• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?



Šílený
Co přesně je šílený?
 
Dneska jsem se svezl na zadních sedadlech i30 nějaká základní verze bez displeje s litrovým motorem. A ejhle. Na stropě pro zadní pasažéry lampička s tlačítkem. Tu tam nemá ani M6 v plný za 1300 000kc.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Dneska jsem se svezl na zadních sedadlech i30 nějaká základní verze bez displeje s litrovým motorem. A ejhle. Na stropě pro zadní pasažéry lampička s tlačítkem. Tu tam nemá ani M6 v plný za 1300 000kc.

Samsung S22 256GB Tapatalk
Nevím v které M6 jsi seděl ale v mojí mám lampičku pro všechny pasažéry. Ať už vpředu nebo vzadu, rozdělenou pro sedícího vlevo i vpravo, samostatně zapínací.
 
Aha. Tak to jsem z toho jelen ale jel sem v sestce která měla vzadu uprostřed světlo bez spínače..
Každopádně v M3 vypínač vzadu není.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Bože. Už zase ty Třeba v mém případě často brečí malej za jízdy když se nesvítí a třeba i pro vyšší komfort těch vzadu. Ježíš a není to jedno. Já neřeším k čemu ale proč taková blbost tam není..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Aha. Tak to jsem z toho jelen ale jel sem v sestce která měla vzadu uprostřed světlo bez spínače..
Každopádně v M3 vypínač vzadu není.

Samsung S22 256GB Tapatalk
No on tam žádný spínač není, prostě zmáčkneš to světlo a svítí, zmáčkneš znovu a vypneš ho
 
No on tam žádný spínač není, prostě zmáčkneš to světlo a svítí, zmáčkneš znovu a vypneš ho
Aha. To jsem nevěděl. Tak díky. No v M3 to nejde ani tak. Škoda.

Samsung S22 256GB Tapatalk

Clovece ty mas opakovane reakce, jak decko s rozbitou babovicku. Ja uz na tebe radeji nebudu reagovat ;)
Jako sorry ale ty máš velmi často takové pitomé podotazky. Zde názorný příklad. Píšu že mě překvapilo že i levná i30 v nízké výbavě má vzadu světlo s vypínačem. To jest asi mě z nějakého důvodu tahle věc v mém autě chybí a není třeba znát přesný důvod. A ty napíšeš proč to řeším a že stejně vzadu nikdo nejezdí tak čemu se pak divis? Malej svého času probrecel bez světla mnoho hodin v autě a nic ho nedokázalo rozptýlit. A svítit vším uvnitř kabiny za jízdy večer fakt nechceš. Jiné auto co vlastním lampičku na stisk má a to i starý Peugeot. Tak nebylo možné používat k zavozu Mazdu a já si říkal taková prkotina a nedají to sem. Nebo sedíš vzadu a chceš si něco přečíst nebo na něco podívat ale to bys musel za jízdy otevřít dveře aby to svítilo nebo to zase bude svítit i vpředu řidiči při řízení. Stačí ti to k vysvětlení?

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
No ty vado. Takže to vlastně nejde jen v modelu M3 BM/BN Skvělý..
@M3grey kolegou problém nemám. Vlastně s jeho příspěvky se často ztotožním ale někdy je chápu spíše jako bezduche rypnuti. Tak sem přidal pro něho dovysvetleni

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top