• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Benzín - výfuk duplex

Tak borci, dnes prišiel verdikt k reklamácii a podľa výrobcu Fox je ten výfuk správne, je tomu ozaj tak, alebo som debil? Nespomínate si niekto, kto ho už montoval, či bol tiež tak krivo ? Bolo mi napísané že sa to vyrovnáva u spojov, nechápem ako, poslali mi aj fotku a podľa fotky mi tiež nepríde že príruba koncovky je nakrivo.

Mazda-6.jpg
 
Tak borci, dnes prišiel verdikt k reklamácii a podľa výrobcu Fox je ten výfuk správne, je tomu ozaj tak, alebo som debil? Nespomínate si niekto, kto ho už montoval, či bol tiež tak krivo ? Bolo mi napísané že sa to vyrovnáva u spojov, nechápem ako, poslali mi aj fotku a podľa fotky mi tiež nepríde že príruba koncovky je nakrivo.

Zobrazit přílohu 32972
tiez som som mal nakrivo privarenu prirubu na tlmici ku koncovke +zvar bol ako od ucna co mal 1 h zvarania . Riesenie od foxu mas si vyrezas v
narazniku vacsi otvor o 5 mm . druhy krat by som uz do toho nesiel. od novebra cakam kym mi dodaju novy vyfuk :mad::mad::mad: sa bojim ze to bude zas taky sunt odflaknuty
 
Asi jim to tam vaří Mustafa, co přijel právě z Kábulu. :D Ale to si nevybereš, já jsem musel nechat řezat a svářet downpipe, protože byla taky nakřivo svařená a vlnovec se mi dotýkal olejové vany. Ale zase svary precizní, to jako ano.
 
Kura chlapi na jaře jsem chtěl taky měnit za Foxe, ale jak vidím jak ta kvalita šla dolů, tak jsem z toho trochu na rozpacích ?
 
Kura chlapi na jaře jsem chtěl taky měnit za Foxe, ale jak vidím jak ta kvalita šla dolů, tak jsem z toho trochu na rozpacích ?
ja by som uz si to pozrel osobne ak je taka moznost na predajni nech to vytiahnu s karabice a ohmatal na slovaka ako sa povie :D lebo fakt je to FOX loteria :joy:
 
ja by som uz si to pozrel osobne ak je taka moznost na predajni nech to vytiahnu s karabice a ohmatal na slovaka ako sa povie :D lebo fakt je to FOX loteria :joy:
Keď som telefonoval ohľadom reklamácie, tak mi povedali že oni za to nezodpovedajú :D no každopádne mi ho posielajú nas5 a cez budúci víkend ho tam hodím(teda ak to pôjde) a rovno to využijem a vymením olej... Taktiež mi napísali že ak sa mi ho tam nepodarí dať, tak mi to môžu urobiť unich v partnerskom servise. V konečnom dôsledku je to dodanie naozaj 14 týždňov :D :D :D
 
Keď som telefonoval ohľadom reklamácie, tak mi povedali že oni za to nezodpovedajú :D no každopádne mi ho posielajú nas5 a cez budúci víkend ho tam hodím(teda ak to pôjde) a rovno to využijem a vymením olej... Taktiež mi napísali že ak sa mi ho tam nepodarí dať, tak mi to môžu urobiť unich v partnerskom servise. V konečnom dôsledku je to dodanie naozaj 14 týždňov :D :D :D
ja som tiez spomenul ze to je vyosene a ze to je pohode podla foxu tym sa zaoberat nebudu len tou dierou co som tam mal ,ale uz radsej 2 polmostrovy by som zobral ako jeden fox a este by zostalo na basu piv :joy: mam na n15 koncovy tlmic polmostrov a pohode som prekvapeny kolko ten smejd vydrzal ale moc nepasoval ale za cenu 29€ co som mohol cakat ze . potom sa pochahal ako si dopadol s tym
 
Já jako zastánce FOXu musím přiznat že poslední dobou jsem trochu nejistej a začínám uvažovat o tom Ulteru, podle youtube má hezčí zvuk a koncovky podobný mým od Buzzeru (možná to jsou ony). Díky ceně bych zkousl i tu nižší životnost, jen nevím jestli to není nepříjemný při delší cestě. Teď s originálním během jizds slyším gumy vzduch a občas motor a to mně docela vyhovuje.

