• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Car Star Praha - Dolní Počernice

Zkušenost se servisem Car Star Praha mám


  • Celkem voličů
    62
Myslim, ze ve vetsim podnikani je to normalka a docela prirozeny. Jedno z nejvyssich danovych zatizeni, a tomu naprosto neodpovidajici kvalita statnich "sluzeb" a justicniho systemu, k tomu primo vybizi... zamestnanci to vetsinou moc nevnimaji, ale jakmile se clovek pohybuje mezi podnikateli nebo sam ma zkusenost s rozjetim nekolika firem, perspektiva je jina. Plno "ceskych" firem, o kterych novinari pisi oslavne clanky, ma podobne danove optimalizacni struktury a ve skutecnosti prilis ceskymi firmami (jak bych to chapal ja) nejsou, a chce-li s nimi clovek aspon potencialne trzne bojovat, tezko to delat s treba o tretinu vyssimi danemi. Takze za to bych je nijak nepopotahoval.

Ale teda jinak jim urcite tahle "kauza" moc nepomuze, prave kvuli te kvalite justicniho systemu - uz uplne vidim, jak se to bude tahnout aspon 5 let a Cervinka behem toho zmizi :).
 
Žabomyší války Evidentně pan Červinka měl pravomoce a dostal nabídku od Strnada. Tedy pochybuji,že o tom CSG neví. Zápisy do rejstříku jsou na základě notářských zápisů.
 
Absolvoval jsem dnes v Car Staru první prohlídku po roce provozu vozidla. Vše proběhlo v pořádku a jsem spokojen.

IMG_20190322_114338.jpg
 
CarStar uz neakceptuje pri rocni prohlidce vlastni olej :( Nekdo prosim tip na jiny servis v okoli Prahy, pripadne i kousek dal, pokud tam pracuji v sobotu, kde akceptuji vlastni olej a jsou dobri? Diky.
 
U Bošinové v Kolíně ti ho vymění originál za skoro internetovou cenu. Pokud má CarStar pocit, že má příliš zakázek a může si vybírat, je třeba "volit nohama". :D

suhlasim. Bol som v Bosine. Doniesol som si vlastny olej (filter som doma zabudol) a spravili mi geometriu, karoseriu, desinfekcie klimy, vymena oleja a zaplatil rozpravkovu cenu 1111.- kc :)
Snad tam ale nezacne chodit vela ludi, aby to nedopadlo ako s CarStar :)
 
suhlasim. Bol som v Bosine. Doniesol som si vlastny olej (filter som doma zabudol) a spravili mi geometriu, karoseriu, desinfekcie klimy, vymena oleja a zaplatil rozpravkovu cenu 1111.- kc :)
Snad tam ale nezacne chodit vela ludi, aby to nedopadlo ako s CarStar :)
Jezdím do BOŠINA servis s.r.o. u Kolína přes 3 roky a nikde jinde bych nejel. Osobní zkušenost je nepřenositelná.
 
Poslední úprava moderátorem:
Ty jsi jediný, komu záhadně vyřešili v CarStrar výměnu sedačky téměř na 100.000 km, kdežto druhým jí Mazda ČR zamítla už na 30.000 km. Tvoje attaky vůči ostatním na tomto foru a vychvalování tohoto sevisu jsou k zamyšlení a zvláštní. Ale je moc dobře, že jsi se pochlubil.
 
CarStar uz neakceptuje pri rocni prohlidce vlastni olej :( Nekdo prosim tip na jiny servis v okoli Prahy, pripadne i kousek dal, pokud tam pracuji v sobotu, kde akceptuji vlastni olej a jsou dobri? Diky.
Jo jo, byl jsem tam taky domluvit garančku a nedomluvili jsme se na oleji. Nakonec mi to udělali v APS
 
Ty jsi jediný, komu záhadně vyřešili v CarStrar výměnu sedačky téměř na 100.000 km, kdežto druhým jí Mazda ČR zamítla už na 30.000 km. Tvoje attaky vůči ostatním na tomto foru a vychvalování tohoto sevisu jsou k zamyšlení a zvláštní. Ale je moc dobře, že jsi se pochlubil.
Ale ... muzu ja jim mit za zle, ze mi uznali (nebo zaridili uznani) na reklamaci kozeny sedak nebo to lozisko? Asi tezko, ze. Je mi jasne, ze urcite nekdo takove stesti nemusel mit. Ale moc s tim nenadelam.

