• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

No, tak ta bude teda pekne prorezivela. Jestli ma lemy v takovym stavu. Tak se nebojim, ze bude dira v nosnych castech. To uz je fakt do pece.
 
To je aspon SUV. Me se to libi... :) Takhle jsem mel upravenou svoji sestku, nedavno se mi o tom zdalo... :)
 
no proste jsi za dobrou praci dostal banana na vsechny weby pana UDM ...
 
No, to si piste hosi... Ale tak, zily mi to uplne netrha. Jen je skoda, ze diky tomu oni odkryli muj rafinovany zpusob pozvani a sdeleni adresy. To me sere nejvic, ale co uz. Jeste par prevozniku tam mame :)
 
Člověk si tak nechá v servise plnit klimu. Pak dojde mechoš, že chce malý techničák, aby věděl (dle VINu), kolik se vejde chladicího média. Dobré, naplněné, všechno OK. A říká mi, to musí být dobrá střela :D, když to má 191kW. Mu říkám co v MPSce je a defakto nevěděl, že takové auto existuje. A to není první případ, dokonce ani další lidé od fochu nevědí o MPSce.;)
 
já teď stojím ve frontě a popojíždím a přede mnou obytka s Brněnskou značkou, ze který se už po druhý pokusil vystoupit a vzadu si nabrat nový pití celkem slušně najebanej týpek a dopadl stejně jako na poprvý, chtěli mu s hurónským řevem z bydliku ujet :D Slušnej mejdan vevnitř asi :))

btw: ta i8 taky nebyla marná a hned za mnou jel týpek v hnědý GH, tak doufám že viděl Mazdaklaní samolepku a přidá se :)
 
Back
Top