• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Nebo byl už starý a našel si důstojný místo k věčnému odpočinku. Mazda motorový prostor je hold svatyně a i krtek ví, že tam majitele vůbec nepotřebuji čumet narozdil od koncernu

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Kontrola kabelů pohledem shora dopadla dobře, nikde nic poškozeného 😀. Zajímavé je, že jsem nikde nenašel špinavou stopu nebo trus. Nechápu.

Soutezite, kdo vymysli vetsi kravinu, jo? ;)
Však nemusíme být jen seriózní...
 
Tak jsem zchválně zkusil dát Jáwu při prvním startu po zimě (čtení v češtině): hyndyndyndyndyndyndyndynbrrrrrdyndyndyndyndy wrrrwwwwwwwwwwwwwww
:joy:
EDIT: To je masakr... Teď se úplně změní zvukový popisy závad na motoru. Třeba takový "motor točí ale nechce chytit...." (čtení v turečtně): hyndyndyndyndyndyndyndynbrrrrrdyndyndyndyndyvvvvvvvvvvvvvrrrrrrrrrrrrrrr
:joy:
 
Poslední úprava:
Tak jsem zchválně zkusil dát Jáwu při prvním startu po zimě (čtení v češtině): hyndyndyndyndyndyndyndynbrrrrrdyndyndyndyndy wrrrwwwwwwwwwwwwwww
:joy:
EDIT: To je masakr... Teď se úplně změní zvukový popisy závad na motoru. Třeba takový "motor točí ale nechce chytit...." (čtení v turečtně): hyndyndyndyndyndyndyndynbrrrrrdyndyndyndyndyvvvvvvvvvvvvvrrrrrrrrrrrrrrr
:joy:
Já jsem to teď viděl v diskuzi na iDnes. Viděl jsem už leccos, ale tohle mě fakt hlasitě rozesmálo :)
 
Spojení krásné krajiny a dobře naladěného auta je čistá radost. A člověk k tomu hned nepotřebuje 500 koní a 1000Nm :)
 
Tak si dnes ráno jedu jakousi Vlašimí a objížďka jedné uzavírky mě přivede do jiné uzavírky :eek: Nejdřív jsem nechápal, ale pak se tomu jen smál tak, že jsem i zastavil abych to vyfotil :joy:

PXL_20240318_065614062.jpg
 
Já čekal že to to autíčko někam odpálí či se rozteče a on opravdu efektivní rozmražovač

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top