• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Buchlovské kopce 2021

Přijedete?

  • Ano

    Hlasy: 5 62,5%
  • Možná

    Hlasy: 3 37,5%

  • Celkem voličů
    8

MildaMPS

rodinný člen KLANu
955
Nazdar všem.
Nastal čas opět svolat Moravia unit a další Mazďáky na tradiční Buchláky.
Místo srazu viz. níže. Poté možný přesun např. do Stupavy na jídlo jako předposledně. Vše se bude řešit na místě, dle naší vzájemné dohody.
Sraz nemá určený žádný program. Kdo chce může kecat u vozů, nebo se najíst ve Stupavě a nebo si užít jízdu na pěkné klikaté cestě v kopcích.

Kdy:
23.10. 2021 v 15:00

Kde:
Motrans Střílky
Zámecká 192, 768 04 Střílky
https://goo.gl/maps/azap25EEuTm
 
.. z Kroměříže to mám kousek, takže pokud nebude venku nějak moc chcát :) tak přijedu pozdravit kolegy :)
.. vezmu dron, jsem certifikovaný pilot :)
 
Poslední úprava:
Mohl to být můj první Mazďácký sraz a zrovna tak blízko. Bohužel jsem ten víkend slíbil účast jinde. Dobře se bavte, těším se někdy příště.
 
bohužel to je 4,5 hod cesta, počasí nejisté na roadster a manželka s CX 30 nechce :joy:
 
Ahoj, bohuzel posledni ze zapasu v sezone. :( skoda byt to uz rano tak se ukazu na skok :D
 
Čaute, taky se mi to kryje s jinou akcí, které bych dala raději přednost...Takže za mě zatím 50:50 :-(
 
@MildaMPS
Zrovna včera jsme se o tom bavili s mojou že dlouho nebyli Buchlaky, že by si to mohl zorganizovat, jako by si nás slyšel. ?

Pokud se nestane nic mimořádného tak dorazíme. ?
 
Tak hlásím návrat z Buchláků. Krásné podzimní prostředích Buchlovských kopců pouze narušovala všudypřítomná PČR. Počasí vyšlo, sice chladno, ale kafé a večeře v Akvárku nás zahřála nejen na duši. Letos byla sice komornější účast, ale za rok to bude určitě jako před covidem.
Díky za účast všem.

@MCX3 @XP3 @Psycho @dJn3o @Verunka @Kuba6 @Vojťas @VegasBaby @devil5 @Tyger @Macyn a Víťa z Brodu s trojkou BL.

20211023_150859.jpg
 
Back
Top