• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Aj holcicky vzadu koukaly? U me by byla vyhoda, ze moje pincezna v aute vecne kouka do tabletu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
holcicky vzadu koukaly?
byla ještě tma, stalo se to v cca 6,50h takže nešlo vidět po nárazu skoro nic, ikdyž se obě otáčely co a jak... tu ránu jsem pak ukecal, že má asi pochroumanou nožičku, ale že se uzdraví. jen doufám, že až pojedeme odpoledne domu, že tam nebude ležet u pangejtu
 
Nema se to vlastne nekomu hlasit? Nejakym myslivcum nebo tak nejak, aby se o to postarali? Ja teda chapu, ze jsou to komplikace navic, ale nema to tak byt?
 
Ten pocit, když jedeš na zkušební jízdu, rozhodneš se auto koupit a pak se zjistí, že je auto už prodáno :rage::punch::mad:
 
Už nemám co na GG dělat :D Takové vhodné období pro obnovu vozového parku. A kurňa fakt mě to žere, kór když jsem se v té GH ještě projel..
 
Jako dost zničenou od kartáčů, ale nic s čím bych si neporadil :) 36J Stormy Blue :facepalm:
 
nazdárek, tak já mám asi nějak smůlu na ty karamboly bohužel nezaviněné. včera mi volá žena že dorazí k UFOunovi a přední dveře spolujezdce totálně zbořený včetně promáčklých a odřených zadních, jako fakt hodně. žádný papír nic. kamery nikde neměli... napadlo mě zavolat naproti do banky a měl jsem štěstí, dopátral jsem se SPZ i barvy auta. řešilo se to hned s policií. kreténa dohledali a ten že o ničem neví že vycouvával a kecy okolo. ještě prý seženou nějkého svědka co to viděl a nahlásil. debil má smůlu, hrozí mu 7 bodů za ujetí od nehody, pokuta a pochopitelně vše zaplatí ze své pojistky (takže mínul bonusy pokud nějaké má). no a já budu opět řešit úřady, pojišťovny a samotnou opravu auta. se z toho pose... :mad::mad::mad: fotky sem dávat radši nebudu, já když to vidim tak se zase hned naseru ještě víc :confused:
 
kterej to zaplatí......
to sice mám, ale včera když u něj zazvonila policie, tak nejdřív že jo že tam jako byl atd. a pak najednou otočil že nikoho nenaboural apod. takže se budou muset dlouze shánět svědci případně kamery apod. = auto bude čekat nabouraný až to policie uzavře a pojišťovna dovolí plnění. zatím je to tvrzení proti tvrzení, shání se svěděk co to viděl a nahlásil info do banky. bohužel tam dal jen SPZ a typa a barvu vozu, nenechal na sebe kontakt :rolleyes:
 
Back
Top