• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Diskuze o cenách paliv a politický koutek

To jsem teď slyšel a né, že bych byl škodolibej, ale nějak se mi rozlil úsměv po tváři ?
Ale oni lidi s SUV asi bláznit nepřestanou.
 
Já bych těm hajzlů ,,vypustil duši", každého z nich podržet pod krkem, až by byl fialový a tlamu rozliskat na hadry.?Dementi!
Se hoši vyblbli, tak teď úklid... hezky postaru, nahoru, dolů, nahoru atd. ;) to máme 46 vozů, tedy 184 pneumatik a hezky přesně na 2,5 baru. No a pokud nezdechli, tak to ti novodobí rytíři hustí dodnes o_O

100209_678948348.jpeg
 
Se hoši vyblbli, tak teď úklid... hezky postaru, nahoru, dolů, nahoru atd. ;) to máme 46 vozů, tedy 184 pneumatik a hezky přesně na 2,5 baru. No a pokud nezdechli, tak to ti novodobí rytíři hustí dodnes o_O

Zobrazit přílohu 45705
Ta pumpička je moc velká.Toto je ta správná.


A nebo je to nechat nafouknout hubou.?
 
Já bych těm hajzlů ,,vypustil duši", každého z nich podržet pod krkem, až by byl fialový a tlamu rozliskat na hadry.?Dementi!
Však můžeš, zajdi si do Strakovky pro premiéra. A neměj jen silná slova. Půl práce už máš hotové, dokonce s velkým F.
 
Dnes PR100 za 1.92€ plná, to už je ranec.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
To jsem tankoval taky, za zhruba 36 za 98,meli tez efectu 95 za zhruba 33.
Misto - Swinouscie - Polsko

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
 
Ale i v Polsku klasika jako u nas.
Hned za hranici Shell 7,57 PLN, Orlen o 2- 3 km dal uz 6,28 PLN, vse N95.
(Zloty byl 5,29 korun.) Takze se vyplati popojet.

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
 
Dnes Orlen Poľsko Verva98 za 6.59PLN (36.5kč), Natural95 5.99PLN (33.2kč)..

Najhoršie bolo, že na pumpe stáli pri 3 stojanoch autá ktoré mali po 2 tisíc litrové IBC na vlekoch a 2 stojany zabral kamión. Takže len jeden stojan bol pre "maloodberateľov".

Len pre historický záznam, v rovnakom čase stojí na tank ono N95 38.9czk a N98 40.9czk.. Ceny Benziny radšej nespomínať, minimálne +2kč, verva100 aj +4.
 
Len pre historický záznam, v rovnakom čase stojí na tank ono N95 38.9czk a N98 40.9czk.. Ceny Benziny radšej nespomínať, minimálne +2kč, verva100 aj +4.
tak Benzina jak kde, třeba Rakovník Benzina N95 - 39,5 kč takže s kartou 39 kč o pár kilometrů dál TankOno N95 za 38,9 kč takže rozíl 10 haléřů, to raději beru Benzinu
 
Tři dny zpět Orlen polský Těšín N98 E5 u nás E10 v přepočtu za 34.60kč. EuroOil N98 E5 44,20kč
 
Včera zřejmě naposledy Orlen N95 E5 (Polsko) za 31.82Kč/l. Při odběru skoro 51 litrů celkem hezká úspora. Jenže se blíží volby v Polsku :-(
U vedlejšího stojanu polská SPZ s kubíkovým barelem na přívěsu, chybělo mu ještě 10cm do plna :)
 
Vánoce skončily nebo je po polských volbách? Dnes Orlen PL N95 36,84Kč/l :-(
 
Back
Top