• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Rádio a navigace (originální) - problémy

Ahoj, prosím o pomoc ohledně přehrávače. Z ničeho nic přestal fungovat. Nic nehraje ani nesvítí. Jako by byl vypnutý. Dokonce na vrchním dispeji místo času je nyní jen aktuální spotřeba paliva a nejde to změnit na nic jiného. Pojistku jsem zkoušel a vypadá ok. Měl jsem kdysi ten klasický problém se zesilovačem ale mám pocit že to není ono tentokrát protože předtím i když nehrála hudba panel svítil... Prosím nevíte někdo o co by mohlo jít? Díky moc.
 
Ahoj, prosím o pomoc ohledně přehrávače. Z ničeho nic přestal fungovat. Nic nehraje ani nesvítí. Jako by byl vypnutý. Dokonce na vrchním dispeji místo času je nyní jen aktuální spotřeba paliva a nejde to změnit na nic jiného. Pojistku jsem zkoušel a vypadá ok. Měl jsem kdysi ten klasický problém se zesilovačem ale mám pocit že to není ono tentokrát protože předtím i když nehrála hudba panel svítil... Prosím nevíte někdo o co by mohlo jít? Díky moc.
Tiež som mal podobné, poistka radia ok, ale je tam ešte jedna 5 alebo 7,5. Šiel som jednu za druhou ale vymenou, lebo osadená nemala dotyk a vytiahnuta áno a nameral som ju ok, tak som náhradnou skúšal a asi v treťom rade zrazu zasvietil displej
 
Infodisplej má tyto pojistky F01 je v motoru F02 u levé nohy řidiče

Screenshot_2023-04-20-19-40-26-417-edit_com.adobe.reader.jpg

A radio tyto
Screenshot_2023-04-20-19-45-40-294-edit_com.adobe.reader.jpg

Společný jsou Room 15A a Mirror 5A
 
Poslední úprava:
Jack jde přímo do radia, i u faceliftu.

Ale u faceliftu jde do jinych pinu. (protože do pinu pro předfl aux jde audi z bt modulu u faceliftu, takže je to jinak poskladaný) lajcky řečeno záleží jestli mate adaptér pro před nebo po fl. Navíc před fl má 4 vodiče a Facelift má 5 vodičů
 
Poslední úprava:
Jack jde přímo do radia, i u faceliftu.

Ale u faceliftu jde do jinych pinu. (protože do pinu pro předfl aux jde audi z bt modulu u faceliftu, takže je to jinak poskladaný) lajcky řečeno záleží jestli mate adaptér pro před nebo po fl. Navíc před fl má 4 vodiče a Facelift má 5 vodičů
Teď jsem úplně zmatený :sweat:
 
No to že někomu nefunguje koupenej adaptér nemusí znamenat že je poškozený jen je na jiné vozidlo
 
Back
Top