• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jaká je vaše profese?

Tak pridám aj ja svojuo trošku do mlyna. Projektant / konštruktér vo vývoji parných turbín :D
 
Já dělám jako ďas.
Jsem technická podpora zákazníků (výrobců) dodavatelské firmy s hliníkovými systémy pro okna, dveře a lehké obvodové pláště. Jsem stavař, konstruktér a projektant prosklených AL konstrukcí v jedné osobě. Zároveň mám na starosti weby a sociální sítě a občas dělám i ajťáka.
 
Test Development Engineer
skriptuju automatizace SW ktery pro klienty prekladame z anglictiny do vic nez 100 jazyku
 
Zajímavá zaměstnání.
Je tu hromada strojařů, to rád vidím. Mě strojařina hrozně baví. Já programuji cnc Mazak, konkrétně Integrex. Jinak vše od Mazaku s řizením Matrix, Matrix 2

 
Poslední úprava:
2 roky zpět jsem byl v Mazak na školení v Praze Říčany?, přesněji předváděčku nástrojů od Walter tools. Zajímavé. Jidlo, pití, zaplacený den z práce Jo, a něco o nástrojích tam taky bylo.
 
Zajímavá zaměstnání.
Je tu hromada strojařů, to rád vidím. Mě strojařina hrozně baví. Já programuji cnc Mazak, konkrétně Integrex. Jinak vše od Mazaku s řizením Matrix, Matrix 2
Kdyz to konstrukter dobre nakresli, programator dobre naprogramuje a ono to nakonec i funguje tak jak ma :D tak je pak opravdu radost ;)
 
Nějak se tu poslední dobou nic neobjevilo. Tak trochu tohle vlákno oživím, snad moje nekromancie nikoho neurazí. :grinning:

Pracuji jako team lead ve vývoji software pro jednu americkou firmu řešící průmyslovou automatizaci. Tedy nevyvíjím firmware pro PLCčka, ale pracuji na micro service backendu - Go language, Kubernetes, C#, obstojně zvládám i TypeScript a JavaScript, ale frontenďák nejsem.
 
Product engineer (víceméně konstruktér) ve firmě Hanon Systems - EGR systémy (jejichž vývoj bohužel kvůli nástupu elektromobility končí), všemožné chladiče a tepelný management. Pokud vím, do Mazdy nic nedodáváme, ale jestli máte někdo jako druhé auto něco od koncernu VW, tak je dost možné, že něco od nás pod kapotou máte :)
 
taky jsem nevěděl o tomhle vlákně. tak teda jsem taky strojař, obsluha, programování CNC Haas 3osy, převážně hliník, plast, kusová a maloseriová výroba. Kdyby někdo něco potřeboval ...
 
Ja robím pre výrobcu farieb a laku (aj) do automotive, sedím priamo u zákazníka vo VW v Bratislave a pomáham im odstraňovať problémy s našimi materiálmi. Donedávna som sa staral hlavne o základnú-elektroforéznu farbu, teraz po novom aj BC+CC...
 
Tady je to pestry, parada... kdyby se spojily zkusenosti vsech clenu, dalo by se takrka cokoliv :). CNC me moc bavily na stredni, truhlarina me bavi po vecerech, fotografie behem dovolenych, lehounke programovani ve volnem case, ale placeny jsem uz jen jako jeden z vedoucich designeru a "design operations" na cloudovem vyvojarskem nastroji pro americky technologicky gigant. A driv mi obcas platili i za foceni a psani...
 
Back
Top