Ja, co jsem se tu smal @Vitus-ovi, ze jim tu dela "placenou" reklamu? Co jsem odsuzoval jejich "motivacni" zpusoby hodnoceni spokojenosti (dej nam desitku a dostanes neco zdarma)? Na to jsem jim emailem psal i negativni zpetnou vazbu, lec bez odpovedi. Ani jsem jim tam ani jednou nehlasil, ze jsem z MazdaKlanu, jak nabadal treba prave @Vitus.

Ze zacatku jsem jezdival do Auto Jeremiasova, protoze jsem tam auto koupil. Pak mi prislo (prozrel jsem), ze tam maji docela draho a zacal jsem jezdit do Bosiny. Pak jsem navstivil i nekdejsi Auto Zeman, nez jej zrusili. A protoze uz nemam potrebu pracovne jezdit do Hradce Kralove, tak se mi cesty do Kolina az tolik nezamlouvaji a prestal jsem do Bosina jezdit. Byt v Praze, tak tam jezdivam dal. S panem Hysplerem vzdy paradni diskuze a zadne vyhrady k praci. Take jsem byl v Bosine na akci k prezentaci MX-5 a CX-5 KF. A protoze muzu pracovat vzdalene, kdyz mam stabilni pripojeni k internetu, tak nekdy jezdivam do servisu "na pockani". A U Zlateho slunce jsem opravdu mel ten problem, ze tam telefonni datovy signal T-Mobile byl jen "E" a mistni WiFi byla dost pomala. Proto ta narazka, nic vic.

Abych nezapomnel u sve rekapitulace navstivenych servisu, samozrejme jsem jeste pakrat (dokonce asi doslova) byl u @Max6.

Ale co se tu zacalo mluvit o CarStar, zkusil jsem ted jezdit tam a zatim bez problemu. A predstav si, na patek jsem opet objednany pro zmenu k Auto Jeremiasova, protoze jsou mi ochotni sehnat a namontovat EBC brzdy.

Nadale planuju jezdit tam, kde mi vyjdou vstric a za rozumny peniz mi udelaji, co potrebuju. At uz to je netradicni lakovani narazniku, instalace kamery nebo vymena nestandardnich brzd. A bez ohledu na to, jestli to je Mazda nebo treba Toyota (kde uz take obiham servisy a lakovny a resim).

Chces-li si o svych pochybach popovidat, jsem v soukromych zpravach pripraven. Ikdyz moje letita zkusenost ale rika, ze po internetu si temer nikdo nikdy nenechal nic rozmluvit - nikdy se nedalo rozumne obhajit se.
 
@Ter Leeloo II fakt není od CarStaru... :) Viz. výše, míra jejich vstřícnosti se IMO liší případ od případu a zdá se, že má trvale sestupnou tendenci tak, jak k nim jezdí víc a víc zákazníků. Importér si holt někdy vyhlédne "vzorový" servis a prodej. V minulých letech za maskota sloužil Auto Duba, teď je to CarStar.
 
Ale ... muzu ja jim mit za zle, ze mi uznali (nebo zaridili uznani) na reklamaci kozeny sedak nebo to lozisko? Asi tezko, ze. Je mi jasne, ze urcite nekdo takove stesti nemusel mit. Ale moc s tim nenadelam.

Ja, co jsem se tu smal @Vitus-ovi, ze jim tu dela "placenou" reklamu? Co jsem odsuzoval jejich "motivacni" zpusoby hodnoceni spokojenosti (dej nam desitku a dostanes neco zdarma)? Na to jsem jim emailem psal i negativni zpetnou vazbu, lec bez odpovedi. Ani jsem jim tam ani jednou nehlasil, ze jsem z MazdaKlanu, jak nabadal treba prave @Vitus.

