• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Kaufland? Ve čtvrtek?
Děláš i jiné extrémní sporty, nebo jen tento?
:D ve čtvrtek platí přeci novej leták...
Do kauflandu nejezdím vůbec, ale čtvrtek, o tom tu všichni ví... hlavně ti důchodci :D
Každopádně nic proti nim samozřejmě ;)

Mě dnes nas.... druhá výměna výbojek během pár dní. Toho zmr#a, co kdysi vymyslel a uvedl v běžnou praxi výměnu přes podběhy, bych poslal ve čtvrtek do kauflandu...
Lidstvo na technologickým vrcholu, všude vymyšlenost vymyšlenosti, všichni jsou gender, gpdr, barvy neexistujou, pérko můžu potahat v deseti kilometrech, při rychlosti asi milion, ale doma dřepim na vjezdu jako chuj a měním žárovku na začátku auta skoro v jeho půlce, přes kolo a skrz plechy, kde se ruka vleze až po porcování.
:shifty:
 
Tak keď ste spomenuli nákupáky, tak mne stačí parkovať pred panelákom. Pár mesiacov dozadu, čerstvé auto a z okna vidím pani ako si ho pozerá. Tak som sa potešil, kým som nezistil že sa mi pri vychádzaní neobtrela o roh predného nárazníku :mad:
Pred dvomi týždňami na nákupe a za mnou dodávka pomerne na tesno - až doma som zistil že bol tak tesne že mi svojimi zadnými dverami urobil pás na kufre :mad:. Dokelu, tak keď mi to nevyjde tak to neotváram a neskúšam že možno tie 2mm ešte dám
 
proto u obchodaku parkuju co nejdal to jde, a nebo na prasaka, aby se tam uz nikdo nevesel :( vim ze je to zverstvo,ale kdyz jsou lidi zvirata bez svedomi a ucty k cemukoliv, tak si to sam pro sebe dovedu obhajit..
 
Tak uz mi posledni 3 dny zacalo krasne vrzat sedadlo ridice :mad: Nevite co s tim ? Pokud je tady nejaky topic o tom tak se omlouvam a prosim nasmerujte me tam :D Jakoze asi prvni vec co me fakt sere...
 
Aha. Taky se mi zdálo, že mi začalo necn povrzavat. A jak to funguje. Přijedu do Mazdy, řeknu že to vrže a oni to zdarma fixnou ? :)
 
Zas na to doplatil nevinny clovek :mad: Doufam ze ho slovaci odsoudi aspon na 20 let
https://www.novinky.cz/zahranicni/e...enske-silnici-zpusobili-smrtelnou-nehodu.html
Stejný jako Kočka na dálnici v protisměru, všude píšou jenom o něm, protože je z komediantský rodiny, ale že je to vlastně vrah a zabil nevinného tátu od tří dětí to už nikoho moc nezajímá, protože nebyl kolotočář ??? Co dodat ... https://www.expres.cz/jan-kocka-smr...ebrity.aspx?c=A180930_144950_dx-celebrity_ren
 
Kočka byl 100% ožralý. Prý byl chvíli před tím v baru kde někoho udeřil pěstí. O jednoho šmejda méně , bohužel sebou vzal nevinného :(
 
Dnes horel u sousedu rano komposter a cast meze a ikdyz jsem na odlehle strane a bylo bezvetri tak moje auto dopadlo takto (vcera nalesteno) :(
45489312081_1e82c8e1d1_o.jpg
PS: obrazek vlozen pres Flickr ale tady se zobrazuje vzhuru nohama :-(
 
Ani me to nenasralo ale napisu :D Nekteri jim rikaji cyklozmrdi :D Prechod pro chodce,cervena,cyklista pockal az projdou chodci a samozrejme necekal az naskoci zelena...Bohuzel tohle u cyklistu vidim velmi casto. Zajel jsem vedle nej a zeptal se ho jestli pro nej neplati pravidla silnicniho provozu ale jedineho ceho jsem se dockal tak nebyl prostrednicek ale byl pohyb ruky at pokracuju dal...:)
 
Dnes ráno po príchode k autu som našiel poškrabané auto - blatník a trochu dvere a zrkadlo, nastastie nie úplne celý bok ale aj tak... Viete si asi predstaviť aký to je pocit keď vám toto niekto spraví ani nie na rok starom aute :-(. Nejaký magor obišiel ešte min ďalšie 4 autá... 4afecdb635fb434d75868ff1faecee57.jpg
 
Já jen přemýšlím, co to muselo být za kokota? :mad: Mírnější výraz pro něj fakt nemám. I kvůli takovým kreténům nechávám na parkovištích zapnutou auto kameru. Doufám, že máš pojistku, která to kryje.
 
Když dojedeš z laku v pátek po opravě a v sobotu ti vystrčená schránka do cesty na tyčce v mrtvém úhlu při couvani poškrábe lak...
Ženě jsem to přiznal až za půl roku, bo by si mne vychutnala (máme už dlouho nevyjasněné vztahy okolo chování s k autům). :D
 
Já jen přemýšlím, co to muselo být za kokota? :mad: Mírnější výraz pro něj fakt nemám. I kvůli takovým kreténům nechávám na parkovištích zapnutou auto kameru. Doufám, že máš pojistku, která to kryje.
Jak rychle se ti přehrává záznam v tom rozlišení co máš, kdyby ti to odřel po půlnoci, budeš to mít ráno v 8 ještě na kartě?o_O
 
Back
Top