• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

At je to jak je to,... ale nicit jidlo? Chape to nekdo? Do prdele... jednou bude chybet :(
 
Jen jsem čekal kdy začnou lítat nějaký ty slovíčka, ale takovej klídeček mě hodně překvapil.... :D
 
Sekačka. Dneska mě docela dost naštvala sekačka....
 

Přílohy

  • WP_20150921_001.jpg
    WP_20150921_001.jpg
    620,4 KB · Zobrazení: 78
  • WP_20150921_007.jpg
    WP_20150921_007.jpg
    620,7 KB · Zobrazení: 78
  • WP_20150921_010.jpg
    WP_20150921_010.jpg
    573,1 KB · Zobrazení: 78
  • WP_20150921_014.jpg
    WP_20150921_014.jpg
    503,2 KB · Zobrazení: 81
Oouuu ty asi nemaj povinne ruceni co... :(
No, povinny nemaj, ale je to firmy, co to nejspíš pojištěný má, ALE..... já říkám, že jsem necouval, on říká, že jsem couval... účelová komunikace, takže PČR to sice nafotili, sepsali atd., ale do měsíce to pošlou na magistrát a tam to může hnít dva roky. A do tý doby viník neznámý...

Jinak já jsem vezl 4 chlapy z práce. Předjel jsem tu sekačku a když jsem dojel na konec parkoviště, tak jsem zastavil, páč tam nebyl volnej flek, dal jsem tam zpátečku a ve chvíli kdy jsem šlapal pomalu na plyn začaly pískat senzory a bum... Takže tak.
 
Me tak napada ... Sekacka nema RZ a nema ani technicak ... Takze tam s tim nemel vubec na silnici co delat.

No to me taky napadlo, ale ona to taky neni silnice ale parkoviste, coz je nejaka ucelova komunikace nebo co. Kazdopadne cajti sami nevedeli jak to presne je s temahle specialnima vozidlama, takze to budou jeste nejak zjistovat a do mesice to maj predat na Magistrat....
 
Back
Top