• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Buchlovské kopce

Zúčastníte se ?


  • Celkem voličů
    18
Nebude mit někdo na prodej na Buchlovákách něco jako Robinův kouzelný pytlíček ?Myslím tím LED žárovky.Kromě jiného bych hlavně chtěl vysokosvítivou ledku do kufru.(GJ-sedan).Tu nemohu nikde sehnat,na trhu jsou samé bludičky.
 
ako tak pozeram asi sa pridam som dvojtyzdnovy majitel 6ky a otazok kopa ak vam nevadi slovacisko byvajuci /dlhodobo/u zlina rad by som prisiel aj moja pojde dufam /este o tom nevie:finger:/ cus
 
Já bych musel přijet jedině s dětma ( 2,5 / 5 ). S tou pětiletou bych to dal, ale plus ještě s malým, to si sám moc netroufám.
 
ako tak pozeram asi sa pridam som dvojtyzdnovy majitel 6ky a otazok kopa ak vam nevadi slovacisko byvajuci /dlhodobo/u zlina rad by som prisiel aj moja pojde dufam /este o tom nevie:finger:/ cus
Přijed,rádi tě uvidíme,na barvě pleti a politického názoru nezáleží.Snad jen koncern...
 
Nebude mit někdo na prodej na Buchlovákách něco jako Robinův kouzelný pytlíček ?Myslím tím LED žárovky.Kromě jiného bych hlavně chtěl vysokosvítivou ledku do kufru.(GJ-sedan).Tu nemohu nikde sehnat,na trhu jsou samé bludičky.

Nemám plnej pytlíček LEDek, kupuju jen pro svoji zásobu + něco do foroty, ale můžu ti vzít co mám navíc pár W5W LEDky :)
 
Největší radost bych měl u toho kufru.Sice ted tam mám nějakou LED-ku,ale svítí to jak předtím,ale bíle.
 
Back
Top