• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Tak přidám svoji zkušenost co mě štve, večera 24.12 půl dne nefunkční elektřina ok může se stát, dnes 25.12 už půl dne nefunkční voda, při volání na poskytovatele služeb, víme o tom zítra po obědě funkční, NTPČ za to já platím 5 fíku měsíčně? Brzy u Vás...

Ještě že těch 200 litrů slivovice něco vydrží 🤣🤣🤣.
 
Poslední úprava:
Tak přidám svoji zkušenost co mě štve, večera 24.12 půl dne nefunkční elektřina ok může se stát, dnes 25.12 už půl dne nefunkční voda, při volání na poskytovatele služeb, víme o tom zítra po obědě funkční, NTPČ za to já platím 5 fíku měsíčně? Brzy u Vás...

Ještě že těch 200 litrů slivovice něco vydrží 🤣🤣🤣.
No jo, 200l slivovice. Koupat se v tom ale nebudeš 😀
 
Ano. Ale ty máš gumovou. Já též a tu originál ale já nechci gumovou. Mě tam neprotekaji mrtvoly
Bohužel velurova je v této části země nereálná. Jak smutné..

Samsung S22 256GB Tapatalk
Tak nebuď posedlý originalama. Chceš velur? Napiš do Tepichy a uvidíš, co ti nabídnou. Mě udělali koberec do dvojité podlahy do kufru, sice obdelník, ale s kruhovými otvory a obšitý. Když jim dáš rozměry a svou představu, dostaneš cenovou nabídku a výsledek může být i kvalitnější a hlavně hezčí než origo. Jen názor, jak to jde řešit, vím, že ty si na originál věci potrpíš..
 
Jeste to overim, ale mam za to, ze interier (vcetne steciho svetylka) mi u BN po zamknuti auta behem par vterin zhasne.
Takze ověřeno-potvrzeno. V pripade, ze zamknu M3 z venku (klice jsou mimo auto), ihned po zamknuti zhasnou interierova svetla a cca 5 vterin na to vzdy! zhasne i cteci lampicka. Omyl vyloucen, zkousel jsem to cca 8x.

Jiny pripad je, kdyz jsou klice vevnitr (zamknu auto klickem sedic vevnitr) - to se zhasnou interierovky a lampicka nekdy zhasne, nekdy ne, ten algoritmus uz jsem nemel cas zkoumat.
 
Tak asi je to od modelu k modelu iné. Mne vybila čítačka batériu úplne na nulu a to tak že som ani neotvoril dvere na diaľku. To isté sa stalo viacerým a jeden ostal nepojazdný na letisku. Ja som bol odstavený vo svojej garáži tak v pohode som auto naštartoval cez káble a normálne odišiel a po jazde napojil na nabíjačku. Batéria tím neutrpela a dnes má 9 a1/2 roka ale už asi dlho nevydrží lebo už 2x sa rozsvetlila kontrolka "Battery Managment, system malfunction" + Porucha i-stop na infotainmentu ktorá ale po treťom naštartovaní zhasla.

Asi moja chyba lebo v prvom prípade som nabíjal mobil a mal zapaľovanie na prvej polohe aj hodinu a v druhom po mrazivej noci hneď po naštartovaní zapol vyhrievanie sedadla na max. Klesne napätie a hláška je tam. Tomuto sa už vyvarujem.
 
Poslední úprava:
Dnes ráno cestou do práce som si uvedomil, že už týždeň mám nové služobné auto, a moja Mazda stojí na dvore a ani sa naňu nepozriem, sakra...
 
Po roce u ničeho auto mám jen jednu výtku bohužel se s Řím nedá nic dělat je to tak nastavené od výrobce. Mazda 2 DJ G 75. Motor má v ohřátém stavu 500 ot/minitu volnoběžné otáčky ale když se zapne klima otáčky to nezvedne. Jenže kdyz srpen kompresor klimatizace a někde stojíte tak proste těch 500 ot/min nestačí a otáčky klesnou takže auto zacuká než zvedne otáčky abych motor nechcipnul a takhle to běhá pořad dokola když jedete po městě tak na semaforech a podobně je to opravdu dost otravné. Přitom by stačilo zvednout volnoběžné otáčky při zapnuté klimatizaci a bylo by to ale holt bomba za emisemi…
 
Chybí tam hlavně alternativní rozměry pneu a jsou tam zapsané jen ty základní, to bude asi velký rpoblém - ale snad to tam doplní časem? Včera jsem koukal na 3 moje poslední auta a třeba u 2 Passatů tam jsou jen 16 a chybí 17+18, na kterých to jezdilo celou dobu.
Psali, že tam nejsou dodatečné dodělávky (LPG, TZ...), ale to tam naopak je - TZ, co jsem asi před rokem dodělával na Mazdu, tam zapsané mám.
 
Já na portálu občana (registru vozidel) vidím všechny alternativní pneu.
Dnes jsem seděl se služebním autem na STK dvě hodiny. Datum první registrace v registru vozidel nesedělo s tím ve velkém TP, tzn. cesta na úřad a zpátky na opakované STK, tzn. další 400 CZK pro STK. Takových lidí bude spousta.
Chápu, že se nové věci musí odladit a chvilku to zabere, ale těch vyloženě naštvaných lidí bude víc než by muselo.
Ozvu se s novinkama.
 
Tak já na Mazdě 3 vidím na portálu občana jen 18´´ kola. 16´´ i když je mám ve velkým TP, tam napsané nejsou. Tak nevím, zda to řešit, nebo nechat být?
 
Mně z portálu občana všechna auta zmizela. Od února mám CX-5 a ta se tam také neobjevila, asi nějaká administrativní černá díra.
 
Tak já na Mazdě 3 vidím na portálu občana jen 18´´ kola. 16´´ i když je mám ve velkým TP, tam napsané nejsou. Tak nevím, zda to řešit, nebo nechat být?
Podobně to mám pro M6, vidím 19", ale variabilní 17" nikde... a hned do dvou, tří týdnů mám první STK = vypadá, že "TO" otestuji v praxi o_O
 
No tvl.to je zase paskvil.Proč jebou do něčeho co funguje?😕Si tam budou psát kraviny a lidi budou pendlovat mezi STK a ouřadem jak paka...a hlavně platit.😡
 
Tak jsem se mrknul a zatím mám u auta uvedeny pouze 19 tak uvidíme jestli tam ty sedmnáctky časem přibudou
 
Ještě ke všemu jim nejde ani přihlášení bankovní identitou, vychytané jako všechno co zavedou

Screenshot_2024-01-03-18-30-14-94_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 
Back
Top