• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Car Star Praha - Dolní Počernice

Zkušenost se servisem Car Star Praha mám


  • Celkem voličů
    62
Muzete mi zde prosim vysvetlit duvod, proc si vozite vlastni olej? Za kazdy servis se plati, sluzba neco stoji. Otazka - neni Vam to trapne? Me by bylo. Mazdy jsou draha auta, patri k nim i drazsi servis. Berte to prosim na vedomi.
Jak již psali výše, tak je to z důvodů, že lidé chtějí do svého auta kvalitnější olej a za další, když už se chci držet originálního oleje, tak je přece zvláštní, že sudový je o dost dražší jak v litrovkách viz. AUTOPALACE jejich eshop - https://eshop.autopalace.cz/motorovy-olej?brandId=13.

a když se podívám na jiné dodavatele olejů viz. https://www.oleje-pema.cz/oleje-mot...ltruje+zbo%9E%ED+dle+za%9Akrtnut%FDch+pol%ED#

Spíš je trapné, že na sudovém oleji mají marži 500%
 
Muzete mi zde prosim vysvetlit duvod, proc si vozite vlastni olej? Za kazdy servis se plati, sluzba neco stoji. Otazka - neni Vam to trapne? Me by bylo. Mazdy jsou draha auta, patri k nim i drazsi servis. Berte to prosim na vedomi.
Bože to je chudák :). "Už jsem osla dlouho neviděl";) .
Kde jsme na tomto skvělém foru došli. Bič a ven!
 
Chlapci klid. Ja na svem aute najdu max merku oleje, ale v zivote by me nenapadlo delat co vy. Proste mi to prijde trapne.
Kazdopadne Mazdy jsou super, tak at Vam drzi :)
 
Chlapci klid. Ja na svem aute najdu max merku oleje, ale v zivote by me nenapadlo delat co vy. Proste mi to prijde trapne.
Kazdopadne Mazdy jsou super, tak at Vam drzi :)
Přijde ti trapné si dát do auta kvalitnější olej??? To snad raději nehledej ani tu měrku ;). Jinak souhlas - Mazda fakt super, najeto skoro 60 tis spokojených kilometrů :)
 
Chlapci klid. Ja na svem aute najdu max merku oleje, ale v zivote by me nenapadlo delat co vy. Proste mi to prijde trapne.
Kazdopadne Mazdy jsou super, tak at Vam drzi :)
To je zvláštní, že máte tak mizerné zkušenosti, když pracujete Car Star Praha. Vypadáme tady všichni jako hlupáci. Hlavně, že se dobře bavíte provokacemi. Už jste mi u Vás jednou předvedli vaši odbornost :rolleyes:. Mohl bych tím pobavit odbornou veřejnost i továrnu v Hirošimě. Velkou část života jsem strávil v automobilce a okolo aut a v životě bych ze sebe nedělal takového .... Vaše přispěvky tady svědčí o úrovni vašeho servisu- akt zoufalství! Přeji Vám hodně naivních a nenáročných zákazníků.
 
Však mechošovi to stačí, najít tu měrku. Mrkne kolik je tam oleje, kdyžtak doleje. Do výkazu napíše výměna oleje a filtru, a je vyděláno.
Tady možná přichází chvilka té trapnosti, jak o ní píše, jakože zákazník mu do rukou vrazí vlastní olej. No, a co teď s tím? Do jakého auta jej teď jako má použít? Ale co, Bazoš to jistí.
A na svém autě to pochopitelně dá do takového servisu, kde mu to opravdu udělají.
To mi připomíná tu radu tenkrát od bráchy (cca 25 let nazpět), když byl na učňáku a říkal mi: "Když si budeš někdy kupovat auto, tak nikdy ne od autoelektrikáře. Ono sice fungovat bude, ale bude tak dobastlené, že ti třeba za deště nepojede."
 
To je zvláštní, že máte tak mizerné zkušenosti, když pracujete Car Star Praha. Vypadáme tady všichni jako hlupáci. Hlavně, že se dobře bavíte provokacemi. Už jste mi u Vás jednou předvedli vaši odbornost :rolleyes:. Mohl bych tím pobavit odbornou veřejnost i továrnu v Hirošimě. Velkou část života jsem strávil v automobilce a okolo aut a v životě bych ze sebe nedělal takového .... Vaše přispěvky tady svědčí o úrovni vašeho servisu- akt zoufalství! Přeji Vám hodně naivních a nenáročných zákazníků.
Zdravim Vas,

Nepracuji, mechanika jsem nikdy nedelal, autum nerozumim. Ale mohl byste to nam zde povypravet, zajima me to.
 
tak včera po ranní srážce se srnou byla moje CX-3 odtažena do tohoto servisu ( odmítl jsem bližší Kladno a APS a raději si odtah zaplatil ), doufám že zde proběhne vše v pořádku jako při předchozích návštěvách a servis si nadále udrží mou důvěru ;) ( bohužel není k dispozici náhradní vozidlo, ale to při těchto nečekaných okolnostech chápu a p.Rezler mne ujistil, pokud by se mu nějaké uvolnilo tak se ozve )
 
Takhle rychle? To je paráda! Právě jsem uzavřel pojištění na Šestku, co si přebírám zítra, a zase jsem se rozhodl pro Allianz s vědomím, že bohužel Ústí není jejich smluvní partner a vše budu muset řešit třeba v CarStaru — tak mám radost, že kdyby došlo (doufám, že nedojde) na nějakou pojistnou událost, nemusím mít strach jim to v CarStaru dávat :)
 
Tak nic, uz jsem to nasel na pneu.carstarpraha.cz a teda ta sleva neni realne vubec zadna sleva v porovnani s cenama kdekoliv jinde :)

Prisel mi email s nabidkou -45% na pneu Nokian. Nevite nanhodou nekdo, kolik je teda u nich ta akcni cena pneu (konkretne 225/55 19'')? Pockal bych do pondeli a zeptal se primo v Carstar, ale problem je, ze mam na pondeli objednane pneu jinde, takze by bylo vhodnejsi zrusit objednavku driv nez to budou nakladat, zejo... diky
 
Poslední úprava:
Stejné jako 2 roky zpět.... Jediné co jsem u nich vzal byly senzory pro TPMS a disky, protože tam skutečně nějaká sleva vycházela. Na pneu si nejdřív hodí 100% marži a pak dají 45% slevu, takže jsou i přes opticky brutální slevu stále drazí.
 
Back
Top