• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Diskuze o cenách paliv a politický koutek

eko1980

rodinný člen KLANu
1 621
Tak dneska poprvé načepováno v Polsku. Verva 98 E5 za 31 korun litr. Tak půl roku mám kde ušetřit.
 
Nemajú poliaci náhodou nižšiu "spotrebnú daň" na PHM ? Tákáto cena za N98 je veľmi nízka...
 
Nemajú poliaci náhodou nižšiu "spotrebnú daň" na PHM ? Tákáto cena za N98 je veľmi nízka...
No ano, aby šetřili občanům peněženky, tak podstatně snížili daně z paliv, proto my co máme do Polska kousek toho teď můžeme využít ? mě se to teda už netýká, od prosince jsem na benzínce nebyl ?
 
Já dnes koukal jaký je rozdíl v pár kilometrech, jedna Benzina 35,něco a druhá 38,něco na Efecta Diesel.
 
Tak dneska poprvé načepováno v Polsku. Verva 98 E5 za 31 korun litr. Tak půl roku mám kde ušetřit.
Neni to jen otazka pul roku, ted je to sice diky danovym ulevam levnější cca o 10Kc na litru, ale i předtím vycházela Verva na Orlenu levneji o nejakych 6-7 Kc, nez na Benzine ?
 
Tak u nás Benzina ráno verva95 37.90, tak říkam, že natankuji po nákupu. Za hodinu už 39.90, tak jsem vycouval, že pojedu na ONO. Tam cena 35.90 ale fronta tak na půl hodiny. Když jsem jel do školy pro jednu dceru, tak Benzina 39.50 a u ONO pořád fronta. Když jsem jel pro druhou dceru, tak Benzina 38.90, u ONO pořád fronta a cena už 36.50. Takže natankuji v klidu večer u Benziny.
 
Jinak kolega z PL mi dnes popisoval včerejší šílenství v na benzinkách v PL. Fronty i večer, někde totálně vyčerpáno, někde omezení na 10 litrů. Tak říkal, že jestli to samé bude i dnes, tak si zajede raději natankovat do ČR.

Snad nějaká poplašná zpráva nevyvolá podobnou situaci i u nás...
 
Jinak kolega z PL mi dnes popisoval včerejší šílenství v na benzinkách v PL. Fronty i večer, někde totálně vyčerpáno, někde omezení na 10 litrů. Tak říkal, že jestli to samé bude i dnes, tak si zajede raději natankovat do ČR.

Snad nějaká poplašná zpráva nevyvolá podobnou situaci i u nás...
Potvrzuji, dnes v Polsku na benzince kousek od hranic kolem které pravidelně jezdím vyprodána všechna paliva kromě Vervy98
 
Jsme v maďarsku v lázních Bük. Je zajímavý,že na všech benzinkách co jsme potkaly, moc jich tu není, je stejná cena za 95. Není rozdíl mezi shell a no name ve vesnici. Cena za 95 fuel save 479.90 forintů což je cca 32,50. Natural 100 vyjde 36,50.
Na slovensku jsme si ani nevšimli. Každopádně žádný šílenství u benzínek se nekoná.....
 
Jsme v maďarsku v lázních Bük. Je zajímavý,že na všech benzinkách co jsme potkaly, moc jich tu není, je stejná cena za 95. Není rozdíl mezi shell a no name ve vesnici. Cena za 95 fuel save 479.90 forintů což je cca 32,50. Natural 100 vyjde 36,50.
Na slovensku jsme si ani nevšimli. Každopádně žádný šílenství u benzínek se nekoná.....
Mam pocit, ze vlada v Madarsku zmrazila ceny benzinu, takze su proste stejne a nehybne.
 
Dnes som bol v Polsku v Bialke Tatranskej, ze zajdem na LPG, kedze mi dochadzalo. Ale ked som videl tie rady, tak by som tam stravil minimalne 2 hodiny. Z benzinky po cestu asi 20 aut a za nimi kolona, ktoru vytvorili cakatelia a snimi dalsi. Dlzka mozno aj 2 km. Masaker...tankoval som v Poprade.
 
Tak u nás Benzina během 2 dnů zdražila skoro o 3 kč, obyčejná Efecta 95 za 39.5, asi začnu jezdit na Ono ?
Já bral včera 37,50 a dnes jsem jel okolo a 39,90, kdyby takhle rychle i zlevňovali, když dojde k propadu ceny ropy...
 
Verva 100 na D6 Velká Dobrá u Kladna 44,90 Kč za litr. Benzina se patrně řídí podle aktuální situace na východní frontě, díky Vladimíre Vladimíroviči.?
 
Dneska tankovano na Orlen v Cieszyne, Verva 98 - 34.40, -Kc/litr. Cekacka cca 5 min.
 
Back
Top