Ten link co si poslal na ty výfuky jsou docela drahé. Jak je to potom při TK? Projdou?

Má ještě někdo něco? Strašně bych chtěl změnit trošku zvuk za sportovnější.

Díky za info.

čus, hledal jsem prostě kompatibilní s M6 GH 2.0 před facelift, většinou to mají v těch eshopech rozdělené podle aut na která to sedí...

Na TK s tím neměli žádný problém. Každopádně viz odkazy níže, na youtube je několik videjí ze kterých je celkem slyšet jak to zní.
 
Tak Ježíšek už dostal úkol navštívit místa, kdepak se rodí výfuky FOX .Očekávání je spíše o malinko víc napjaté než těšivé, ale něco mi napovídá, že by mi mohla být dána ještě lepší odezva pocitů od tohohle autíčka...Inu, kdo si hraje nezlobí, tak já to prostě risknu. :)
 
Tak Ježíšek už dostal úkol navštívit místa, kdepak se rodí výfuky FOX .Očekávání je spíše o malinko víc napjaté než těšivé, ale něco mi napovídá, že by mi mohla být dána ještě lepší odezva pocitů od tohohle autíčka...Inu, kdo si hraje nezlobí, tak já to prostě risknu. :)


Paráda, doufám že se pochlubíš
 
Ahojte.
Dnes jsem vyměnil všechny 4 gumové silentbloky výfuku. Po této akci začal výfuk při určitých otáčkách drnčet (ostrý kovový zvuk, rezonace). Někde vepředu, kousek za motorem, asi jak to přechází z "pevné na pohyblivou" část.
Tušíte co to je a jestli s tím můžu jezdit než budou mít čas v servisu? Díky moc
 
Tak jenom doplním, že nakonec se jednalo o nějaký uvolněný plech nad katem. Borci to měli v servise se svářečkou za pár minut opravené.
 
Možná o nějaký milimetr to pomohlo. Každopádně, vzhledem k ceně, bych ty 4ks koupil a vyměnil tak jako tak. Ty staré už byly podstatně měkčí, než ty nové.
Došel jsem k názoru, že na vibrace volnoběhu tohoto motoru má vliv spousta různých, drobných, faktorů a bude asi velice těžké to dostat do stavu absolutně bez vibrací. Proto, že chytří pánové v Mazdě si řekli, že volnoběh 650rpm je dobrý nápad. Pak je to citlivé na každou blbost. Každopádně já už prošel naprostou většinu možného a aspoň vím, že mám motor ok. Donutilo mě to ten motor docela dost poznat :) Až někdo vymění všechny 3 silentbloky motoru a vyzkouší že to pomohlo, půjdu do toho taky. Do té doby na to už prdím.
 
Začalo mi auto vydávat nepříjemný zvuk (GH 2.5i) ze zadní části výfuku. Po proklepání výfukového systému se zjistilo, že levý tlumič je KO. Teď se rozhoduji koupit jen špatný zadní tlumič nebo to vyměnit za komplet výfuk. Přijde mi teda 17k za výfuk docela dost, ale pokud by tam vydržel například nerez od foxu dlouhou dobu...

Z videí nezjistím jak moc jsou hlučné do interiéru a jelikož vozim rodinu, asi by nebyli moc rádi :D Máte někdo v okolí Vysočiny nějaký takový výfuk na autě? A byly by jste ochotni mě kousek svést?

Popřípadě jaké mám ještě možnosti než ten fox? Můžete mi hodit link? Na netu skoro nic nemůžu najít. Většina linku ve vlákně je nefunkční.

Díky ;)
 
Back
Top