• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Dodatečná montáž mlhových světel

Skobík

nový člen
8
chtěl bych se touto cestou zeptat jestli lze namontovat mlhovky do hlavních světlometů dodatečně nebo neee, Mazdař jsem teprve krátce ale japonec dlouho
 
Ano,elektroinstalace je připravena,je třeba vyměnit páčku světel s pozicí předních mlhovek a samozřejmě sehnat parabolky mlhovek.
 
Ano,elektroinstalace je připravena,je třeba vyměnit páčku světel s pozicí předních mlhovek a samozřejmě sehnat parabolky mlhovek.
Míro díky ani jsem si nemyslel že to bude tak snadné , co pojistková skříň? tam je to také předpřipraveno,nebo další rébus.
ještě prosím o TIP na ty parabolky ,pokud nějaký máš.
 
Pojistky+relé jsou osazeny,parabolky vrakáč,jinak nevím.Já jsem sehnal z inzerátu.
 
Nejsem úplně zběhlej ve výbavách, ale vyhřívané zrcátka mají snad všechny M6 GG ne???
Nehledej tlačítko na zapínání vyhřívání zrcátek, ale zapni vyhřívání zadního okna-je to spojeno, po nějakém čase se to vypne samo.
 
Nejsem úplně zběhlej ve výbavách, ale vyhřívané zrcátka mají snad všechny M6 GG ne??
Nehledej tlačítko na zapínání vyhřívání zrcátek, ale zapni vyhřívání zadního okna-je to spojeno, po nějakém čase se to vypne samo.
Nemají všechny,rozdělej dveře a pokud přívod k zrcátkám má 5 drátů,tak vyhřívání je,pokud 3,tak není.Většinou u japonců svazek v autě ty 2 černé dráty mají,ale instalace ve dveřích není.Stačí dodělat ty 2 dráty a mělo by to fungovat.(u Mazdy neověřeno)
 
díky ty dveře stejně rozebrat musím páč mi hapruje okno (u navigátora;)) tak se tam na to mrknu.
 
Back
Top