Ze zacatku jsem jezdival do Auto Jeremiasova, protoze jsem tam auto koupil. Pak mi prislo (prozrel jsem), ze tam maji docela draho a zacal jsem jezdit do Bosiny. Pak jsem navstivil i nekdejsi Auto Zeman, nez jej zrusili. A protoze uz nemam potrebu pracovne jezdit do Hradce Kralove, tak se mi cesty do Kolina az tolik nezamlouvaji a prestal jsem do Bosina jezdit. Byt v Praze, tak tam jezdivam dal. S panem Hysplerem vzdy paradni diskuze a zadne vyhrady k praci. Take jsem byl v Bosine na akci k prezentaci MX-5 a CX-5 KF. A protoze muzu pracovat vzdalene, kdyz mam stabilni pripojeni k internetu, tak nekdy jezdivam do servisu "na pockani". A U Zlateho slunce jsem opravdu mel ten problem, ze tam telefonni datovy signal T-Mobile byl jen "E" a mistni WiFi byla dost pomala. Proto ta narazka, nic vic.

Abych nezapomnel u sve rekapitulace navstivenych servisu, samozrejme jsem jeste pakrat (dokonce asi doslova) byl u @Max6.

Ale co se tu zacalo mluvit o CarStar, zkusil jsem ted jezdit tam a zatim bez problemu. A predstav si, na patek jsem opet objednany pro zmenu k Auto Jeremiasova, protoze jsou mi ochotni sehnat a namontovat EBC brzdy.

Nadale planuju jezdit tam, kde mi vyjdou vstric a za rozumny peniz mi udelaji, co potrebuju. At uz to je netradicni lakovani narazniku, instalace kamery nebo vymena nestandardnich brzd. A bez ohledu na to, jestli to je Mazda nebo treba Toyota (kde uz take obiham servisy a lakovny a resim).

Chces-li si o svych pochybach popovidat, jsem v soukromych zpravach pripraven. Ikdyz moje letita zkusenost ale rika, ze po internetu si temer nikdo nikdy nenechal nic rozmluvit - nikdy se nedalo rozumne obhajit se.
Zakopejme tu sekuru. Nemohl jsem Ti sem napsat některé věci, na které jsi se mě opakovaně ptal. Oba víme své. Pokecáme někdy na srazu. Myslím, že se i zasmějeme. Jinak věc zní, když jí napíšeš Ty nebo já a jinak zní když si jí řekneš ústně s mimikou nám vlastní ;).
 
Muzete mi zde prosim vysvetlit duvod, proc si vozite vlastni olej? Za kazdy servis se plati, sluzba neco stoji. Otazka - neni Vam to trapne? Me by bylo. Mazdy jsou draha auta, patri k nim i drazsi servis. Berte to prosim na vedomi.
 
K trapnosti:
Auto patří majiteli, ne servisu. A je čistě na majiteli co si nechá do auta dát, co si do něj koupí atd... a hlavně co si nechá líbit Pokud servis přijme zákazníka, tak je tu ten servis pro zákazníka a ne zákazník pro servis. Mě doma taky společnost Samsung nediktuje co si mám na jejich televizi pustit za pořad.
K oleji:
Až ti bude servis účtovat 250Kč/1L za shitovej olej a za kvalitní 600Kč/1L tak si taky rád přivezeš ten kvalitní za 250Kč/1L
 
Poslední úprava:
Přesně tak, moje auto, já si rozhodnu o tom, co si tam naliju. Servis ať se zahojí na ceně práce a dílech. A navíc by @Johny.Rico měl vzít na vědomí, že originál Mazda olej je leštěný prd s bídnými parametry. Akceptovatelný průměr je jen 5W-30 Ultra, ale ne za doporučenou MOC. ;)
 
Poslední úprava:
Back
Top