• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cyklistika a vše kolem

Tohle jsem dneska potkal ve Spindlu a celkem me to laka...
6aacc831593ce3b05e87c84a446d7823.jpg

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Fat bike, vyzkousej to. Je to trochu jiny pojezdeni :))


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Skoda ze to nema hrebiky, aby se s tim dalo krosit po snehu a ledu. Zitra to ceknu treba maj nejakou upravenou podpultovku

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Ja osedlávam rám Apache-Tomahawk, doplnky DeoreXT, ráfky Maxxis, pneu. Schwalbe. Všetko kupované pred 3 rokmi v CZ cez bráchu a poskladal mi to jeho kámoš. Vyšlo ma to na 600€ aj s dopravou na SVK. Jazdí super, trochu bolí p...l z toho, avšak po 60km to prejde. A každý rok znovu a znovu..., ale je to super sadnúť a jazdiť si po horách. Bývam totiž v Nízkych Tatrách a tu sa teda dá šantiť.
 
Přátelé "bikeři", potřebuji radu. Chci si koupit nové kolo, jsem takový začínající rekreační cyklista :), chci začít víc jezdit a chci nějaké kolo "zlatý střed". Aby bylo i na silnici, i do lesa a na způsob horského kola, nechci takové to typicky ženské silniční. Vůbec se v tomto spektru neumím pohybovat, mám jen pár tipů z doslechu (jaké kola, jaký rám atd.), ale nevyznám se ve značkách. Mám vyhlédnuté tyto kola: GT Avalanche 27,5 Disc nebo SCOOT Aspect 670 nebo 770. Cenové rozpětí max. 15. tisíc. Poradíte slušné kolo za slušný peníz? Díky
 
Mrkni třeba i slovenské CTM.Koupil jsem manželce, osazené v deoru. Má ho dva roky a max spokojená i když se mnou ujede za den 100 km,tak ji nic nebolí ;)

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
ja mam ted Stockli, predtim jsem mel Cannondale, predtim Apache :)

Umim pres kamarda neco sehnat, kdyby jste nekdo neco zajimavyho drazsiho shanel :)
 
Poslední úprava:
@anda22 - Zo značiek má výborný pomer cena-výbava Merida. Rock Machine tiež nie je na zahodenie. Možno by bolo najvhodnejšie pre teba kúpiť samostatne rám a komponenty a dať to niekomu poskladať. Ja som si takto v CZ kupoval cez brata rám Apache a doplnky mám DEORE XT a cena 600€. Rámy od CTM sú dobré, ale trochu ťažšie. Ale to je individuálne, čo sa ti páči a aký máš rozpočet.
 
Back
Top