• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika BOSE audio - problémy

Zesilovač pro reproduktory v prostoru místo rezervy určitě není, leda by nebyl originální. Předchozí generace 6ky měla v rezervě jen woofer, který v sobě zesilovač měl ale ten byl jen pro woofer.
 
Ahoj, hledal jsem tady na foru a primo tady ve vlakne, ale odpoved jsme nenasel. Mam stejny problem, jaky je popsany ve vlakne. STB servis chce ted za opravu 3500 plus je tam postovne. To je porad ok, ale evidentne se daji sehnat zesilovace za 3k. Nicmene muj problem je maly rozdil v part number. Mam trojku BL, 2.2 diesel GTA, 2009. Zesilovac jsem vyndal a na stitku je Bose bbm4 66 a20. Vsechny zesilovace, co nachazim na prodej jsou ale Bose bbm2 66 a20. Ten zesilovac je evidentne fyzicky stejny, pin to pin kompatibilni na konektorech, ale nemuzu najit zadny datasheet nebo cokoliv, co by povrdilo/vyvratilo, jestli muzu bbm4 nahradit pomoci bbm2.
 
Ahoj, hledal jsem tady na foru a primo tady ve vlakne, ale odpoved jsme nenasel. Mam stejny problem, jaky je popsany ve vlakne. STB servis chce ted za opravu 3500 plus je tam postovne. To je porad ok, ale evidentne se daji sehnat zesilovace za 3k. Nicmene muj problem je maly rozdil v part number. Mam trojku BL, 2.2 diesel GTA, 2009. Zesilovac jsem vyndal a na stitku je Bose bbm4 66 a20. Vsechny zesilovace, co nachazim na prodej jsou ale Bose bbm2 66 a20. Ten zesilovac je evidentne fyzicky stejny, pin to pin kompatibilni na konektorech, ale nemuzu najit zadny datasheet nebo cokoliv, co by povrdilo/vyvratilo, jestli muzu bbm4 nahradit pomoci bbm2.
Pokiaľ ten z inzerátu neni po oprave tak je nezmysel kupovať, čo ak o mesiac odíde?
 
Jde mi o to, že mi dnes přišel zesilovač z opravy a stále audio chrčí, dokud se auto nezahřeje (cca 10minut nastartované). Než jsem zesilovač poslal, tak jsem si to pro zajímavost detailně nafotil. Když jsem dnes zjistil, že to stále nefunguje, tak jsem nakoukl a vše netčené, včetně takové té vodivé pasty, tak mě jen zajímalo, zda bych to nepoznal. Každopádně mi po telefonu bylo sděleno, že to bude rádiem, takže posílám ještě rádio na repas a uvidím.
 
Co si vybavuju tak se službama STB snad nikdo ať už tady nebo na FB skupinách nikdo problém neměl. Zesilovač došel vzdy opraven a problem vyřešen. Varianta s vadou radia je tedy možná ale byl bys první komu se to stalo

Případně budu prodávat svůj Sinosmart včetně ovládání na volantu a couvací kamery co jsem dřív používal (švagr ho nakonec nechce)
 
Dobrý den,
poslední dobou se mi zdá, že přibývá problémů s hledáním bluethoot. Připojím se OK, ale pak v průběhu cesty několikrát vypadne a hledá. Včera to bylo snad 10x v průběhu pár minut, takže neposlouchatelné. Pomohlo až vypnout a znovu nastartovat. Odpojení a znovu připojení mobilu nepomohlo.
Nevím ale, jestli to nemohlo být, že jsem stál v koloně, takže tam bylo víc BT zařízení a signál se možná mohl bít (laická úvaha).
Nebo odchází BT přijímač na radiu a budu se muset dívat po čínské náhradě? AUX připojení je už v této době mimo, protože většina mobilů už nemá konektor na jack.
 
Bluetooth nieje v rádiu ale nad filtrom pred spolujazdcom, pravidelne odchádza, kupovať použitý môže byť na mesiac alebo rok, tiež umre, zvykne aj baterku vybiť. Za mňa rozhodne dotykové, bez toho je to nuda, spotify, navigácia. Opatrne s výberom značky rádia
 
Ahoj, mám dotaz. Pročítal jsem forům a nenašel můj konkrétní případ. Přestal mi hrát hlavní reproduktor ve dveřích řidicě, výškový coje u zrcátka ale hraje. Typoval bych to na zesilovač ale to by přeci nehrál ani ten maličký? Není ve dveřích někde výhybka nebo tak něco? Děkuji.
 
Ahoj, mám dotaz. Pročítal jsem forům a nenašel můj konkrétní případ. Přestal mi hrát hlavní reproduktor ve dveřích řidicě, výškový coje u zrcátka ale hraje. Typoval bych to na zesilovač ale to by přeci nehrál ani ten maličký? Není ve dveřích někde výhybka nebo tak něco? Děkuji.
Skôr kábel v prechode alebo samotný reprák, ak máš multimeter a vieš rozobrať dvere tak môžeš zmerať káble či do nich ide šťava a podľa toho určiť ...
 
@Avantar signál jde z auta, do dveří, do středobasu, přes něj je konektorem propojena výška. Pokud výška hraje a středobas ne, bude zřejmě mechanicky reproduktor poškozen, nebo bude spálený

@Nibiru pokud hraje výška, je kompletní kabeláž na tomto kanále v pořádku.
 

Podobná vlákna

Back
Top