• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Křupání pod levým a pravým podběhem při jízdě do kopce / na nerovnostech

Ahojte, ja len tak pre info pisem lebo som si az teraz vsimol toto vlakno. Mam CX-5 G-165 (manual) kupena 4/2018 a teraz mam 18000km. Zatial som ziadne take zvuky ako sa tu vyssie spominaju nezaznamenal. Takze je mozne ze to bude pripad iba tych 2,5L alebo 2,2 diesel. Tie navleky na pruziny sa menia alebo doplnaju? Je mozne ze ich uz mam z vyroby? Daju sa vidiet ked sa pozriem niekde nad predne koleso?
 
Ja mam presne take isty model ako ty ("misom"), len kupene 3/2018, km mam 33.000 a nechodim po obrubnikoch ani po terene, preto to tiez nepocujem. Ked vsak obcas prechadzam cez obrubnik sikmo a do kopca, tak vtedy to pukanie zapocujem. Proste musim presne nasimulovat urcitu polohu a vytocenie kolies... Tiez som to zatial neriesil a rozmyslam, ci to riesit alebo nie...a tiez neviem ci mam navleky na pruzinach, skor si myslim ze tie navleky nema od vyroby asi nikto. Zaujimalo by ma, ci ich nahodou nemaju modely 2019, mohol by to niekto kuknut a napisat ? ;)
 
Týka sa to len modelov CX-5 KF vyrobených pred
02/2018. Novšie už majú návleky od výroby. Zobrazit přílohu 20726
Videl som tento dokument uz predtym ale tam sa spominaju VIN z inej fabriky, nie Japan. Mne sa VIN zacina JMZKF..... Asi aj vam samozrejme. Ten dokument je pre ameriku. Strcil som hlavu nad koleso a zda sa ze tam nieco take sede plastove vidim. Tak neviem teda. Mam 17" kolesa takze obrubniky su malina. Ale skusim sa na to zamerat ked bude nejaka taka situacia. Budem rad ked je pravda ze od 2/2018 je to fixnute. ;)
 
Hmmm, ale datum vyroby auta a datum jeho kupy je velky rozdiel...kupene 3/2018 a 4/2018 su urcite vyrobene koncom roku 2017...
 
Hmmm, ale datum vyroby auta a datum jeho kupy je velky rozdiel...kupene 3/2018 a 4/2018 su urcite vyrobene koncom roku 2017...
To je jasne tecki, ale nemusi to byt tak. Ja som na niektorych dieloch nasiel nalepky kde je 2/2018. Moje auto prislo do pristavu v Antwerpach 26.3. a 11.4. som auto preberal. Lod ide tusim 3 tyzdne z Hirosimi. Takze si myslim ze tu logistiku maju japonci celkom zmaknutu a auta tam nemusia mesiace stat... Hmm :)
 
Hmmm, ja som si ho preberal 21.3.2018, prave som sa rozhodoval ci zoberiem skladovku alebo pockam na tie, co boli v pristave, uz som o nich vedel lebo som povodne chcel tu bledo modru co mas ty a potvrdili mi ze uz je v pristave (co mas z nich prave ty), zobral som ale skladovku kde mi urobili velmi super cenu...Takze neviem kedy bolo vyrobené...tiež ma ale veľmi zaujima či mám tie navleky, ale predpokladam ze asi nie...neviem sa o tom presvedcit... :(
 
Byl jsem s tím v servise, dle jejich vyjádření nebyly dotažené kola. Otázkou co s tím skutečně dělali. Nicméně to přestalo.
 
Back
Top