• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co jste převáželi?

Zadné pneu darovali pol vzorku podbehu, nie?
Fotky zkreslujou, zas tak hrozné to nebylo 😉 Nešktli jsme si nikde nic, vlastně úplně na pohodu, dokonce to i jelo ty tři válce 😀 Pak při přezouvání jsem na to zespoda koukal a pohoda, i dorazy vydržely bez újmy 😇 Ideální stěhovák 😉
 
Nekterym klanakum nesaham, co se zatizeni tyce, ani po kotniky, ale moje M3 zatim vic nevezla - dle papiru 606kg cetris desek, cca 250km cesta z Hranice u Olomouce k nam do Podkrkonosi.

IMG_7662.jpegIMG_7659.jpeg
 
Vlastne to bylo v pohode, byl dost provoz, sem tam PČR, takze me ani nelakalo nejak extra letet. A vykon tam porad nejaky byl, na zavodeni ne, ale oproti kamionum porad dost 😀 Mel jsem strach na hupech a dirach, ale nikde jsem si neskrt, takze dobry. Ted me pobavil tchan, vypravel, jak nalozili kdysi do zigula asi pul tuny a po vykladce koukal, ze ma obrouseny zasterky na polovinu 😀
 
Back
Top