• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Benzín - výfuk duplex

A neni ten zvuk nejakej brutalni....ja o necem takovem budu uvazovat az to prijde...a zvuk 4valce ja naprosta tragedie...takze trosku "zvuku" navic by se mi libilo...ale nechci zase neco , z ceho mi po 100km upadne hlava...vliv na vykon nebo spotrebu to asi nema ze ? Homologaci to urcite ma ne ? Jo a pisou tam , ze je to pro motor 2.0 ...to je stejne ?? 2.0 a 2.5 ?
 
Poslední úprava:
Podívej není to co by ti trhali uši. Samozřejmě když vytočíš nad 4000rpm tak to slyšíš. Ale je to decentní teda aspoň za mě. Podívej mám s tím najeto jenom 40Km jak bude víc dam lepší recenzi a třeba i s nahrávkou.
Heh to mě právě dostalo. Pokud si to objednáš dom a nenecháš si to od nich namontovat tak přijdeš o homologaci a záruku. Cituji co mě poslali na mail:

“Nemáme zkušenost s tím, zda by pasoval výfuk i na obsah 2.5 benzín. Pokud by si zákazník namontoval, měl by to bez záruky. Je možné že výfuk bude pasovat a fungovat správně ale je to bez záruky a homologace.”

Já jsem to riskl. Z polských fórech jsem na 100% věděl, že bude sedět a není nějak v něčem jinačí než origo. Trubky mají stejnou tloušťku jako origo. trubky. Jediné co jsme měl strach tak ve velikosti překážkách v tlumičů. Zatím jednotka nic nehlásí a o spotřebě nemůžu zatím mluvit. Kdyby někdo chtěl se podívat bydlím kousek od Brna.
 
No pockej..tam je psane 424 euro...to je nejakych 11 000 ...ale furt lepsi nez 18 :D
 
Jsem vůči ,,sportovním,, výfukům Ulter dlouhodobě skeptickej, celonerez od Foxe máš až do chvíle než ti auto skončí na vrakovišti
 
zeptam se jeste blble..je mozne, ze bych mel na aute jeste origos vyfuk ? r.v. 2008 ..najeto 155k km...
 
Jistě, mám v podstatě stejnej ročník jen větší porci kilometrů a mám taky origo, i když spony už dlouho nevydrží a svár na jednom koncáku taky není ideální, čekám že mě výměna za cca 2 roky bude taky čekat.
 
@no_hits ja jsem je ještě ošetřil abych měl jistotu, že vydrží max. 5 let. Auto budu dávat pryč za 2 roky navíc to není origo. s tloušťkou 0,7mm.

@Richie mam stejný nájezd akorát rok 2009 a tlumiče ve sváru kompletně rozpadlý. Proto jsem šel do výměny.
 
Tak mám taky objednaný výfuk od Foxe. V lednu by měl dorazit, tak sem pak hodim video. Budu ho ho mít na kombiku a 2.0 motorem, takže zvuk by se mohl lišit.
 
Tak mám taky objednaný výfuk od Foxe. V lednu by měl dorazit, tak sem pak hodim video. Budu ho ho mít na kombiku a 2.0 motorem, takže zvuk by se mohl lišit.
Tak na to jsem zvědavý :) Vypadá to na další projekt na příští rok...
 
Stav tlumičů po deseti letech, total KO. Díra skoro na dva prsty :D viz. foto. 273D6C6D-CE19-4A3F-BB50-D33CF094C5F7.jpeg14654D40-8169-489F-9820-809FF2D8C22F.jpeg

Jinak jsem dal Foxe, ať mám klid a mužů vřele všem doporučit. Zvuk opravu jen decentní, takže se není čeho bát :cool:.

A ty největší ovály vypadají za mě parádně.
5C9AFBB3-5DCE-43B9-9644-2EB24A0BBC83.jpeg
 
Stav tlumičů po deseti letech, total KO. Díra skoro na dva prsty :D viz. foto. Zobrazit přílohu 25332Zobrazit přílohu 25333

Jinak jsem dal Foxe, ať mám klid a mužů vřele všem doporučit. Zvuk opravu jen decentní, takže se není čeho bát :cool:.

A ty největší ovály vypadají za mě parádně.
Zobrazit přílohu 25334

Paráda, budu mít stejný. :) Za ty peníze je to super alternativa k origo výfuku, snad vydrží aspoň 6 let. :D A je k tomu nějakej papír pro zapsání do TP?
 
To by vydržet mělo a vyjde to levněji, než originál. Papír k tomu nějakej byl. Někde bych ho vyhrabal. U tohohle není potřeba zápis.
 
To by vydržet mělo a vyjde to levněji, než originál. Papír k tomu nějakej byl. Někde bych ho vyhrabal. U tohohle není potřeba zápis.

Já byl včera na STK a bavil jsem se s technikem a každopádně je prý lepší to mít zapsaný v TP.
 
Back
Top