• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Buchlovské kopce

Zúčastníte se ?


  • Celkem voličů
    18

MildaMPS

rodinný člen KLANu
955
Mazdar. Nastal čas opět svolat Moravia unit a další Mazďáky na tradiční Buchláky.
Místo srazu viz. níže. Poté možný přesun např. do Stupavy na jídlo jako posledně.
Sraz nemá určený žádný program. Kdo chce může kecat u vozů, nebo se najíst a nebo užít si jízdu na pěkné klikaté cestě v kopcích.
Prosím o vyplnění ankety. V případě více účastníků bychom se asi nevlezli na prostor u benzínky Motrans. Poté by se eventuálně změnilo místo scuku na Motorest Samota.


Kdy: 20.10. 2018 v 15:00
Kde:

Motrans Střílky
Zámecká 192, 768 04 Střílky
573 375 109

https://goo.gl/maps/azap25EEuTm


Ps. rádi uvidíme i @shr3k s nadupaným Oplem :)
 
Poslední úprava:
6. bohužel nestíhám, přiletím v noci. Leda kdyby 7., na Džbáně to taky kluci chtějí v neděli...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
nebo užít si jízdu na pěkné klikaté cestě v kopcích.

No zrovna od Motransu si moc klikaté cesty neužijete. Jedině, že do té doby ukončí pokládku nové silnice, to pak jo.
Od Buchlovic to je lepší, ale taky hned za prvním kopcem semafor
 
Už mě informoval René.
silnice I/50, Stupava - Staré Hutě, okr. Uherské Hradiště, oprava povrchu vozovky, provoz převeden do protisměru, Od 03.09.2018 00:00 Do 15.10.2018 23:59, silnice I/50, Buchlovské kopce, částečné omezení provozu z důvodu opravy povrchu vozovky; při opravě levého jízdního pásu (směr Brno) zúžení vozovky na jeden jízdní pruh pro každý směr jízdy - úprava provozu dopravním značením; při opravě pravého jízdního pásu (stoupací pruhy směr Uherské Hradiště) zúžení vozovky na jeden jízdní pruh pro oba směry jízdy - provoz řízen kyvadlově pomocí SSZ,, Vydal: Krajský úřad Zlínského kraje

Takže budem muset změnit datum nebo místo srazu. Osobně bych změnil datum.

Tak změna termínu na 20. října. To už bude cesta opravena. ;)
 
Ještě bych se podíval zda nebudou opravovat dál - směrem k Buchlovicím. Jo vlastně je tam napsáno Buchlovské kopce, takže bych to viděl od odbočky na hrad Buchlov. Alespoň vím, že se jim mám do 15.10 vyhnout :) navíc cestou ze a na Slovensko, je ještě několik uzavírek u Starého Hrozenkova- Drietoma.
 
Zadal jsem do kalendáře a zatím to vypadá fajn. Pokud nebudou zrovna v tu dobu pouštět Kamilu, budu tam... ;)
 
Take si pisu do kalendare..letos to bude i na letnakach dokonce :) ne jak minulej rok na zimnich :D
 
nene, jen sem ji rekl, ze pokud bude dale vyvadet, dostane na jare olej carlson z kauflandu, tak se hned uklidnila :D
Jen se moc nenaparuj,viděl jsem tě na jaře v autokelly kupovat olej STARLINE.Doufám,že si to kupoval tatíkovi do sekačky a ne do MX5
 
Back
Top