• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co jste převáželi?

tak není to úplně v kufru, ale původně jsem to tam dát fakt chtěl, ale pak mi bylo toho auta líto :rolleyes: alespoň jsem vyzkoušel vozík za Mazdou a je to první auto, ze kterýho ten vlek v zrcátkách vůbec nevidím, ještě že je tam ta kamera :)

v1.jpg v2.jpg
 
Ad. kamera: potreboval jsem na dalnici parkrat zkontrolovat, jestli se mi na voziku neshrnula plachta, ptz. tam pres zrcatka nebylo videt... tak jsem za jizdy musel nekolikrat pres spojku dat v tech 130 zpatecku ?
 
Ad. kamera: potreboval jsem na dalnici parkrat zkontrolovat, jestli se mi na voziku neshrnula plachta, ptz. tam pres zrcatka nebylo videt... tak jsem za jizdy musel nekolikrat pres spojku dat v tech 130 zpatecku ?
Nebo prostě použít tlačítko na kameru ??????
 
můj ano :) a je to mazec, když to zapneš na dálnici :joy: ale drží asi jen 5 sec a pak se to vypne, já jsem si ale už vícekrát říkal, proč tam ty kluci ve vývoji nedaj někam slot na SDkartu a mohlo by se to používat jako černá skříňka - ta kamera má dobrý rozlišení a nemuselo by se to pak bastlit někam na čelní sklo zbytečně
 
to jo :) ale mohlo by to tam být a podle země registrace by se to dalo aktivovat, nebo ne - kdyby chtěli, tak by systém šel vymyslet :)
 
Tesla to má. Záznam zo všetkých kamier pri parkovaní a možno aj počas jazdy. Pri náraze počas parkovania to posiela záznam rovno na mobil.
 
Dnes jsem prevážel balkonové dveře rozměru 210 X 92 centimetrů nejdřív na vozíku z Beskyd do Opavy a poté v autě z Opavy do východních Čech. No i když jsem se s místem uskromnil na nutné minimum potřebné k řízení tak se prostě nevešly ? tak jsem těch 190 km jel s otevřeným kufrem uchyceným eska páskou, vydrželo to tak paráda ??
IMG-20220601-WA0000.jpegIMG-20220601-WA0002.jpeg
 
Mám tu dnes kuchyň - spodní skříňky,
IMG_20220604_112411.jpg

horní skříňky
IMG_20220605_102603.jpg

a věž na troubu 208cm, pracovní desky 250+250+190 (nečekal jsem že se vejdou) a poličky do skříněk.
IMG_20220611_095458.jpg
Stavím to sám, proto si to beru po částech jen co ten den potřebuju , jen dnes s vynesením velkých balíků pomáhal kolega, kterýmu se to do O2 combi nevešlo resp byly by uprostřed podepřený a zbytek ve vzduchu - zlomily by se :D
 
Poslední úprava:
Mám tu dnes kuchyň - spodní skříňky,
Zobrazit přílohu 40948

horní skříňky
Zobrazit přílohu 40949

a věž na troubu 208cm, pracovní desky 250+250+190 (nečekal jsem že se vejdou) a poličky do skříněk.
Zobrazit přílohu 40950
Stavím to sám, proto si to beru po částech jen co ten den potřebuju , jen dnes s vynesením velkých balíků pomáhal kolega, kterýmu se to do O2 combi nevešlo resp byly by uprostřed podepřený a zbytek ve vzduchu - zlomily by se :D
No ona je ta Octavia combi přeci jen trochu kratší, zhruba o 20 cm, tak se nedivím, že se mu to tam nevešlo ? a co váha, neseděl jsi na dorazech? Nejlehčí to asi nebylo ?
 
Na dorazech jsem nebyl, dělalo to asi 250kg, do Octavie to na délku vešlo taky ale díky debilnimu systému sklápění sedaček by to bylo podepřený uprostřed a přední půlka v luftě půl metru, a to by se to mohlo při prvním propružení zlomit.

@M3grey tak masiv to není, prostě klasická odyhovana osb deska s menšíma třískama, ale z těchto velkoobchodu je za mě nejlepší, dobře se to skládá nikdy nic nechybí, můžu si to skládat sám postupně a když chcu změnit časem vnitřní vybavení tak si to podle dohledanýho čísla dílu vyzvednu ve skladu a vyměním aniž bych musel někoho kontaktovat a složitě vysvětlovat jakej díl nebo sestavu potřebuju a proč - zkrátka je to variabilní - sory za OT
 
No, ja bych si to tak ruzove nemaloval, IKEA ti klidanko prestane prodavat sortiment.
S tou uplnosti montaze mam zkusenosti opacne. Vzdy se to da doresit, ale jezdi tam furt, ze jo.
Ja s nima pred lety skoncil, kdyz jsem se párkrát po sobe spalil:
- obyvakova stena, lestena dvirka - 2x jsem byl reklamovat, pokazde v nich byla nejaka vada (kosmetika). Napotreti jsem se uz nastval, zajel jsem tam, v regalu jsem jim pootviral hodne pres 20 baleni a vybral jsem si. Kazovost neuveritelna!
- konzole na zaveseni TV - nepasovala do list na obyvakove stene, ac mely pasovat. Nakonec mi dali vystaveny kus, nebot ten jediny pasoval!
- hrnky, talire, sklenice - clovek toho musi prebrat mraky, aby nasel neco relativne bez kazu...
atd., atd.... ani za ty penize to nestoji za to ?‍♂️
 
Tak to já za posledních 20 let co jsme od nich skládali tak vždy bez problémů , teď dělám 3. kuchyň a ok. Aspoň v Brně. Akorát mě zaskočili že desky na míru dělají na Ukrajině takže dostupnost je nejistá
 
No, ja bych si to tak ruzove nemaloval, IKEA ti klidanko prestane prodavat sortiment.
S tou uplnosti montaze mam zkusenosti opacne. Vzdy se to da doresit, ale jezdi tam furt, ze jo.
Ja s nima pred lety skoncil, kdyz jsem se párkrát po sobe spalil:
- obyvakova stena, lestena dvirka - 2x jsem byl reklamovat, pokazde v nich byla nejaka vada (kosmetika). Napotreti jsem se uz nastval, zajel jsem tam, v regalu jsem jim pootviral hodne pres 20 baleni a vybral jsem si. Kazovost neuveritelna!
- konzole na zaveseni TV - nepasovala do list na obyvakove stene, ac mely pasovat. Nakonec mi dali vystaveny kus, nebot ten jediny pasoval!
- hrnky, talire, sklenice - clovek toho musi prebrat mraky, aby nasel neco relativne bez kazu...
atd., atd.... ani za ty penize to nestoji za to ?‍♂️
Bohužel naprosto běžný standard...
Reklamoval jsem zámek dodávaný s dveřmi z Baumaxu (myslím, mně se s tím druhým pletou). Zaseknutá pacička. Bez řečí uznaná reklamace... jenže to řešil tak, že mi dal funkční zámek ze dveří na prodejně. Do skladu ani nešel, rovnou vzal z prodejny z funkčních dveří. ?
 
Back
Top