• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

FilmBox

Já se spokojim s 5GB
Už takhle to budu stahovat týden. Vždyť těch epizod je ku.va dost.

To máš tak, já mám TV propojenou s PC, tudíž si na TV pouštím filmy z PC.
Nu a, pokud bych tam pustil něco co by nebylo aspoň 720p, tak ten obraz nebude moc pěknej a kostičky mě nebaví sledovat. :D
Kdyby si bydlel blíž, klidně ti něco stáhnu, já mám 15GB .mkv stažený cca. za 20 minut (už tak mi to přijde pomalý). :D
 
V poho.na Fastshare sosám
a za hodku mám celou sérii.
A pod 720 taky nejdu.
Mám linky s HBO takže hd tv .obraz ok.
 
S tím nemusíš bojovat - 53%. Co je pod 72% o tom ani v duše skrytu neuvažuji, že bych se na to kdy podíval. Na to je život příliš krátkej, než aby člověk ztrácel čas koukáním na nějaký sračky.
 
Hm celkem mam nekdy rozdilny nazor na film....Kolikrat film ktery odsoudili csfd nebo imdb tak se mi libil...Kazdopadne tenhle predator byl sracka :D
 
Hm celkem mam nekdy rozdilny nazor na film....Kolikrat film ktery odsoudili csfd nebo imdb tak se mi libil...

Přesně tak, mám to stejně.
Já hodně vsázím na trailery, pokud mě upoutá trailer, má pro mě význam to koukat (pokud je to film co neznám).
V podobném duchu jsem kouknul na https://www.csfd.cz/film/502299-temne-sily/prehled/
A jelikož mám v oblibě Hunger Games, Labyrint a Divergence series, tak i tohle vypadalo zajímavě, navíc Amandla Stenberg (Routa z Hunger Games) zahrála dost slušně.
 
Co říkáte na ten německej seriál co jde v sobotu na čt2, Babylon Berlín ? Nevypadá to zle a tu písničku co tam zpívá ta holka z Litvy Severija, jsem si musel stáhnout na USB do auta.
 
Back
Top