• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

V sobotu byla manželka s CX 3 v práci,dneska jedem do Prahy a hle problém
nehoda 004.jpg
Ptám se si někam couvla? Odpověď ne, tak někdo musel nacouvat do tebe a tou zkurvenou koulí.Chlapi, parkoviště jako kr..a v práci asi čtyři pracující uzavřený objekt a nikdo nic. Naštvanej celou cestu do Prahy.
Pak si manželka vzpomněla že je prostor monitorovanej,tak jsme zavolali dceři která tam taky pracuje ,,manželka jenom brigádně''aby se pokusila záznam sehnat,povedlo se. Výmluva toho blba byla, že myslel, že to dobrzdil, přitom na záznamu evidentně mazda poskočila, hovado. A teď bych potřeboval poradit, jak postupovat.
nehoda 006.jpgnehoda 005.jpgnehoda 007.jpg
To šlo až někam na tvrdo. :mad: Ale když vidím co se stalo tento víkend na našich silncích tak to je prkotina. Jenom ta lidská lhostejnost mě se..:(
 
Poslední úprava moderátorem:
to musela bejt řádná šlupka. Že prej dobrzdil.... ale o tvojí káru :-/

jinak sepsat s tím člověkem záznam o nehodě a slíbit mu, že když bude hodnej, tak nedostane napařeno ujetí od nehody ,-)
 
Kdybych uměl ten záznam hodit sem tak bych to udělal,teď jsem ho zkouk a mám sto chutí mu dojet rozbít hubu to byla rána jak hovado.
 
Tak to je brutal! A jak píše @Vitus, tohle je ujetí od nehody, za to jsou slušné flastry. Mimo kompletního přiznání viny u pojišťovny po něm vymáhej uhrazení všech Tvých dodatečných nákladů, jako cesta do servisu apod. A pošli mu tyhle odkazy, kdyby se cukal, příp. předej právníkovi:

https://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1i-1.html
https://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1i-2.html
https://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1i-3.html
https://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1i-4.html
 
Hovado jedno dvounohé, to musela být docela slušná rána.. A pěkná kravina ta výmluva, že si myslel, že to dobrzdil, to s ním muselo hezky cuknout..
Ale máš docela kliku, že máš záznam z kamery, s ním by to nemusel být takový problém..
Přeji brzké vyřízení a opravu k tvé spokojenosti. ;)
 
Kdybych uměl ten záznam hodit sem tak bych to udělal,teď jsem ho zkouk a mám sto chutí mu dojet rozbít hubu to byla rána jak hovado.

pokud máš legáně získaný záznam od nehody k dispozici, máš spoustu střeliva na viníka ,-)
 
Tak tohle je fakt masakr! :eek::eek: Držím palce ať vše co nejdříve vyřízeno a mazdička je zase v plné parádě ;)
 
@MildaMPS nebo @Max6 získávají jednoho bludišťáka. :D Ten borec byl sjetý, nebo to udělal schválně. Pochybuji, že by byl úplně hluchý, protože to musela být pořádná pecka. ;) Jestli to odnesl jen zadní nárazník a nic jiného, tak pochvala konstruktérům do Hirošimi.
 
Pardon my French ale to je ***d z toho videa se mi udělalo špatně jak může být někdo takové hovado!? Přeji ať se ti to dobře a rychle vyřídí i s opravou.
 
Já osobně si teda myslím, jak jsem to video viděl, že pod vlivem nebyl a že je to "pan školitel v parkování", tak jako jsou různí školitelé pro jízdu na dálnici, po městě, nebo i jen tak. Je i spousta rádoby školitelů na běžné komunikaci, kteří když vidí za sebou motorku, tak se snaží hodně (třeba i půlkou auta za plnou čáru), aby jej nepředjela. Nedejbože skútr, tam už kolikrát bývá agrese hodně hraniční. A pak je cca 10% těch slušných a nehloupých co se naopak snaží uhýbat.
 
To nechápu koho nebo co tady chtěl školit.
To si myslíš ty. Ale je mezi námi spousta kreténů, kteří skoro až s fanatickou nutkavostí si musí stoupnout ke špatně zaparkovanému vozidlu tak, aby řidiči co nejvíc znesnadnili přístup, nebo vyjetí. A ještě se tím kolikrát chlubí, jak vyškolili. Ale jaká je minulost, proč k tomu došlo, že ten dotyčný tak či onak zaparkoval, aby třeba vůbec zaparkoval, to už je nezajímá. A stejně tak se chovají i na silnicích a cítí se hrozitánsky ukřivdění, když by na někoho měli brát ohled, že nejede právě tak, jak oni by si představovali, že by měl jet.
 
Tak to je dobrý kokot, jak tam chvíli stál a šrotovalo mu to v hlavě. Mám se jít přiznat - nemám? :D

To mi připomíná nedávnou příhodu na pověstném parkingu u otrokovického kaufáče. Přijedem tam večer z Phy, chceme ještě něco honem koupit na snídani, a říkám ženě, skoč tam ty, nebo tam skočím já, ale někdo zůstane v autě, znáš ty piloty tady. Tak jsem čekal nakonec já, ale co vystoupím vedle auta a protahuju si zatím hnáty. Snad za dvě minuty vidím dědka, no spíš staršího pána v picassu, jak to nakulí při couvání do oktávky I. generace kombíku, přední nárazník vyskočí, možná lehce blatník prohnutý... Chvilku váhá, co má dělat, ale pak nenápadně poodjede cca 100 metrů jinam, zaparkuje a pozoruje, jestli si toho někdo všimnul. Tak říkám, no tak takhle teda ne, zamknu auto s tím, že ho nechám chvíli bez dozoru a už si to štráduju přímo za ním. Vidí mě, jak si to cestou prohlížím, ale z přímky, ve které jdu přímo proti němu je mu asi jasné, co bude. Řekl bych, že se asi posral, protože vystoupil, jde mi naproti a už z dálky volá: Je tomu něco? Já mu říkám: No je, ale proč ujíždíte od nehody? Chlápek jak v transu, jdeme zpět, zatím to tam obhlíží obsluha, a pár jiných lidí. Tak to začínají řešit, ale ještě si neodpustím zahalekat: Nechci Vám nějak radit, ale abyste to příště neměl taky za pár litrů pokuty a půl roku papíry v čistírně za ujetí od dopravní nehody... ;) To by Vás přišlo sakra draho, ten ušetřený bonus na pojistce.
 
Poslední úprava:
Tak jestli to byl stálý zaměstnanec, tak asi o kamerách věděl a nikoho neškolil. Podle mně měl nakoupíno, proto ani nevylezl ven, aby to šel omrknout.....
 
Mohl to "omrkavat" v zrcatkach. Jinak za me umysl jako vysitej. Navic individuum ve stare plecce, kde ho to neboli.

U lehkeho narazu plast jen zapruzi (pokud neni zmrzly) a nejde skoro nic poznat, snad jen prasklinky v laku. Tady bude v pr.... i vyztuha a mrkni do kufru, jestli neni zdeformovana podlaha.

P.S. : nevim jestli by PCR resila ujeti od nehody na soukromem pozemku? To si fakt nejsem jisty.

...jinak legalne ziskany kamerovy zaznam bude tehdy, kdyz ho na napr.zaklade tveho podnetu vyzada policie. V tom pripade bych si ale pohnul, nez se to ve smycce promaze.
 
Back
Top