• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Tak mě dnes naštvala moje blbost...V úterý mi měnili nový zadní nárazník a já dnes debil nacouvám do nějakého pažouta, co se mi lepil na prdel..Zvažuji dodělání parkovacích senzorů...
 
Tak mě dnes naštvala moje blbost...V úterý mi měnili nový zadní nárazník a já dnes debil nacouvám do nějakého pažouta, co se mi lepil na prdel..Zvažuji dodělání parkovacích senzorů...
Senzory jsou fajn věc, pokud jdou domontovat, doporučuju. ;)
 
Tak mě dnes naštvala moje blbost...V úterý mi měnili nový zadní nárazník a já dnes debil nacouvám do nějakého pažouta, co se mi lepil na prdel..Zvažuji dodělání parkovacích senzorů...
Bez senzorů ani ránu :D. Nechal jsem si je montovat přímo v Mazdě ještě před převzetím auto ;)
 
Připadlo mi, že bych mohl založit novej topic, aneb parkuješ jak kretén, ovšem, mělo by to úspěch? Za mě určitě, protože projít se po parkovišťu vedle našeho baráku, to stojí za to.
Ta felicie, to je materiál na přes-držku!
Přidám jednoho s Mazdou bohužel.
 

Přílohy

  • IMG_20161005_163708.jpg
    IMG_20161005_163708.jpg
    425,2 KB · Zobrazení: 69
To co sem davate za fotky je uz normalni ale minulej tyden kdyz jsem prisel na parkoviste k autu tak jsem se teprve nasral s prominutim nejakej idiot mi znicil svetlo naraznik blatnik....
 
@nehygienix soucítím s tebou :confused::punch: Velice dobře ten pocit znám.
Kdyby aspon nekdo nechal telefon nebo nejakej jinej kontakt za steracem a ne jen ujel a porad si jak umis ... svedtlo uz mam sehnane blatnik se snad vyklepe a naraznik se bude mozna varit a nebo novej. Akorad s tim svetlem jak to mel Dave prekopany jsou trable asi budu muset najit nekoho kdo to rozlepi a predela celej vnitrek jinak to nevidim
 
tak dneska při mytí čelního skla mě naštvala kvalita ( spíš nekvalita ) skla. 3 pěkný zásahy a 2 docela hluboký a jako naschvál všechny před řidičem u spolujezdce nic :mad:

Taky mě to dnes potkalo, sice to je mensi poskozeni asi jak tva posledni fotka ale i tak me to nasralo:mad:..byla to rana jako prase a ten kamen jsem zahledl..nastesti to nemam ve vyhledu ale je to vlevo nahore. Jinak v pátek v Tatrach posypane cesty sterkem tak jedu 50 tak jak mam ale nalepil se na me nejaky retard a musel me predjet a samo ze se zaradil snad 3m prede me a zacal to na me sypat ko*ot=zatim zjisteny 2jty zasah na kapote...jinak auto je ted spinave a mam ho jit strach umyt ..a to je jen 1 cesta do Tater a zpatky a je z toho poskozene celni sklo,kapota a dalsi radeji nechci vedet.A to se jeste nebavim o parkovani kdy vsichni dementi parkovali vedle me tak ze jsem mel na kazde strane tolik mista ze jsem byl rad ze jsem se do neho dostal... a to se mi stalo ve 4 pripadech z 5..:mad: po umyti urcite bude neco i na dverich :mad: tak si rikam ze ja vul si nekoupil nejake starsi brko :(
 
Přidám svůj příběh, Mazdička se plaví na lodi, tak v mezidobí prodávám své staré auto, první majitel, lehce přes 100 tisíc najeto, servis Škoda, auto dle mého laického pohledu spolehlivě jezdí, 6 let staré, koncern. Můžu ho dát na protiúčet, ale říkal jsem si, že na co nechat vydělat bazaru, když to můžu prodat sám a vydělají na tom všichni krom bazaru. Tak jsem dal inzerát na web a ozvalo se pár lidí, že mají zájem :

1) Zákazník 1, pán okolo 60tky, auto jsem mu vezl ukázat cca 100 km, všechno jsem mu řekl, projel se sám, vystoupí a hned říká, auto chci, zrušte inzerci, dám vám zálohu, kterou jsem ani nechtěl, říkám lidi si maj věřit, podáme si ruce. Nechám udělat smlouvu u právníka, pošlu k odsouhlasení, vše ok, všechny obvolám a zruším, že je auto prodané, nakonec místo zálohy najdu v mailu větu, že se omlouvá, že se mu naskytla jiná výhodná koupě. Super, takže vše znova...

