• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Diskuze o cenách paliv a politický koutek

43.5 take MOL a Benzina pred Chebem a EO 42.9. Pritom ONO za rohem. Jenze na tom se mi uz asi tak 2 mesice nepodarilo natankovat. 3x co jsem tam zkusil od konce srpna a behem zari zajet, tam byly zastupy Nemcu ke vsem stojanum. Zadna nebo vyjimecne jedna dve ceske SPZ. Takze jsem vzdycky musel brat az v Sokolove. Coz me docela stvalo, protoze tankuji i do trubky az vidim hladinu. Cestou domu se ty dva litry spali, takze v garazi je pak nadrz akorat nepreplnena.
 
Benzina Expres Ostrava včera 40,9 a napríklad taký Globus má stále 42,5.. Chce to viac Expresov..
 
Já, resp. můj nájemník nemusí platit elektřinu do června... :D
Přesně, v součtu zmiňovaná pobídka 3.500,- Kč.
Parádní nesmysl a ještě to dají na papír :sob: někde dole bych to viděl na poznámku **státem = pořád Vámi :poop:
 
Dnes poprvé, co vidím, že benzín Orlen (přes benefitový program edenred) je levnější než ONO:

1669206515469.png
 
U nás se už asi měsíc drží Orlen na stejné ceně jako ONO. Na jejich kartu je sleva 50 haléřů, takže Orlen vyjde i levněji.
 
No jo, koukam dnes v 15:32, tak to jsem zachytil jedinecny okamzik cenove politiky. Uzasne ?
 
Já chtěl dnes natankovat v Makru za 38,90 Kč, ale na stojanech nápisy "NELZE PLATIT KARTOU". No, nebyl jsem sám kdo odjížděl tankovat jinam...
 
Back
Top