• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek búchanie - predná náprava

Ludo

nový člen
14
Dobrý deň,

Pri ostrejšej pravotočivej zákrute pri vjazde dole počuť búchanie z prednej nápravy, koleso je dobre dotiahnuté, asi búcha prasietko brzd. neviem, v servise povedali, že je to v poriadku, máte skúsenosti? (vjazd do podzemnej garáže ostrá zákruta cca. 120 stopňov).
 
Ahoj, taky řeším již jsem měnil tyčky řízení, nyní horní uložení tlumičů. Neutorizovaný servis neví, originál neví co víc...budu rád jestli ste se někam posunuli...
 
Ahoj, taky řeším již jsem měnil tyčky řízení, nyní horní uložení tlumičů. Neutorizovaný servis neví, originál neví co víc...budu rád jestli ste se někam posunuli...
Neřeš to, je to asi vlastnost, podle všeho přední náprava není dokonalá, co jsem četl tady a hlavně na zahr. forech … lupání, lupnití při zabrždění a zatočení doleva, provrzávání při parkování na zpátečku apod. :) co jsem četl, nikdy nikomu nic nepomohlo (tyčky uložení pružina strana řidiče), jediné co někde nějdo psal bylo promazání stabilizátoru a pak někomu pomohlo vyčištění brzd
 
Back
Top