• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Buchlovské kopce

Zúčastníte se ?


  • Celkem voličů
    18
nejaky ledky ssebou mit budu, ale je to jenom "levna cina" takze muzem vyzkouset ale zazraky bych necekal
 
Největší radost bych měl u toho kufru.Sice ted tam mám nějakou LED-ku,ale svítí to jak předtím,ale bíle.

Sufitku navýš bohužel nemám, jen ty W5W (T10), například osvětlení RZ a myslím že i GJ to má jako parkovačky.
 
jak rikam, budu je mit ssebou, bude moznost je vyzkouset a jsou to levny ciny ktery jsem kdysi vzal a ted uz je vozim jen jako provizorni nahradu...Robinovi konkurovat nemuzu ani nechci, sam mam na aute ty jeho :)
T10, sufit ruznych barev i T20 jedno/dvouvlakno
 
do kufru LED pásky , jinak nic pořádně nesvítí ;)

stačí plochá ledka od Robina a světla v kufru je víc než dost. Pásky samo svítí taky fajn, ale když srovnám práci s instalací pásek a jednou ledkou s předinstalovanou oboustrankou.....
 
Spousta krásných aut, príma pokec, dík za super akci a příště na viděnou..;);)
 
Díky za opět prima srázek, účast byla hojná;):) Můžu poprosit "náčelníka" o vytvoření galerie? Díky :) Člověk si přiřadí jména k určitému vozu a po obměně vozového parku v tom má už zmatek :D :D
 
@GinBook No od toho máme klanové trička, akorát bylo chladněji no :D
@devil5 Souhlas a příště jedu dom za světla :D:mad:
@Verunka Jooo, příště se taky nechám dovést:D

Jinak super účast, napočítal jsem asi 18 aut a z toho jedno BMW. Takže solidní účast. Provětral jsem MX-5, takže parádní akce. :)
.

Trošku jsme si s toho dělali srandu. Dokonce se někdo ptal jestli máme někdo automat? Tak sem říkala, že @dJn3o je automat a já navigace. :D:D:D
 
Back
Top