• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Buchlovské kopce 2019 - 12.10. 2019 15:00

Zúčastníte se ?


  • Celkem voličů
    12
Přijedu za každého počasí, raději chvilku dřív ať chytnu flek na parkování...:D:D
 
Hoši moc se omlouvám ale rodina je proti nechce semnou jet na výlet a vždycky musím plánovat výlet tak aby se mohly účastnit i děcka takže omlouvám se
 
Před chvílí jsem se vrátil a za mě to bylo krásně strávené odpoledne s prima lidmi a spoustou krásných aut. Účast byla opravdu hojná což myslím ani nikdo nečekal :) V neposlední řadě jsem si samozřejmě užil i obě cesty a to opravdu dost :D
 
Dámy a pánové, díky moc za velice vydařený sraz. :shy:
Opět jsem přijela domů nabitá pozitivní energií a budu z ní čerpat minimálně do dalšího srazu. Jsme skvělá banda a já jsem velice ráda, že můžu být součástí ..
Čekala jsem něco trošku komornějšího ale účast byla velice chválihodná. :woot:
Ještě jednou díky všem!!
 
Na akcích které se nějak zvrhly už jsem byl, tahle byla zvrhlá pěkně díky počasí , počtu a lidem .
Díky někdy příště.
A ať jsou taky zvrhlé :):):)
 
Účast byla hojná, zejména počet Miat byl neobvyklý. :D Díky za účast. Někteří např. využili voucher na jízdu v MX-5 či 6MPS. :D
 
Je pravda, že Miat bylo letos více než loni účastníků celkem jak to tak vypadá z loňské galerie :D já se bál někoho poprosit o svezení, protože se znám a vím, že bych pak nějakou chtěl tak moc až bych ji koupil a žena by mě asi vystěhovala :D ale všechny generace pohromadě jsem ještě nikdy neviděl tak jsem rád, že jsem to zažil :)
 
Vás tam teda bylo.

Ne, ne, vy by jste mne tu ochcafku objeli klíčem. :D
Tam by jsem se nehodil do té fotky. ;)
Prostě majda byla v jiném vesmíru a nedostupná na víkend.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Taky jsem moc rád všechny viděl a sraz si jako vždy parádně užil se vším všudy! ;)
Opět se ukázalo, že jsme parádní banda a už teď se moc těším na další společné akce :cool:

Kdo má jakýkoli záznamový materiál, tak šup s ním do ->FOTOGALERIE<- :troll:
 
Taky jsem moc rád všechny viděl a sraz si jako vždy parádně užil se vším všudy! ;)
Opět se ukázalo, že jsme parádní banda a už teď se moc těším na další společné akce :cool:

Kdo má jakýkoli záznamový materiál, tak šup s ním do ->FOTOGALERIE<- :troll:
No nádhera, tak naleštěná auta jsem ještě neviděl:sorry:, no zvažoval jsem, že bych jako nováček také přijel, ale asi by jste mě ani nepustili na parkovištěo_O ze špinavým autem. Jinak ale paráda.
 
Mazdar kluci dnes vinove červena 6 tka GH cko koho jsem potkal Troubil jsem ale bohužel bez odezvy tak kdo to byl směr od campusu na bosonohy seděly tam dva ?
 
Back
Top