• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Já jen přemýšlím, co to muselo být za kokota? :mad: Mírnější výraz pro něj fakt nemám. I kvůli takovým kreténům nechávám na parkovištích zapnutou auto kameru. Doufám, že máš pojistku, která to kryje.
Presne tak, tiež nemám slov takýchto ľudí nepochopím. Poistku mám, mala by to kryť, dokonca mám aj od polície potvrdenie, ale tá oštara s lakovaním, ako trafia odtieň, ako to bude vyzerať, to sa vôbec neteším...
 
Sekat ruce za tohle.... nemam slov
Už sa mi to isté na našej ulici stalo pred asi 8 rokmi. Odvtedy sa snažím a zvlášť s týmto novým autom parkujem na miestach kde nikomu nezavadziam, kde mám dostatočný odstup od áut, radšej aj o ulicu vedľa, ale aj tak si nepomôžeš, kreténi sa vždy nájdu...
 
Už sa mi to isté na našej ulici stalo pred asi 8 rokmi. Odvtedy sa snažím a zvlášť s týmto novým autom parkujem na miestach kde nikomu nezavadziam, kde mám dostatočný odstup od áut, radšej aj o ulicu vedľa, ale aj tak si nepomôžeš, kreténi sa vždy nájdu...
Třeba bude nahranej na nějaký městský kameře v okolí a jen tak lehce mu to neprojde.
 
Přiblížila se zima a začaly mi blbnout zrcátka, tentokrát obě najednou. Velká slabina a zklamání od Mazdy ...
 
Od maja/kvetna sa davaju aktualizovane vodotesnejsie zrkadla. Ak mas starsie, nechaj si ich (idealne v zaruke) vymenit. Absolvoval som to pred necelym mesiacom.
 
Mně teda i po roce sklápění zrcátek funguje bez problémů, možná je to tím, že auto nemeju wapkou ale jenom ručně. :rolleyes:
 
Dnes mi na dalnici (jel jsem 140 km/hod) zniceho nic vjel do meho pruhu tesne prede me borec se starym pasatem co jel tak 80 km/hod....nastesti jsem stihl zareagovat a slapnout na brzdu, auto za mnou bylo daleko...uff
Na druhou stranu uz vim ze system nouzoveho zastaveni funguje...blinkry se rozblikali..
 
Já nevím jestli je to jenom specialita Kladna, nebo ten nápad má víc měst, že úklid listí z chodníku provádí pitomec s fukarem, který to listí+štěrk z chodníku fouká do vozovky, po které jezdí zametací auto. Stál jsem na semaforu u autobusového nádraží v odbočovacím pruhu, asi 6 metrů od chodníku a slyšel jsem jak mi kamínky buší z boku do dveří :eek:. Co z toho plyne za ponaučení, vy co si dáváte fólii na vaše Mazdice pouze na přední kapotu a nárazník, buďte si jistí, že na Kladně vám to bude houby platný.:D
 
Ja zase nechapu ty demen.y, co snih z chodniku hazi do silnice, to skutecne nepobiram. Vsak to auta ujezdi, coz? No minule jsem dedkovi do te rozbredle hromady najel a ohodil ho od pasu dolu. Podle me tam stoji a cumi jak puk dodnes.
 
Nevím jestli smůla nebo štěstí.
Tak si říkám vemu dnes firemní auto (Mercedes Sprinter) a Magdu nechám doma. Potkal jsem po 10ti letech srnku.
Nárazník a podběh.
 
V holešoviciach opravovali tramvajové koleje a nechali bordel na ceste. Kus drôtu si našiel cestu do mojej prednej gumy. Nepoteší, ale čo už. Tak som zastavil, skontroloval a volal odťah. Dorazil týpek s nakladaciou rampou. V momente keď bolo celé auto vytiahnuté na naklonenej rovine sa vytrhlo ťažné oko zo závitu a magda nekontrolovane opustila odťahovku. Krvi by sa vo mne nedorezal. Našťastie za mnou bolo 20m miesta, tak sa to týpkovi, ktorý skočil otvoreným oknom do auta a zatiahol ručku podarilo zastaviť. Škody žiadne, pneu už opravené. Ufff.
 
Jak rychle se ti přehrává záznam v tom rozlišení co máš, kdyby ti to odřel po půlnoci, budeš to mít ráno v 8 ještě na kartě?o_O
Necelých 11h záznamu na 128GB kartě. Každý pohyb kolem auta se uloží.

No ja vam kluci nevim, sice kapacita problem neni, ale me ta kamera tak dlouho nahravat nevydrzi. Mam to nastavene na napeti baterie do 12.5V a rozhodne pres noc od nejake 18 - 19 hodiny, co dorazim domu, nevydrzi nahravat. Tak mozna cca do 3 v noci. Vlastne me ted napada, ze to muze byt i tim, ze mam navic tu zadni. Jen s predni treba vydrzi?

Navic kapacita karty se tolik nevytezuje, protoze na kartu se uklada video jen tehdy, "kdyz se neco deje". Pokud kamera snima konstantni obraz, tak se to neuklada. Aspon tolik k te kamere, co mame s @Krabat.

A potom ... kamera ma omezene uhly, takze objet auto klicem, aniz by kamera zaznamenala, by se take dalo.
 
No tak to jsou už vymakaný kamery, když nahrávaj jenom pohyb v blízkosti auta, to mi nenapadlo. U nás před barákem občas parkovali ty tajný dopraváci v civilním Superbu, když šli do hospody na oběd, a já mněl cukání jít si vyfotit jejich rz a dát tu fotku na net, aby přestali bejt tajný.:) Naštěstí jsem to nikdy neudělal, protože jsem tušil, že ty jejich kamery by mohli nahrávat i když jsou klucí na obědě.:D
 
No ja vam kluci nevim, sice kapacita problem neni, ale me ta kamera tak dlouho nahravat nevydrzi. Mam to nastavene na napeti baterie do 12.5V a rozhodne pres noc od nejake 18 - 19 hodiny, co dorazim domu, nevydrzi nahravat. Tak mozna cca do 3 v noci. Vlastne me ted napada, ze to muze byt i tim, ze mam navic tu zadni. Jen s predni treba vydrzi?

Ne, ani s přední kamerou to není lepší. Já už to teď nesleduji, ale co jsem se díval v minulosti, maximum je nějakých 6-7h, spíše méně. Napětí nastaveno na 12,5 V. Na 12V to určitě dávat nebudu. V úterý jsem najezdil 800 km, plné zatížení, takže baterka musela být maximálně nabitá. Ve středu jsem jel přes 200 km na letiště do Vídně. Auto jsem nechal na krytém stání P4 a nahrávání kamery jsem vypnul. Mám tam hlídaný flek na King Size, takže riziko minimální.

Když jsem se v pátek vrátil, auto bylo trochu vymrzlé a hůř startovalo. Trochu mě to překvapilo, to bych nečekal. S VW jsem stál na horách, když bylo dvacet pod nulou a naskočil na první škytnutí. Ta nová auta asi strašně zatěžují baterii, jinak si to nedokáži vysvětlit. Každopádně jsem se ujistil, že nebudu trápit baterku vybíjením na 12V. Mně jde hlavně o záznam v případě poškození u obchodních center nebo pro případ nehody. Na to těch pár hodin záznamu stačí bohatě.
 
Back
Top