• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jaká je vaše profese?

ruckin - tak to ti pěkně děkuju :D Ty jsi jedna z příčin proč posílám auta do servisu, protože s těmi moderními EURO6 nákladními auty v zásadě nejsou problémy. Tedy až na systém AdBlue jako celek. A buď odejde čidlo hladiny, nebo tryska, nebo pro jistotu celý modul :D

Já mám teda na starosti dopravu v jedné firmě a s auty dělám v různých podobách celý svůj život. Nikdy jsem nic jiného nedělal.
Ale notaaak :D to určitě není Continental :D to je určitě hrozně špatná konkurence :D MY to určitě umíme lépe :D :D :D
Hmm, samé lepší pozice :)
Já momentálně pracuji v menší stavební firmě jako přípravář staveb. Ve volném čase se občas věnuji i kreslení rodinných domů.
Tak to musí být též super ne? Realizovat představy je paráda a vidíš že za tím něco je. Já to tak nemám, nevidím finální výrobek, většinou na něho nemám :D :D :D
 
Dělal jsem několik let u firmy co má na starost automatizaci železniční dopravy (výroba, kontrola a opravy DPS), pak jsem chvíli dělal mimo obor ve skladu než se naskytla možnost dělat avionika na menších letadlech postupně u dvou firem. Po pár letech se ukázalo že je to finančně i podmínkama daleko od představy kterou většina z nás má a proto jsem přešel do současného zaměstnání který jde ruku v ruce s mými zájmy - elektro, audio a auta.
Takže teď dělám technika - montuju radia, kamery, reproduktory, audio zesilovače, nastavuju DSP procesory (to mě baví asi nejvíc ;) ) a nejčastěji teď děláme odhlučnění aut.

Někteří tady ví kde dělám, a některým jsem třeba dělal na autě aniž by to věděli :D
 
Ale notaaak :D to určitě není Continental :D to je určitě hrozně špatná konkurence :D MY to určitě umíme lépe :D :D :D

Tak to musí být též super ne? Realizovat představy je paráda a vidíš že za tím něco je. Já to tak nemám, nevidím finální výrobek, většinou na něho nemám :D :D :D

No co bych za to dal, pracujeme na cloud backendu a low level services. Jediná známka toho, že děláme práci dobře, je, že to funguje. Zákazníci nikdy naší práci "fyzicky" neuvidí. :grinning:
 
Dělal jsem několik let u firmy co má na starost automatizaci železniční dopravy (výroba, kontrola a opravy DPS), pak jsem chvíli dělal mimo obor ve skladu než se naskytla možnost dělat avionika na menších letadlech postupně u dvou firem. Po pár letech se ukázalo že je to finančně i podmínkama daleko od představy kterou většina z nás má a proto jsem přešel do současného zaměstnání který jde ruku v ruce s mými zájmy - elektro, audio a auta.
Takže teď dělám technika - montuju radia, kamery, reproduktory, audio zesilovače, nastavuju DSP procesory (to mě baví asi nejvíc ;) ) a nejčastěji teď děláme odhlučnění aut.

Někteří tady ví kde dělám, a některým jsem třeba dělal na autě aniž by to věděli :D
U Karla Šudáka?

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
no nevím jak by ses tvářil kdyby ti někdo postavil barák jen na dva roky :)
I když tam je to jiné trochu...takže dobře....na pět let ;)
Jinak já jsem CNC programátor v jedné firmě co vyrábí turbíny do elektráren.
I když teda poslední dobou ne jen elektráren ale všude kde se využívá turbína.
Mazaky tu taky máme...ale já spíše stroje od Liechti a jednu Deckel Maho
To vyzerá že sme v Plzni kolegovia. Akurát ja tie potvory kreslím ?.
 
Mistuju truhlářské dílně. Máme všechny stroje od Holz-her, olepovačku s dotykovým displejem, nářezové centrum a cnc které programuju a dělám na něm. Bohužel takřka vše lamino, masiv zaplatí málo kdo. Prsty mám všechny :)
 
Koukám, že strojařů je tady hromada. Je vidět, že ČR je skutečně jedna velká montovna, zlaté české ručičky.
Jsem procesák, cnc programování, technická dokumentace, technol. vývoj. Žáruvzdorné materiály a tepelná izolace až do teploty 1800st.cels.

...a jeste 3D print. Coz by mohl mozna nekdo potrebovat.?
 
QA Engineer - Tester v IT firmě.
A jako koníček co mě bavil byl MovieMaking například i Parallax Effect v AAE do dokumentů se zvířatama pro USA firmu. (již neaktuální)
 
Koukám, že strojařů je tady hromada. Je vidět, že ČR je skutečně jedna velká montovna, zlaté české ručičky.
Je perfektní, že se u nás vyrábí kde co. Od malička jsem měl rád fungující průmysl - to asi způsobil nějaký pan J. Verne. Jen nemám moc rád, když se říká, že jsme jenom montovna. Řekl bych, že se to stále lepší, každá slušnější firma má svůj vývoj, některé i aplikovaný výzkum, jak jsem ostatně psal i o sobě. A dokonce si tu zakládají výzkumná centra i velké nadnárodní firmy. Myslím, že zjistili, že to děláme dobře a rádi, s nadšením a máme i celkem dobré školy. A až si budeme troufat na samostatný marketing a obchod ve velkém měřítku, tak to bude ještě lepší.
 
Back
Top