• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

O Velikonocích jsem poprvé seděl vzadu za jízdy. A když řídí moje pidi manželka, tak vzadu mám místa jak v S Klasse 😂

Co mě ale nepotěšilo jak hlasitě a nepříjemně pípne signalizace při zařazení zpátečky ze zadních repro. Mimino to zatím nebudí.

IMG_4318.jpeg
 
O Velikonocích jsem poprvé seděl vzadu za jízdy. A když řídí moje pidi manželka, tak vzadu mám místa jak v S Klasse 😂

Co mě ale nepotěšilo jak hlasitě a nepříjemně pípne signalizace při zařazení zpátečky ze zadních repro. Mimino to zatím nebudí.

Zobrazit přílohu 51042
Na M6 je za tebou malo mista pro doprednou sedacku? Vim ze moje M3 zvlada sedacku otocenou dozadu hodne spatne a myslel jsem ze M6 je na tom lip
 
M6 má oproti tvé M3 větší kufr ale to místo vzadu je téměř bez rozdílu, to jest velmi podobně to bude s tou sedačkou. Též jsem to čekal lepší. Ačkoli nějaký ten cm navíc tam je
Každopádně v příspěvku je foto z CX5.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
No takto. Sedan má oproti kombi pár cm navíc v zadní uličce. Kombi zase lehce vyhrává s místem nad hlavou. A kombi za mě vyhrává i ve více praktickém kufru. Ale to už bylo mnohokrát řečeno. Snad jen že nepatrně lepší jízdní vlastnosti má sedan. Ale to jen tolik k tomu. Tady to vlákno je o něčem jiném...

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Na M6 je za tebou malo mista pro doprednou sedacku? Vim ze moje M3 zvlada sedacku otocenou dozadu hodne spatne a myslel jsem ze M6 je na tom lip
Úplně v pohodě se tam vleze sedačka a místa tam je dost, ani já totiž nejsem obr. Ale máme ještě mimino ve vajíčku, tak sedí starší kluk vepředu, aby manželka seděla vzadu.
 
Back
Top