2) Zákazník 2, tentokrát jsem to vezl jen asi 50km, auto se pánovi líbí, jen jaksi nemá dost peněz a chce výraznou slevu, prý auto vyžaduje investice, divné, 6 let staré auto není nové...

3) Zákazník 3, přijel sám přes celou republiku ( o dvě hodiny později a ani nezavolal, prý zaspal...), opět stejné jako u prvního, auto chce, zrušte inzerci, ruku na to, dám vám hned zálohu, tak říkám že pošlu smlouvy a zítra se domluvíme, ať mi to pošle převodem, ať to má nějakou formu. Pán se měl ozvat, nevolá, tak volám já, říkám že mu to posílám a on že si to rozmyslel.... Hlavně že mi vyprávěl, jak v AAA auto maj teď ty akční slevy...

A co mě naštvalo není to, že jsem to neprodal, ale že podání ruky nic neznamená, lidi se chovaj jak dobytek. Po této zkušenosti to dám na ten protiúčet, sice dostanu o cca 35 tisíc méně, ale bez starostí a když vidím, jak se lidi chovaj u nákupu, už vidím, jak mi pak budou volat a chtít něco reklamovat.

Upřímně těmto lidem přeju, aby koupili auta za onu akční cenu v těch áčkách (mimochodem akční je stejná jako moje prodejní, jen u nich to musíte vzít na úvěr :) ), tam to bude navoněné, po důchodci, co s tím jezdil jen na nákupy ...
 
Tak to já když prodávala staré auto, také jsem zkoušela nejdříve inzerci. Ozvaly se jen samé bazary... Ale nikam bych ho teda ani za nic nevezla... Ozvali se ti pravděpodobně překupníci...Nakonec jsem ráda, že jsem se ho zbavila za celkem slušnou cenu v těch nechvalně známých AAA, kde jsem se nemusela bát, že mi ho nějaký jouda bude po týdnu reklamovat, že tam našel to, či ono..
 
Co ma nastvalo ?!

Hromada blbov dnes vecer na ceste.
Nechapem, ako moze byt niekto tak blby, bezmozgu ....

Na ceste tma, husty dazd, opadane listie na ceste, silny proti/bocny vietor, kde nebolo listie, boli kolaje na ceste plne vody a v takom pocasi,
ja tempomatovych 80 km/h a za mnou zrazu pretekari v predbiehani, dokazovani si, kto ho ma vacsi, k*k*ti v X5 / 520 / Ochcavka
V nemom uzase som cumel coho su schopni .....

Dosiel som domov a v meste, vo vedlajsej ulici mrtvy chodec na ceste pred rozbitou Ochcavkou.......

To, ze v protismere takmer kazde druhe auto jazdilo so zapnutymi hmlovkami asi nema ani zmysel spominat.

Kam ten svet speje ..... Fakt sa uz nieco musi stať, aby ta zberba za volantmi vyhynula jak dinosaury, cim skor, tym lepsie
 
z těch pitomců se můžou stát vrazi ve vteřině ....... pokud je to tak, jak píšou o tom klukovi, tak asi je... a ponese si to s sebou od osmnácti let už celej život .....
 
Ja to vidím na cestách každý deň v práci. Telefóny sa dole nedávajú už ani priamo pred nami (v služobných autách), rýchla jazda je normálka, nebezpečné predbiehanie som riešil už aj s vodičom nákladiaku... A potom na ceste zomierajú väčšinou nevinný účastníci, ktorí sa iba pokojne vracajú domov z práce ku svojim rodinám. A úplne bombové je, že 99% z tých „magorov“ nevie o čom hovoríme!!!

Ľahko sa to povie, že nehody sa stávajú. Keby ste zažili veci ako ja, bolo by ťažšie pre každého to nielen povedať, ale aj spracovať. Nikomu to neželám a ak náhodou natrafíte na takéhoto „blba“ na ceste, radšej dajte nohu z plynu a uhnite sa mu, aby vás mohol bezpečne predísť. Hazardérov mať od seba čo najďalej a čo najskôr. Je smutné koľko nevinných zomiera na ceste a ľudia si stále neuvedomujú, že každý deň podstupujú obrovské riziko počas šoférovania. Môžu jazdiť úplne vyhláškovo, ale treba brať do úvahy, že chybu môže spraviť ten druhý.

Všetkým Vám želám veľa šťastných kilometrov bez nehôd a „magorov za volantom“.
 
Zrovna dneska jsem měl s přítelkyní výletovej den a jak je už brzo tma, tak jsme projížděli dědinou a nějakej "machr" ve starým wagenu prassatu, nás předjížděl přes plnou do zatáčky, kde do ní není vidět, samozřejmě tam o 100 metrů dál za zatáčkou jeli 2 auta do protisměru. Škoda že nemám v autě instalovanou kameru.
 
Back
Top