Rád bych si oba výfuky poslechl naživo. Je někdo z okolí Brna ochotnej předvést?
 
Čus. Jak psal Robin, Ultery mám už pár let a jsem spokojenej. Pokud vím, tak v balení bylo všechno co je potřeba, ale instalovat jsem si to nechal u profíků ze Spei Auto. Myslím, že jsem tady někde dával i video kde je slyšet jejich zvuk :)

Mazda 6 GH 2.0 MZR MephistoGrau
Čus . Na kolik tě vyšla montáž od odborniku?:) díky.
 
Cena Ulteru na Spei necelých 7100Kč jen co na ostatních fórech psali, že homologační list vypadá dost prasácky univerzální a jak kdyby si ho někdo blbě odfotil mobilem a vytiskl na cernobile tiskárně.
Tak si říkám jestli nedat těch 8600 Kč u Ultersport.cz kde prej dávají original toho listu kde se jen dopíše auto a VIN
 
To vypadá, že k tomu ulteru nebude asi středová trubka, je to tak? A cena instalace u spei by mě taky docela zajímala. Zvláštní, že někde k němu tu homologaci nemaj a na ulterapirt.cz ano.
 
Ultersport.cz je hlavní dodavatel do ČR, proto ho dává a asi i proto je ta cena vyšší.
A ano, vypadá to že original trubka se uřízne před Tčkem a nasune se na ni ten Ulter a chytí sponou viz fotky @Ruman Zde na straně 5 , já bych ho ale nechal svařit , ty spony se mě nelíbí a zbytečně to provokuje.
 
Já bych naopak nechal ty spony, používají se běžně, drží dobře a až prorezne středová trubka povolíš sponu, trubku vysuneš a dáš novou. Ten výfuk od ultera s tím autem odjede i do šrotu z mých zkušeností. Jinak můj Fox po včerejším umytí od nejhorší soli má sem tam rezavé tečky, takže podle mě vydrží i méně než ulter. Jsem trošku zklamán..
 
Ta V trubka se neprodává samostatně, ale pokud to 5 let vydrží tak mě to stačí a případně koupím znovu. Pochybuju že ta spona po 4-5letech půjde povolit v našich slaných podmínkách :D .
Jen mě zaráží jedna věc, koukl jsem teď v rychlosti na asi 4 eshopy a všechny píšou že jsou oficiálním přímým dovozcem do ČR :D ale já předpokládám že je to ten ultersport.cz :D :D
 
Když nepůjde povolit tak flexa to jistí :) jedna spona vyjde něco přes dvacet korun. Já s ní mám přichycenou středovou rouru k prvnímu dílu s katalyzátorem a loni jsem ji pri montáži foxe povolil a zase utáhl a je tam doteď a drží pěkně..
Jinak když já kupoval ultera před 12 lety tak už tehdy byl Spei oficiální dovozce tak nevím jak to mají teď
 
Píše to spei, ultersport, tuning-in AOE a další :D o spei jsem četl že místo homologačního certifikátu na konkrétní auto dají jen jakejsi podivně okopírovanej cár papíru, kdyžto ultersport prý vystaví pravej certifikát kde je dopsanej koknrétní typ vozidla a VIN takže uvažuju o tom že toch 1600 Kč navíc asi obětuju
 
Pro ty z okresu Frýdek-Místek nebo Čadca je to kousek k výrobci do Polska, akorát cenově to tam vychází ještě dráž než u nás :confounded:
 
Cena Ulteru na Spei necelých 7100Kč jen co na ostatních fórech psali, že homologační list vypadá dost prasácky univerzální a jak kdyby si ho někdo blbě odfotil mobilem a vytiskl na cernobile tiskárně.
Tak si říkám jestli nedat těch 8600 Kč u Ultersport.cz kde prej dávají original toho listu kde se jen dopíše auto a VIN
Sem měl ulter na oplu. Ajak říkáš dostaneš obyč list a tam nějaké rádoby číselné razítko. Někde bych to možná ještě našel. Na technické se mě ptali co to je že jestli to má homologaci. Sem jim ukázal ten papír a vysmáli se mi. Že to je nic:) ale pustili mě tak sem to neřešil a šel příště jinde. Jo a mel sem to na dislu, zvuk se dá říct že žáden rozdíl oproti originálu. Docela zklamání.
 
Back
Top