• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Benzín - výfuk duplex

Píše to spei, ultersport, tuning-in AOE a další :D o spei jsem četl že místo homologačního certifikátu na konkrétní auto dají jen jakejsi podivně okopírovanej cár papíru, kdyžto ultersport prý vystaví pravej certifikát kde je dopsanej koknrétní typ vozidla a VIN takže uvažuju o tom že toch 1600 Kč navíc asi obětuju
Kdy budeš kupovat tel ulter? Já pořád váhám. Duplex sem měl a jako jo. Ale Fox je Fox:)
 
Na 2.0 je taky koukni na ulter.com.pl
Psal jsem přímo výrobci do Polska. A i oni mi řekli že na muj typ nemaji, ALE není problem vyrobit. Staci prý přijet k nim do servisu poblíž bielsko biala. Tak s níma zatím komunikuju a zjišťuju zda se to vyplatí jak cenově tak celkove. uvidíme.:)
 
Já sem si to též říkal. Ale kW nesedí. Zajímalo by mě.zda to má někdo hozené ty ultery na me variantě.. ná netu sem nenašel zatím.mic.
Jak píše no_hits. Dle EPC je zadní část stejná u před FL 2.0 MZR i FL 2.0 DISI viz foto ;)
5e4b33a25fabd0b6046875a9b257108e-604x849.gif b7afb939aea8742e6172c3566a7722e2-604x849.gif
 
Pasři, tímto všechno jsem prošel. Ano, píšou na 2.0 ale na 2.5 sedí. Taky jsme komunikoval jak přímo s UlterSportu tak se Spei. Příkladám komunikaci. Jinak mám za sebou technickou kontrolu kdy jsem ji dělal v Listopadu. Nic na to neřekli a jim vadí kde co. Říkám ptejte se odpovím.

7BF3CBC9-5CD5-4B08-936B-C321E4E0B7E6.jpg 98C441A1-D627-4853-BF45-BC17E5A5212A.jpg
 
Mě spei i ulter při dotazu na přítomnost homologačního listu odpověděli že vše potřebné je v balení od výrobce. Psal jsem i výrobci do Polska, ten zatím neodpověděl.

@Ruman je úsměvný že dle výrobce na 2.5 sedí viz foto v předchozím příspěvku :D
 
Screenshoty textu v e-mailu, to jako vážně?

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
@no_hits jestli jej budeš teda objednávat, tak dej prosím vědět jak ten papír k tomu vypadá. Čeká mě taky výměna a už to nechci moc odkládat. Děkuji.
 
@no_hits jestli jej budeš teda objednávat, tak dej prosím vědět jak ten papír k tomu vypadá. Čeká mě taky výměna a už to nechci moc odkládat. Děkuji.
Já sem to objednával předtím (cca 8let zpět) na oplaadostal sem takovýto papír, tak sem taky zvědavý zda to bude teď už něco jiného. IMG_20210226_071120.jpg
 
Back
Top