• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Diskuze o cenách paliv a politický koutek

Havířov Verva 100 ráno 41,90,- a teď odpoledne už jen 40,50,-
K tomu ještě sleva 1,- na aplikaci, tak to už je příjemné ?
 
Stara ves 33,9 N95 benzina, - 2% - 0,5 Kč/l. Po valce jsem odesel od vervy na n95 + vif
Já mám od Shr3ka upravenou řídící jednotku na benzín 98+ ? takže zůstávám u vervy.. Ale autíčko je spokojené.
Od počátku války jsem jezdila tankovat do Polska, tam ty ceny byly příjemnější. Ale teď už se to dá v pohodě i u nás, už se mi to pro těch pár korun nevyplatí.
 
Teď jsem se na to díval a máš pravdu.Původně to bylo jenom do 10.12.2022.Tak to je super,mohlo by to tak zůstat napořád.?
Nevím jestli to dává ještě smysl, ale update OMV aplikace teď říká do 28. 2. 2023 ?‍♂️
 
U nás mali OMV do konca decembra akciu na lacnejšie palivá za body. Teraz mi v appke svieti, že do 28.2. každý utorok a štvrtok od 15:00 do 18:00 sú prémiové palivá za cenu základných. Za mňa môže byť :)
 
Mapa 50 míst, kde je lepší netankovat.

 
Nezlehčuji to úplně, ale za rok 2022 tam přidali 5 kontrol (samá no-name), jinak je to článek opakovaně recyklovaný na mnoha webových serverech.
 
Nevim nakolik je to relevantni... treba nase nejblizsi OMV na dalnici D8 tam je za spatne LPG v roce 2019... jinak si myslim, ze maji takovy obraty, ze vubec nedava smysl, aby tam MaxxMotion meli nejak pancovany...
 
 
Back
Top