• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

A není v systému nějaké nastavení, že třeba po půl hodině se vypnou všechna světla v interiéru? Vím, že jsem tam měl něco takového nastavené, že když zapomeneš třeba čtecí lampičku, tak by se to mělo po určené době vypnout, aby to právě nevybilo baterii.
On je právě problém, že v tom kufru je to světýlko u BM ovládané manuálně, alespoň já to tak mám, protože to tam někdo předemnou zbastlil, takže když má člověk sklerózu, tak prostě smůla 😅
Jinak, v nastavení tam je, po jaké době se mají v interiéru světla vypnout, ale očividně to zrovna na tohle světýlko v kufru neplatí 😅
 
On je právě problém, že v tom kufru je to světýlko u BM ovládané manuálně, alespoň já to tak mám, protože to tam někdo předemnou zbastlil, takže když má člověk sklerózu, tak prostě smůla 😅
Jinak, v nastavení tam je, po jaké době se mají v interiéru světla vypnout, ale očividně to zrovna na tohle světýlko v kufru neplatí 😅
Světýlko v kufru by mělo zhasnout při zavření kufru, myslím a naopak.Takže by někde u zámku měl být asi nějaký mikrospínač.
 
A není v systému nějaké nastavení, že třeba po půl hodině se vypnou všechna světla v interiéru? Vím, že jsem tam měl něco takového nastavené, že když zapomeneš třeba čtecí lampičku, tak by se to mělo po určené době vypnout, aby to právě nevybilo baterii.
Nie, nefunguje to tak. Čítacie svetlo mi tak isto vybilo batériu na nulu a to tak že ani centrál nefungoval za asi týždeň odstávky. Jedine čo vypne po asi 10 min je infotaiment keď necháš zapalovanie v prvej polohe tak že svieti info a ide rádio. Tak isto sa asi vypne osvelenie interiéru ale zapnuté cez prepínač ale nie čítačka ktorá sa zapína stlačením svetla. Uź som počul že batéria po mesiaci išla do péčka na letisku zo zapnutou čítačkou. Bacha na to.
 
Jeste to overim, ale mam za to, ze interier (vcetne steciho svetylka) mi u BN po zamknuti auta behem par vterin zhasne.
 
Ano, pokud se zapomenou otevřené dveře, tak auto automaticky zhasne.
Pokud je ale natvrdo zapnutá lampička na čtení, tak svítí celou noc.
(různé roky a modely se můžou lišit - bavím se teď hlavně o BM/BN, GJ/GL a starších)

Kufr nejde standardně nechat rozsvícený, jelikož má vypínač pouze 2 polohy - zhasnuto pořád ; rozsvíceno pouze, když je otevřený kufr.
To ovšem neplatí u výtvorů, když se do těchto světel pustí samodomo kutilové viz :D :)

A dát něco po takových kutilech do původního stavu mnohdy lehce ani nejde, což Katka bohužel už ví :sob::oops: (edit, dopletl jsem si story s kamerou, ale prostě se do toho světla neměl ten stejnej kutil/předchozí majitel/geniální vynálezce/manták atd motat :D )
 
Ano, pokud se zapomenou otevřené dveře, tak auto automaticky zhasne.
Pokud je ale natvrdo zapnutá lampička na čtení, tak svítí celou noc.
(různé roky a modely se můžou lišit - bavím se teď hlavně o BM/BN, GJ/GL a starších)

Kufr nejde standardně nechat rozsvícený, jelikož má vypínač pouze 2 polohy - zhasnuto pořád ; rozsvíceno pouze, když je otevřený kufr.
To ovšem neplatí u výtvorů, když se do těchto světel pustí samodomo kutilové viz :D :)

A dát něco po takových kutilech do původního stavu mnohdy lehce ani nejde, což Katka bohužel už ví :sob::oops: (edit, dopletl jsem si story s kamerou, ale prostě se do toho světla neměl ten stejnej kutil/předchozí majitel/geniální vynálezce/manták atd motat :D )
Jooo, on ten kutil tam toho tvořil asi víc 😂😂 alespoň se nebudeme nudit 😂 to je už moje třetí auto, co je jako kinder vajco. 😅
 
Jsme doma! Baterku mi vybilo světýlko v kufru 😂😂 které jsem zapomněla zhasnout 😂
To tam nemáš LEDku? Když jsem si před pár lety vybil takto baterku, hned jsem s rozhodl, že musím všechny interiérové žárovky vyměnit, protože LEDky berou asi 4x míň. Jejich zásadní výhoda. Něco jiného jsou LEDky v blinkrech, tam proud neušetříš.
 
Po 8 dnech by pomohla maximálně tak v kufru zavřená světluška :D :)

Ale 3 dny rozsvícené interiérové LED lampičky jsou osobně vyzkoušené, že to GL s dobrou baterkou zvládne (byla sranda na letišti přicházet ke svítícímu autu a tušit, že není vše v pořádku) :joy::p
 
To tam nemáš LEDku? Když jsem si před pár lety vybil takto baterku, hned jsem s rozhodl, že musím všechny interiérové žárovky vyměnit, protože LEDky berou asi 4x míň. Jejich zásadní výhoda. Něco jiného jsou LEDky v blinkrech, tam proud neušetříš.
Mám tam právě LEDku tady od Mistra @Natural 😅 8 dní už očividně bylo moc 😅
 
Nareb:... tak když půjdeš 15x zkontrolovat, jestli jsi v autě zhasnul, tak je velká pravděpodobnost, která hraničí s jistotou, že nic svítit nenecháš a tudíž se ti nevybije aku, ne?
 
Včera som videl na internetoch solárnu nabíjačku autobaterky, bol to taký minipanel čo sa dal za okno, dalo to nejakých 5W..
 
Tvl neskutecny.... samy auta po Ukrajincich a uplne vsechny znacky. Jsou strasny chudaci, kdyz tu prodavaji Volva Alfy Mazdy Hondy Toyoty.... A do inzeratu jeste nepisou, ze to stoji v tom a tom bazaru. Takze uz se do dostava i do bazaru ty jejich narovnavany totalky z Polska a vychodu. A zenska na urade mi rikala, ze tam chodi prehlasovat na cesky znacky ty jejich a hlavne hodne prihlasovat novy co si tady koupi.
 
Back
Top