• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Podívej když můj zadní nárazník na kterym není NIC vidět ohodnotili v Auto Palace na 22 000 .....

to máte ...... nárazník, barva, .........
 
:-O jaaaj tak to snad .. budou varit pulku auta ne .... to snad ani nemysli vazne .. zkusnejakou normalne neznackovou karosarnu .. ;)

No nejdřív tam zajedu a zkusim z nich dostat rozpis kolik za co. Pak taky zjišťuju jestli tu sekačku maj fakt pojištěnou a pokud ano, tak jak vypada ta pojistka. Na základě toho budu vědět kde to můžu nechat opravit aby v případě, že by mi to měli zaplatit s tím nebyl problém.

Každopádně 130 jim za to nedám ani náhodou....
 
Podle me kdyz ti napisou faktutu tak je to jedno kde to bylo delany. To me na autorizovanych servisech fakt stve. Proste si reknou absurdni nesmysl. Kdyby byly o trochu drazsi nez normalni servis, nerekl bych ani slovo a klidne to tam dal ... Treba o 20%. Ale oni jsou drazsi o 200%.
Naraznik v kelly maji bez slevy za 13 takze se slevou to koupis kolem 9ti .... nejaka ta plecharina a dily interieru ... zadni svetlo. No v normalnim autoklepirstvi si za to reknou tak 30. Ale z vlastni zkusenosti si to chod kontrolovat, jak to strikaji. Dal jsem minulou mazdu na opravu lemu blatniku. Udelali to zvenci moc pekne, ale za 3 roky to vyhnilo, protoze dily, ktere nebyly videt, vubec nenastrikali. Nechali to neosetreny i po svarech. Ale to bylo videt, udelali paradne.
 
Podle me kdyz ti napisou faktutu tak je to jedno kde to bylo delany. To me na autorizovanych servisech fakt stve. Proste si reknou absurdni nesmysl. Kdyby byly o trochu drazsi nez normalni servis, nerekl bych ani slovo a klidne to tam dal ... Treba o 20%. Ale oni jsou drazsi o 200%.
Naraznik v kelly maji bez slevy za 13 takze se slevou to koupis kolem 9ti .... nejaka ta plecharina a dily interieru ... zadni svetlo. No v normalnim autoklepirstvi si za to reknou tak 30. Ale z vlastni zkusenosti si to chod kontrolovat, jak to strikaji. Dal jsem minulou mazdu na opravu lemu blatniku. Udelali to zvenci moc pekne, ale za 3 roky to vyhnilo, protoze dily, ktere nebyly videt, vubec nenastrikali. Nechali to neosetreny i po svarech. Ale to bylo videt, udelali paradne.

Díky za tipy!
 
Tak jak dneska jsem si už dlouho nezanadával... kvůli pitomý výměně žárovky! Přístup z prostoru motoru k přednímu světlu na pravoboku je fakt porod! Je tam hovno vidět (zvlášť když fouká vítr a slzej vám oči) přes ty nádržky a další věci, takže jsem musel sundat svorkovnici, ten gumovej bazmek a pak po hmatu vyháknout drátek, co drží žárovku, jenže mi kurwa zůstal v ruce! Nevím jestli ten kousek plastu co upadl už byl ulomenej, nebo prostě únava materiálu, ale kdo tohle vymyslel... drží to jen mezi takovým plastovým výstupkem a šroubkem! Takže kousek plastu ulomenej a drží to tam teď jenom na heslo :mad: Chtěl jsem si to ze začátku ulehčit, že vymontuju celej světlomet, jenže po odšroubování dvou šroubů jsem zjistil, že to drží ještě někde dole a celej nárazník se mi kvůli výměně žárovky odmontovávat teda fakt nechtělo... to mám za to! :( Nakonec jsem to dal dokupy, po dvou hodinách zápasení, uff , zapnu světla... a teď nesvítí žárovka potkávaček zase na druhý straně! o_O Seru na to! :p
 
No mě to ani tak nenaštvalo, spíš majitele bych řekl. Dneska jsem měl takovej vizitkovací den (musím dotisknout a zalaminovat zas nějaké nové A4 :D ) a z dálky vidím pěknou 3BK. Tak jí jdu šoupnout za stěrač vizitku a ono ouha, stěrače fuč. Jenom čáry po špíně :jawdrop: :arghh:
 
Teoreticky je může majitel sundavat a odcházet s nima domu. Máme tu jednu BK, kterou občas potkám a vim že několikrát týdně je 100%ně v provozu a asi už 5x jsem tam byl a ramíno stěrače nikde :)
A nedělám si iluze, že by 3x tejdně někdo ty stěrače kupoval :D
 
Když mi nepraskla cévka tento víkend, tak už asi nikdy.........:mad:

Každou chvíli jsem zvyklej na novej šrám od "super" jezdců (nechápu jak můžou mít některý papíry) z našeho sídliště, ale co je moc to je moc!

Fakt super dárky k narozkám. Aspoň, že na mojí byl kromě nárazníku na zemi i lísteček za stěračem :rage:
 

Přílohy

  • 2015-10-30-5515.jpg
    2015-10-30-5515.jpg
    92,9 KB · Zobrazení: 62
  • 2015-10-31-5509.jpg
    2015-10-31-5509.jpg
    563,8 KB · Zobrazení: 62
no tvl, to by mi prasknul vobuch ..... :mad::oops::oops: aspoň že ten lísteček, pokdu na něm bylo tel číslo pachatele ....
 
Jojo ten lísteček mě asi zachránil od újmy.. Už jsme naštěstí v kontaktu, tak se uvidí co dál :confused:
Nárazník se nacvakal zpět, světlo a dokonce i denní svícení nějakým zázrakem neprasklo. No a mazda je tvrďák, takže i geometrie se zdá po ujetí pár set km v cajku :cool:

Potom napíšu finální verdikt..
 
Jojo ten lísteček mě asi zachránil od újmy.. Už jsme naštěstí v kontaktu, tak se uvidí co dál :confused:
Nárazník se nacvakal zpět, světlo a dokonce i denní svícení nějakým zázrakem neprasklo. No a mazda je tvrďák, takže i geometrie se zdá po ujetí pár set km v cajku :cool:

Potom napíšu finální verdikt..
To máš teda aspoň trošku štestí. Já, nebo spíš moja přijela s nečím podobným i když v menším. A lísteček samozřejmě nikde..
Já to říkám furt-lidi jsou blázni.
 
tak ráno se moje mazdička "pozdravila" cestou do práce se srnkou... :confused: naštěstí jsem jel celkem pomalu a stačil dost přibrzdit. každopádně jedna to stihla a druhá se dylina zastavila uprostřed a přemejšlela že se asi vrátí... krapítko pocuchaný blatník, víc zjistím až za světla. ráno jsem neměl odvahu to studovat. srnka to má asi za sebou :(
 
Tyo, držim palce ať to není moc poškozený a máš to co nejdřív v cajku. Hlavně že se nic nestalo na zdraví ;)
 
dík, no paradoxně jsem hned po střetu neměl tak ani starost o auto, jako spíš o svoje dvě princezny co sedí vzadu a všechno viděly... musel jsem těžce improvizovat a zbytek cesty klidnit jejich emoce a slzy v očíčkách, že jsme ASI zabili srnečku :oops: nakonec se mi to snad povedlo a malá šla do školky s vědomím, že srnka utekla a všechno je dobrý ;)
 
Back
Top